انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام
جناب p_boy22 عزیز
ولا به خدا من قصد کل کل ندارم یعنی وقتش رو ندارم فقط این پست رو در جواب حرفاتون میذارم تا بقیه دوستان قضاوت کنند و خواهش میکنم با دقت بخونین و بعد جواب بدین چون با اینکه وقت نداشتم تموم منابعی که تو این چند سال یه چیزایی ازش خوندم رو دوباره مرور کردم و توضیحاتم رو با ذکر منبع میذارم و از شما هم میخوام اگه جوابی دارید حتما با ذکر منبع معتبر بذارید.
شما در جواب من نوشتید سپاه نه ولی ارتش چرا:اگه منظورتون اینه که توان ارتش از قدرت نظامی آمریکا بیشتره باید بگم ارتش و سپاه با هم 1 صدم قدرت نظامی آمریکا رو ندارن و اینم مدرک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگاهی به توان نظامی آمریكا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آشنایی با قدرت نظامی ایران

شما میگید منبع داشتن حماقته!!! به نظر من اطلاعات نظامی رو حتما باید با ذکر منبع توضیح بدین و فقط منبع معتبر،دلیلش اینه که وقتی این همه جاسوس تو کشورها نمتونن اطلاعات دقیق نظامی یک کشور رو دربیارن دلیلی نداره شما بتونید حدس بزنید!
(آهان بااون تعدادهواپیماهای عصرحجر؟هواپیماهای بومیشون هنوزکابینش دیجیتالی نشده اونوقت تونیروی هوایی ازایران برتره؟؟؟؟؟)
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین که کدوم هواپیماشون مال عصر حجره و .... *با ذکر منبع*
بهتره این مقاله رو در مورد قدرت نظامی اسرائیل بخونید:
نگاهی به توان اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی
(آمریکاسفارش اف35های خودش رواز500تابه200تاکاهش دادوبه گفته ی حتی مقامات نظامی آمریکااف35یک شکست برای شرکت تولیدکننده وکاربراین هواپیمایعنی ایالات متحده بوده ودارن مازادشون رومیندازن به کشورهای دیگه)
میشه منبع این خبر رو بگید...
اطلاعات کامل در مورد F35 که یکی از پیشرفته ترین جنگنده های حال حاضر دنیاست و جزء جنگنده های نسل پنجم به حساب میاد :
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش اول
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش دوم
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش سوم

اسرائیل 3یا4زیردریایی داره
Shiparجان شمایک آمارمعتبربه مابدی ممنونت میشم
:
بله 3 تا داره ،سه زیردریایی فوق پیشرفته دلفین ساخت آلمان به نام های دلفین-لیویاتان-تکوماه(در این مورد مقاله بالا ،"نگاهی به توان اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی " رو بخونید مفصل توضیح داده.

اطلاعاتی که توپست اول دادین هم تقریبا تمومش اشتباهه ولی زیاد بود نتونستم همش رو جواب بدم.
جناب p_boy22 عزیز من قصد بی احترامی یا ناراحت کردنت رو ندارم ولی بهتره اطلاعات مهم مثل اطلاعات نظامی رو با ذکر دلیل و منبع بیاری و به نظر من برا اینکه خودمون رو قوی نشون بدیم اصلا نیازی نیست دشمن رو ضعیف تر جلوه بدیم و در مورد خودمون بیش از حد بزرگنمایی کنیم.

واقعیت اینه در صورت بروز جنگ احتمالی بین ایران و اسرائیل نیروی هوایی ایران با توجه به هواپیما هایی که استفاده میکنه که الان بهترینش F14 هستش که سالها پیش در نیروی هوایی آمریکا از رده خارج شده و با توجه به قدرت هوایی اسرائیل به دلیل داشتن پیشرفته ترین هواپیما های آمریکایی و اروپایی هیچ شانسی در مقابلشون نداره ولی قدرت ایران در پدافند هواییش هستش و همچنین موشک های بالستیک دور برد و میان برد مثل شهاب4 و 5 و 6 وفجر 3-قدر110 و سجیل که مستقیم میتونن از ایران اسرائیل رو هدف قرار بدن در مقابل نیروی زمینی و دریایی ایران به نسبت قوی هستش ...
درسته که در صورتی که آمریکا و اسرائیل به ایران حمله کنند میتونن تموم تاسیسات حیاتی و نظامی و غیر نظامی رو از بین ببرند و به طور قطع ایران تو همچی جنگ نابرابری شکست میخوره ولی در صورت بروز چنین جنگی اسرائیل به طور قطع نابود میشه چون در برد موشکهای ایران هست و آمریکا هم ضربات سختی میخوره و یکی دیگه از دلیلهایی که به ایران حمله نمیکنند هزیه های هنگفت جنگ وترس از اینه که شاید ایران سلاح هسته ای داشته باشه که در این صورت نیازی به برتری هوایی و زمینی و دریایی نیست و نتیجه جنگ رو نمیشه پیشبینی کرد.

اما در رده بندی ارتش های جهان آمریکا در رده اول ،اسرائیل پنجم و ایران در رده دوازدهم هستش...
جالبه بدونید آمریکا به تنهایی 48درصد بودجه نظامی دنیا رو به خودش اختصاص داده.

منابع معتبر ایرانی در این زمینه:
http://www.military.ir
http://www.arteash.mihanblog.com
http://black-army.mihanblog.com
و معتبرترین منبع خارجی
http://www.military.com
p_boy22 عزیز من هیچ ادعایی در زمینه داشتن اطلاعات نظامی و ... ندارم و مخلص همتون هستم فقط خواستم جواب حرفاتون رو داده باشم .
امیدوارم توضیحات هر چند ناقصم به درد دوستان بخوره
شرمنده که پرحرفی کردم.grou4xv

الان یه تاپیکی دیدم نوشته بودی مقایسه توان نظامی ایران و آمریکا! اون که دیگه واویلا بودBig Grin ترجیح میدم جواب ندمBig Grin ولی برادرانه نصیحتت میکنم*تو رو خدا از خودت آمار نده*
دوستان من نمیخوام از اسراییل ترفداری کنم ولی پشت اسراییل آمریکا واینگیلیس هستن و میدونید که از نظر تجحیزات از ایران خیلی بهترن نمونش ناو هواپیما بر اینگیلیس که تو خلیج فارسه فرانسه رو هم دست کم گرفتم اما 7تا از زیر دریایی های فوق پیشرفتش تو خلیجه فارسه
جنابshipar نقل قولاتونو چرا با قرمز گذاشتینHuhآدم اشتباه میکنه. باید برای نقل قول از دکمه بالایی که شبیه این می مونه استفاده کنید
مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل 6
واینکه حرفتون درست وصحیحه وتشکر می کنم همین طور جنابdestinyحرف شما هم کاملا درسته.
شاید این طور باشه ولی فکر کنم این حرف هایی که می زنید همش از خبر های امریکا صورت گرفته
سلام رفیق
راستش اول قصد نداشتم توضیحات کاملی در جواب حرفاشون بنویسم و میخواستم خیلی خلاصه باشه برا همین نقل قول نکردم و و فقط اشاره کردم به چند تا از نوشته هاشون... ولی بعدش که پستم کامل تر شد بهتر دیدم حرفهای خودشون رو هم بذارم و مقایسش کنم، برا همین پست رو ویرایش کردم و ...
(25-03-2012، 2:09)shipar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
جناب p_boy22 عزیز
ولا به خدا من قصد کل کل ندارم یعنی وقتش رو ندارم فقط این پست رو در جواب حرفاتون میذارم تا بقیه دوستان قضاوت کنند و خواهش میکنم با دقت بخونین و بعد جواب بدین چون با اینکه وقت نداشتم تموم منابعی که تو این چند سال یه چیزایی ازش خوندم رو دوباره مرور کردم و توضیحاتم رو با ذکر منبع میذارم و از شما هم میخوام اگه جوابی دارید حتما با ذکر منبع معتبر بذارید.
شما در جواب من نوشتید سپاه نه ولی ارتش چرا:اگه منظورتون اینه که توان ارتش از قدرت نظامی آمریکا بیشتره باید بگم ارتش و سپاه با هم 1 صدم قدرت نظامی آمریکا رو ندارن و اینم مدرک
نگاهی به توان نظامی آمریكا
آشنایی با قدرت نظامی ایران

شما میگید منبع داشتن حماقته!!! به نظر من اطلاعات نظامی رو حتما باید با ذکر منبع توضیح بدین و فقط منبع معتبر،دلیلش اینه که وقتی این همه جاسوس تو کشورها نمتونن اطلاعات دقیق نظامی یک کشور رو دربیارن دلیلی نداره شما بتونید حدس بزنید!
(آهان بااون تعدادهواپیماهای عصرحجر؟هواپیماهای بومیشون هنوزکابینش دیجیتالی نشده اونوقت تونیروی هوایی ازایران برتره؟؟؟؟؟)
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین که کدوم هواپیماشون مال عصر حجره و .... *با ذکر منبع*
بهتره این مقاله رو در مورد قدرت نظامی اسرائیل بخونید:
نگاهی به توان اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی
(آمریکاسفارش اف35های خودش رواز500تابه200تاکاهش دادوبه گفته ی حتی مقامات نظامی آمریکااف35یک شکست برای شرکت تولیدکننده وکاربراین هواپیمایعنی ایالات متحده بوده ودارن مازادشون رومیندازن به کشورهای دیگه)
میشه منبع این خبر رو بگید...
اطلاعات کامل در مورد F35 که یکی از پیشرفته ترین جنگنده های حال حاضر دنیاست و جزء جنگنده های نسل پنجم به حساب میاد :
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش اول
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش دوم
آشنایی کامل با جنگنده F-35 Lightning II ،بخش سوم

اسرائیل 3یا4زیردریایی داره
Shiparجان شمایک آمارمعتبربه مابدی ممنونت میشم
:
بله 3 تا داره ،سه زیردریایی فوق پیشرفته دلفین ساخت آلمان به نام های دلفین-لیویاتان-تکوماه(در این مورد مقاله بالا ،"نگاهی به توان اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی " رو بخونید مفصل توضیح داده.

اطلاعاتی که توپست اول دادین هم تقریبا تمومش اشتباهه ولی زیاد بود نتونستم همش رو جواب بدم.
جناب p_boy22 عزیز من قصد بی احترامی یا ناراحت کردنت رو ندارم ولی بهتره اطلاعات مهم مثل اطلاعات نظامی رو با ذکر دلیل و منبع بیاری و به نظر من برا اینکه خودمون رو قوی نشون بدیم اصلا نیازی نیست دشمن رو ضعیف تر جلوه بدیم و در مورد خودمون بیش از حد بزرگنمایی کنیم.

واقعیت اینه در صورت بروز جنگ احتمالی بین ایران و اسرائیل نیروی هوایی ایران با توجه به هواپیما هایی که استفاده میکنه که الان بهترینش F14 هستش که سالها پیش در نیروی هوایی آمریکا از رده خارج شده و با توجه به قدرت هوایی اسرائیل به دلیل داشتن پیشرفته ترین هواپیما های آمریکایی و اروپایی هیچ شانسی در مقابلشون نداره ولی قدرت ایران در پدافند هواییش هستش و همچنین موشک های بالستیک دور برد و میان برد مثل شهاب4 و 5 و 6 وفجر 3-قدر110 و سجیل که مستقیم میتونن از ایران اسرائیل رو هدف قرار بدن در مقابل نیروی زمینی و دریایی ایران به نسبت قوی هستش ...
درسته که در صورتی که آمریکا و اسرائیل به ایران حمله کنند میتونن تموم تاسیسات حیاتی و نظامی و غیر نظامی رو از بین ببرند و به طور قطع ایران تو همچی جنگ نابرابری شکست میخوره ولی در صورت بروز چنین جنگی اسرائیل به طور قطع نابود میشه چون در برد موشکهای ایران هست و آمریکا هم ضربات سختی میخوره و یکی دیگه از دلیلهایی که به ایران حمله نمیکنند هزیه های هنگفت جنگ وترس از اینه که شاید ایران سلاح هسته ای داشته باشه که در این صورت نیازی به برتری هوایی و زمینی و دریایی نیست و نتیجه جنگ رو نمیشه پیشبینی کرد.

اما در رده بندی ارتش های جهان آمریکا در رده اول ،اسرائیل پنجم و ایران در رده دوازدهم هستش...
جالبه بدونید آمریکا به تنهایی 48درصد بودجه نظامی دنیا رو به خودش اختصاص داده.

منابع معتبر ایرانی در این زمینه:
http://www.military.ir
http://www.arteash.mihanblog.com
http://black-army.mihanblog.com
و معتبرترین منبع خارجی
http://www.military.com
p_boy22 عزیز من هیچ ادعایی در زمینه داشتن اطلاعات نظامی و ... ندارم و مخلص همتون هستم فقط خواستم جواب حرفاتون رو داده باشم .
امیدوارم توضیحات هر چند ناقصم به درد دوستان بخوره
شرمنده که پرحرفی کردم.grou4xv

الان یه تاپیکی دیدم نوشته بودی مقایسه توان نظامی ایران و آمریکا! اون که دیگه واویلا بودBig Grin ترجیح میدم جواب ندمBig Grin ولی برادرانه نصیحتت میکنم*تو رو خدا از خودت آمار نده*

هنوزمقالتون روکامل نخوندم ولی کاملافهمیدم چی میگید
قربانی جنگ سردهمین
شمامنشی جاسوسایی که میدونی نمیتونن قدرت نظامی کشورهاروحدس بزنن؟
F14جدیدترین هواپیمای ایرانه؟؟؟؟خنده داره!!!ایران جنگنده های نسل چهارم وشایدهم پنجم تولیدمیکنه وشمامیگیدجدیدترینش یک جنگنده ی قدیمیه؟؟؟؟
ببخشیدولی نمیتونم حرف شماروباورکنم
چیزایی که برای شمااطلاعاته برای ماخاطرس تامکت توایران فقط برای گشت زنی واسکورت استفاده میشه وبیشتریک نماده تاجنگنده
آذرخش2که درساخت آن ازتامکت الگوگرفته شده بااین تفاوت که تقریباتمام تسلیحاتش بومیه
هواپیماهای بومی اسرائیل کفیرولاوی هستن بااینکه خودم میدونم توکابینش چه شکلیه ولی برای اینکه متوجه بشیداشتباه میکنید:
این عکس کابینش:

حداقل ماکپی کنیم ازیه هواپیمایی مثل رپتورکپی میکنیم نه فانتوم:

اینم کابین جدیدترین هواپیمای محصول صنایع دفاع اسرائیل کپی ازجاین10چینیه وفرقش بااون جنگنده اینه که کابینش دیجیتالی نیست وازنظرتسلیحاتی نصف اونهاهم نیست
http://img138.imageshack.us/img138/5116/f4e2020backseatyu5.jpg
اخبارتون منبعش همش آمریکاست وبررسی توان نظامی ایران که نوشتیدروخودم ازخفظم واین نکته توش قابل توجهه:بر اساس اطلاعات عنوان شده از سوی سازمان اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) و كنگره آمریكا
ازقدیم گفتن شاهدروباه دمشه

لطفاچیزی روازش طرفداری بکنیدکه منبعش خودتون باشید
چیزی که دارم به شمامیگم حاصل پنج سال تلاش وتحقیقه نه حاصل پنج دقیقه سرچ توگوگل
هواپیمای شفق الان باهواپیماهای پیشرفته ازجمله چنگدوجی20-رپتور-رافائل وتی50یاهمون سوخو50برکوت2رقابت میکنه ونه باهواپیماهایی مثل اف15وکفیروسفیرو....
هواپیماهای اسرائیل دربرابرنسل جدیدهواپیماهای ایرانی هیچ شانسی ندارن

درموردرده بندی منظورت سایت گلوبال فایرپاورهست؟ببخشیدقصدتوهین ندارم ولی خیلی ساده اید!اون سایت خصوصیه وحتی آمریکاهم میگه آمارشون نادرسته
اون سایت ترکیه روازایران قوی ترنشون داده کشوری که بااومدن اسم ایران رنگ مقاماتش سفیدمیشه این که دیگه انکارنشدنیه!!
زیردریایی های ایران اکثراچینی هستن وچین هم تابه امروزبرترین تولیدکننده ی زیردریایی های اتمی هست وخودتون بگید3زیردریایی دربرابراونهمه زیردریایی چه شانسی دارن؟

جالبه همتون مثل همدیگه هستیدتمسخرکارتونه ولی بدون چیزایی روکه میگم روازخودم نمیگم درسته منبعش خودم هستم ولی باهمین دوتاچشمام همشودیدم
به هرحال میل خودته تصورشماازقدرت ایران برام مهم نیست فقط برادرانه دارم بحث میکنم که گول نخوریدواینقدرساده نباشید
کشوری که ازایران میترسه روقدرتمندترازایران ندونید
درخت هرچی سرش پایین ترباشه بارش بیشتره
پیشنهادمیکنم اون تاپیک روحتمابخونی ودست ازغروروتمسخربرداری
قبول کن که قربانی جنگ نرم شدی

آمارهای دوستمون مال یک سایت خصوصی وکاملانامعتبره اینم آدرسش:
http://www.globalfirepower.com/
اگه میگفتی آمریکاقوی تره شایدمی شدباهات بحث کردوبه نتیجه رسیدولی اینکه اسرائیل ازایران قوی ترباشه بیشترشبیه به یک جوکه تاموضوعی برای بحث!!
میدونم که متوجه حرف هام نمیشی تاوقتی که تحقیقات بی طرفانه انجام بدی وباکمال میل حاظرم کمکت کنم
یک نکته راجع به جنگنده ی کفیربگم
این کابین فانتومه
شایدتوضیح بدم متوجه نشیدولی کسانی که سررشته ازهواپیمادارن اون کامپیوترکه توکفیرهست همون راداره که توفانتوم بالاراست هست وفانتوم یک سیستم کمک هدایت هواپیماداره که کفیرنداره حالاتوضیحش سخته ولی هدایت کفیرخیلی سخته ومانورپذیریش ازسوخو34هم کمتره درهمین حد!
یه کم واقع بینانه عمل کنیم:
آمریکاحاظره به خاطراسرائیل خودشوتودردسرحمله وریسک سلاح اتمی بندازه؟درحالی که کمترین منفعت روازاسرائیل میبره؟
شایدفرانسه بخواددخالت کنه که اونم شانسی جزدرنیروی هوایی درمقابل ایران نداره
نیروی دریایی آمریکادرکل شایدازایران قوی ترباشه ولی نمیتونه همزمان تمام ناوهاش روبه خلیج فارس بکشه چون احتمال نابودیشون خیلی زیاده چون اطراف تنگه ی هرمزپرازسامانه های دفاع زدکشتی وتوپخانه های سنگینه وحظورناوهواپیمابرآمریکادرخلیج فارس وناوهای فرانسوی وانگلیسی بیشتربرای ایران منفعته تادردسر
چون درصورت جنگ اون ناوهابرای حمله به نیروی دریایی ایران کافی نیست ونابودیشون درروزهای اول جنگ ضربه ی مالی ومهمترازاون روحی بزرگی به کشورهای غربی میزنه بعلاوه باتصویربرداری ازاونهاتوسط پهپادهای سپاه میشه ازاونهابرای ساخت ناوهواپیمابرایرانی الگوگرفت
منبعی که گذاشتیددربرگیرنده ی متن زیربودکه بایدخیلی بهش توجه بشه:
هرگز فراموشمان نشود که این مجموعه نظامی به ظاهر قدرتمند در برابر فقط چند صد رزمنده حزب الله لبنان به زانو در آمد . این ارتش حتی نتوانست تا عمق ۵ کیلومتری ( فاصله میدان آزادی تا انقلاب )خاک لبنان پیش روی کند و در همان روستاهای مرزی زمین گیر شد . رژیمی که حتی نمی تواند به ساحل رود لیطانی (که در بعضی نقاط فقط ۵ کیلوتر تا مرزهایش فاصله دارد) برسد چگونه ادعای حکومت نیل تا فرات را دارد !!!!! آری سید مقاومت به درستی فرمود که : به خدا سوگند اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است .

درموردبندبالاهم توضیح بدیدممنون میشم وهمچنین درموردقدرت آمریکامیشه به جنگ های زیراشاره کرد:
ویتنام-کوبا-ایران-چین-
عراق روهم که مازدیم نفله کردیم
آمریکاهم تقریباهرحمله ای کرده شکست خورده پس کوقدرت؟
درحالی که ایران درچنددهه ی اخیرپس ازحمله ی روس هادیگه شکست نظامی نداشته به جزیک موردجنگ دریایی نابرابرانه دوناوایرانی به صورت جداگانه دربرابر6ناو و4ناوشکن آمریکایی که منجربه غرق شدن 1ناوآمریکایی به اصطلاح پیشرفته شدوآمریکاازاون روزکه واسطه شدوجنگ روتموم کردفهمیدکه ایران رودست کم گرفته وازاون موقع حمله به ایران براش ریسک بزرگیه وگرنه ایران اززمان رضاشاه درهرجنگی که بوده پیروزشده
سلام p_boy22 عزیز
من که گفتم رفیق قصد ناراحت کردنت رو نداشتم4xv،به احتمال زیاد به قول خودت گرفتار همین جنگ سرد شدمShy ،جوونیم و ناپخته،پیش میاد دیگهfs10
من هیچ وقت مسخره نکردم و همچی قصدی هم ندارم ،مهم اینه که منبع معتبر بذاریم و بقیه قضاوت کنند .
من آخر شب میام تا جواب حرفات رو کامل بدم در ضمن منبعی که برات گذاشتم مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.military.ir یه نیگا بنداز میفهمی ایرانیه و جالبه بدونی اکثرشون مدارک نظامی دارند یا بازنشسته های نظامی هستند،در هر صورت ممنون که جواب دادی Winkراستی برا این نوشته هات تا آخر شب حتما مدرک بذار grou
تا یادم نرفته ،حتما بگو رو چه حساب میگی globalfirepower یه سایت خصوصیه و آمریکا قبولش نداره(حتما با مدرک معتبر بگو)Heart
ببخشیداگه تندصحبت میکنم ناراحت نمیشم من کلاهیچی تودلم نیست بچه هامیدونن
فقط 16ساعت کارکردن عاقبتش همینه
ایناهم اکثراقربانی جنگ نرم هستن
البته به زودی شاهدجنگ سردبین ایران وآمریکاهم خواهیم بودکه برای ماخیلی منفعت داره
برای همش؟برای یکی دوتاش که گذاشتم بقیشم انشاالله آخرشب تشریف آوردیدبنده هستم هرکدوم روبگیدمدرک میذارم
نقل قول: البته به زودی شاهدجنگ سردبین ایران وآمریکاهم خواهیم بود
ای کاش زودتر جنگ سرد شدت بگیره ما باید تلافی جنگ سرد قبلی رو سر امریکا در بیاریم ومطمئنم اگه همه کمر همت ببندن وتلاش کنن ما

پیروزیم امریکا هیچ تحفه ای نیست وعقب مانده ترین کشور مثل شوروی داغون فقط به خاطر تلاش ومقاومت جلوش ایستاد واینکه هنوز برای ما

دیر نشده وباید با قدرت هرچه تمام جنگ سرد را تشدید کنیم البته نباید کار به مبادرت نظامی شه که اصلا جنگ نظامی سلاح نیست.فقط باید

تنش های شدید غیر نظامی بین دو کشور باشد وما با ساخت بمب اتم,تحریم واردات به امریکا وتفرقه افکنی بین امریکا وهم پیمانانش وتهاجمی

همه جانبه اما غیر نظامی به این کشور ها کپیتالیسم رو نابود کنیم وپس از قرن ها استعمار وآذار مردم توسط امریکا وانگلیس وهم پیمانانش

بالاخره به پیروزی نهایی دست پیداکنیم وباید انسجام خودمون رو در این راه حفظ کنیم وبه هیچ حرف ناتو در مورد توقف فعالیت هایمان یا کند

سازی گوش ندهیم وچرخ صنعت را هرچه سریع تر وآتشین به حرکت دربیاریم.

هنوزمقالتون روکامل نخوندم ولی کاملافهمیدم چی میگید
ممنون میشم اگه بخونید چون اگه یادتون یاشه خیلی سفارش کردم بخونید و جواب بدید
قربانی جنگ سردهمین

شاید!
شمامنشی جاسوسایی که میدونی نمیتونن قدرت نظامی کشورهاروحدس بزنن؟
نه داداش ما رو چی بی این کارا،البته نظر لطفتونه ولی عقل سلیم میگه اگه میتونستند قدرت نظامی یک کشور رو پیش بینی کنند خوب پس تا حالا چرا قدرت ایران رو نتونستند و همش میترسن حمله کنن!
F14جدیدترین هواپیمای ایرانه؟؟؟؟خنده داره!!!ایران جنگنده های نسل چهارم وشایدهم پنجم تولیدمیکنه وشمامیگیدجدیدترینش یک جنگنده ی قدیمیه؟؟؟؟
حتما مدرکتون رو ارائه بدید در خصوص تولید جنگنده های نسل چهارم پنجم در ایرانHuh پیشرنته ترین هواپیمای ایران همون شفق هستش که بعد از صاعقه و آذرخش تولید شده ومهندسی معکوس هواپیمای Alenia Aermacchi M-346 Master ساخت ایتالیا هستش
این هم مدرکش
صاعقه
آذرخش
اینم یه مقاله دیگه در مورد آذرخش
شفق
ببخشیدولی نمیتونم حرف شماروباورکنم
چیزایی که برای شمااطلاعاته برای ماخاطرس
Dodgy
تامکت توایران فقط برای گشت زنی واسکورت استفاده میشه وبیشتریک نماده تاجنگنده
پیشرفته ترین هواپیمای حال حاضر نیروی هوایی ایرانه که در زمان شاه از آمریکا خریداری شده و هنوز هم در نیروی هوایی ایران فعالیت میکنه
اینم مدرکش،حتما همش رو بخونید تا بفهمید که این جنگنده خیلی وقته از رده خارج شده و فقط ایران داره از اون استفاده میکنه!
آذرخش2که درساخت آن ازتامکت الگوگرفته شده بااین تفاوت که تقریباتمام تسلیحاتش بومیه
لطفا مدرک بذاریدExclamation
هواپیماهای بومی اسرائیل کفیرولاوی هستن بااینکه خودم میدونم توکابینش چه شکلیه ولی برای اینکه متوجه بشیداشتباه میکنید:
خوب این چه ربطی به بحث ما داشت و من در چه موردی اشتباه میکنم؟لطفا مدرک بذاریدShy
این عکس کابینش:

حداقل ماکپی کنیم ازیه هواپیمایی مثل رپتورکپی میکنیم نه فانتوم:

کدوم هواپیمای بومی کپی از این هواپیماست؟Exclamation

اینم کابین جدیدترین هواپیمای محصول صنایع دفاع اسرائیل کپی ازجاین10چینیه وفرقش بااون جنگنده اینه که کابینش دیجیتالی نیست وازنظرتسلیحاتی نصف اونهاهم نیست

نمونه از جنگده های پیشرفته شون هم بذارید،اگه ندارید من بذارم،در ثانی اسرائیل به خاطر تسلیحات ساخت خودش قوی نیست بلکه کمک نظامی آمریکا و کشورهای اروپایی باعث شده اینقد قوی بشه
اخبارتون منبعش همش آمریکاست وبررسی توان نظامی ایران که نوشتیدروخودم ازخفظم واین نکته توش قابل توجهه:بر اساس اطلاعات عنوان شده از سوی سازمان اطلاعات مركزی آمریكا (سیا) و كنگره آمریكا
داداش اینقد کلاس ما رو بالا نبر،ما رو چه به سیاBig Grin حالا خوبه نگفتی موساد سازمان جاسوسی اسرائیلBig Grin منبع این اطلاعات سایت military هستش که همه اونو به عنوان بزرگترین مرجع نظامی قبول دارند،البته غیر شماDodgy
ازقدیم گفتن شاهدروباه دمشه
شما لطف دارین ولی اگه ادامه بدین مجبورم مثل خودتون جواب بدمShy

لطفاچیزی روازش طرفداری بکنیدکه منبعش خودتون باشید
این دیگه از اون حرفها بود،حتی وزیر دفاع هم استناد میکنه به منبع های معتبر اونوقت من خودم منبع باشم Dodgy
چیزی که دارم به شمامیگم حاصل پنج سال تلاش وتحقیقه نه حاصل پنج دقیقه سرچ توگوگل
هواپیمای شفق الان باهواپیماهای پیشرفته ازجمله چنگدوجی20-رپتور-رافائل وتی50یاهمون سوخو50برکوت2رقابت میکنه ونه باهواپیماهایی مثل اف15وکفیروسفیرو....
هواپیماهای اسرائیل دربرابرنسل جدیدهواپیماهای ایرانی هیچ شانسی ندارن

لااقل برا این حرفاتون مدرک بدین مثل اینایی که من گذاشتم،T50 یه جنگنده نسل پنجمه که همسطح جنگنده هایی مثل F22 و F35 هستش حالا شما اونو با شفق مقایسه میکنید؟!
اینم مدرک
درموردرده بندی منظورت سایت گلوبال فایرپاورهست؟ببخشیدقصدتوهین ندارم ولی خیلی ساده اید!اون سایت خصوصیه وحتی آمریکاهم میگه آمارشون نادرسته
داداش من قبول دارم چیزی نمیدونم و به قول شما ساده ام شما که میدونید بگید چه مدرکی دارید که این سایت یک سایت خصوصیه و آمریکا هم میگه آمارش نادرسته Exclamation در ضمن من به این سایت استناد نکردم و منبع رو تو همون پست گذاشتم.
اون سایت ترکیه روازایران قوی ترنشون داده کشوری که بااومدن اسم ایران رنگ مقاماتش سفیدمیشه این که دیگه انکارنشدنیه!!
تو هر سایت نظامی نگاه کنید ترکیه تو رده بندی از ایران قویتره دلیلش هم اینه که تحریم نیست و میتونه پیشرفته ترین ادوات نظامی رو از کشورهای اروپایی بخره
زیردریایی های ایران اکثراچینی هستن وچین هم تابه امروزبرترین تولیدکننده ی زیردریایی های اتمی هست وخودتون بگید3زیردریایی دربرابراونهمه زیردریایی چه شانسی دارن؟
من که گفتم ایران تو نیروی دریایی ضعیف تر از اسرائیل نیست خواهش میکنم دوباره پست قبلی رو بخونیدExclamation
جالبه همتون مثل همدیگه هستیدتمسخرکارتونه ولی بدون چیزایی روکه میگم روازخودم نمیگم درسته منبعش خودم هستم ولی باهمین دوتاچشمام همشودیدم
هیچ وقت نه شما و نه هیچ کس دیگه ای رو مسخره نمیکنم و نظر همه برام محترمه
به هرحال میل خودته تصورشماازقدرت ایران برام مهم نیست فقط برادرانه دارم بحث میکنم که گول نخوریدواینقدرساده نباشیدShy
کشوری که ازایران میترسه روقدرتمندترازایران ندونید

بازم مثل این که پست قبلی رو کامل نخوندید،من گفتم تو نیروی هوایی از ما بهترن،در عوض ما تو پدافند هوایی و موشکی از اونا سر تریم و همچنین تکیه شون به قدرت اتمی شونه،پست قبلی رو دوباره بخونید.
درخت هرچی سرش پایین ترباشه بارش بیشتره
پیشنهادمیکنم اون تاپیک روحتمابخونی ودست ازغروروتمسخربرداری
قبول کن که قربانی جنگ نرم شدی ShyHeart لطف داری دوست من

Shy

آمارهای دوستمون مال یک سایت خصوصی وکاملانامعتبره اینم آدرسش:
http://www.globalfirepower.com/
اگه میگفتی آمریکاقوی تره شایدمی شدباهات بحث کردوبه نتیجه رسیدولی اینکه اسرائیل ازایران قوی ترباشه بیشترشبیه به یک جوکه تاموضوعی برای بحث!!

در مورد آمریکا که اصلا جای بحث نیست
میدونم که متوجه حرف هام نمیشی تاوقتی که تحقیقات بی طرفانه انجام بدی وباکمال میل حاظرم کمکت کنم
Shy
یک نکته راجع به جنگنده ی کفیربگم
این کابین فانتومه

شایدتوضیح بدم متوجه نشیدولی کسانی که سررشته ازهواپیمادارن اون کامپیوترکه توکفیرهست همون راداره که توفانتوم بالاراست هست وفانتوم یک سیستم کمک هدایت هواپیماداره که کفیرنداره حالاتوضیحش سخته ولی هدایت کفیرخیلی سخته ومانورپذیریش ازسوخو34هم کمتره درهمین حد!

در این مورد قبلا توضیح دادم
یه کم واقع بینانه عمل کنیم:
آمریکاحاظره به خاطراسرائیل خودشوتودردسرحمله وریسک سلاح اتمی بندازه؟درحالی که کمترین منفعت روازاسرائیل میبره؟

اتفاقا بیشترین منفعت رو از اسرائیل میبره چون نماینده و حافظ منافع آمریکا تو خاور میانست،برا همینم اینقد تسلیحات نظامی بهش داده و اینو به کرات اعلاک کرده که در صورت جنگ احتمالی بین ایران و اسرائیل ما پشتیبان اسرائیل هستیم،اگه نیاز بود بگید تا کلیپ سخنرانی اوباما رو براتون بذارم
شایدفرانسه بخواددخالت کنه که اونم شانسی جزدرنیروی هوایی درمقابل ایران نداره
نیروی دریایی آمریکادرکل شایدازایران قوی ترباشه ولی نمیتونه همزمان تمام ناوهاش روبه خلیج فارس بکشه چون احتمال نابودیشون خیلی زیاده چون اطراف تنگه ی هرمزپرازسامانه های دفاع زدکشتی وتوپخانه های سنگینه وحظورناوهواپیمابرآمریکادرخلیج فارس وناوهای فرانسوی وانگلیسی بیشتربرای ایران منفعته تادردسر

نیازی نیست بیان تو خلیج فارس چون تو بحرین و عربستان پایگاه دارن و از همونجا میتونن ...
یه کم واقع بین باشیم،ما هشت سال با عراق جنگیدیم تا بتونیم فقط از کشورمون بیرونش کنیم ولی آمریکا تو 21 روز کل خاک عراق رو اشغال کرد،خودتون قضاوت کنید
چون درصورت جنگ اون ناوهابرای حمله به نیروی دریایی ایران کافی نیست ونابودیشون درروزهای اول جنگ ضربه ی مالی ومهمترازاون روحی بزرگی به کشورهای غربی میزنه بعلاوه
تو رو خدا این حرف رو نزن،هر ناو همزمان میتونه با 300 هدف پرنده درگیر بشه و هر کدوم حدود 90 هواپیمای جنگنده داره و با توجه به اینکه سومین ناوشون هم وارد خلیج فارس میشه فقط قدرت هواپیماهای نظامی این 3 ناو از کل نیروی هوایی ایران بیشتره،آمریکا 11 ناو هواپیما بر داره و دوازدهمیش هم در حال ساخته،این فقط نیروی هوایی این 3 ناوه جدا از موشکهای کروز و بقیه امکانات ناو
باتصویربرداری ازاونهاتوسط پهپادهای سپاه میشه ازاونهابرای ساخت ناوهواپیمابرایرانی الگوگرفت

بذار همون ناوچه ش رو بسازیم ناوش پیشکش ،نیازی به تصویر برداری از اونا بهوسیله پهباد نیست عکساش همیجوری تو نت هستش اونم با کیفیت بالا

منبعی که گذاشتیددربرگیرنده ی متن زیربودکه بایدخیلی بهش توجه بشه:
هرگز فراموشمان نشود که این مجموعه نظامی به ظاهر قدرتمند در برابر فقط چند صد رزمنده حزب الله لبنان به زانو در آمد . این ارتش حتی نتوانست تا عمق ۵ کیلومتری ( فاصله میدان آزادی تا انقلاب )خاک لبنان پیش روی کند و در همان روستاهای مرزی زمین گیر شد . رژیمی که حتی نمی تواند به ساحل رود لیطانی (که در بعضی نقاط فقط ۵ کیلوتر تا مرزهایش فاصله دارد) برسد چگونه ادعای حکومت نیل تا فرات را دارد !!!!! آری سید مقاومت به درستی فرمود که : به خدا سوگند اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است .

کاملا با این جمله موافقم،فراموش نکنید که حزب الله یه گروه چریکیه و خودتون هم میدونید گروه چریکی جای مشخصی نداره که بشه بمبارانش کرد یا با موشک زد برا همین از بین بردنش خیلی سخته،به عنوان مثال آمریکا تونست حکومت عراق رو به راحتی سرنگون کنه ولی طالبان رو نمیتونه چون یه گروه چریکیه و جای مشخصی نداره ولی اینجا قراره یه کشور مورد حمله قرار بگیره نه یه گروه چریکی،جدا از اون من گفتم در صورت جنگ احتمالی اسرائیل به کلی نابود میشه و ...(پست قبلی رو کامل بخونید)

درموردبندبالاهم توضیح بدیدممنون میشم وهمچنین درموردقدرت آمریکامیشه به جنگ های زیراشاره کرد:
ویتنام-کوبا-ایران-چین-
فکر کنم جای چین ژاپن رو باید بنویسید،جدا از این تو کدوم یکی از اینا آمریکا شکست خورده؟!
عراق روهم که مازدیم نفله کردیمExclamation
آمریکاهم تقریباهرحمله ای کرده شکست خورده پس کوقدرت؟

به کدوم مدرک استناد میکنید؟!!!!!
درحالی که ایران درچنددهه ی اخیرپس ازحمله ی روس هادیگه شکست نظامی نداشته به جزیک موردجنگ دریایی نابرابرانه دوناوایرانی به صورت جداگانه دربرابر6ناو و4ناوشکن آمریکایی که منجربه غرق شدن 1ناوآمریکایی به اصطلاح پیشرفته شدوآمریکاازاون روزکه واسطه شدوجنگ روتموم کردفهمیدکه ایران رودست کم گرفته وازاون موقع حمله به ایران براش ریسک بزرگیه وگرنه ایران اززمان رضاشاه درهرجنگی که بوده پیروزشده
حرفتون کاملا درسته که ایران اخیرا شکست نخورده ولی در مورد این جنگ ناوها که گفتید میشه توضیح بدید کی بودهExclamation ...

من بیشتر قصد ندارم در این مورد بحث کنم ،خواهش میکنم منابعی که دادم به دقت بخونید و جواب بدید نه مثل این پست ،من تو پست قبلی خیلی منابع و مدارک براتون گذاشتم که شما هیچ کدوم رو جواب ندادید.

خواهش میکنم بخونید و با مدرک معتبر جواب بدید

در ضمن به من تهمت نزنید ،من هم کشورم رو دوست دارم و خیلی دلم میخواد قدرتش مثل اون پست اولی که گذاشتید افسانه ای باشه ولی افسوس که نیست ،ایشالا که ما یه روزی از اونا بهتر بشیم.Heart

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14