انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
p_boy جان سلام
من تو پست قبلی گفتم زیاد مایل نیستم ادامه بدم ولی بازم مثل اینکه جواب دادی بدون حتی یه مدرک معتبر و آخرش نوشتی
نقل قول: نمیدونم دیگه چقدردلیل ومدرک بیارم
Big Grin
راستش منم موندم چی بگم ولی ترجیح میدم ادامه بدم تا بعضی حرفا بی جواب نمونه،قضاوت با این همه آدم عاقلی که دارن این تاپیک رو میخونن،امشب جواب میدم.fs10
ببینید شما خیلی ساده گرفتید قضیه رو.
نخست این که روی کاغذ هیچی روشن نمیشه.
دو این که شما کارشناس نیستی.
سه این که امریکا و اسراییل همچین ها هم که شما میگی ضعیف و گلابی نیستن که شما بزنی نابودشون کنی.
فرید_رومل جان با منی؟
خیر با شما نبودم. با کسانی بودم که میگن امریکا و اسراییل سوسک هستن و این چیز ها.
نقل قول: امریکا و اسراییل همچین ها هم که شما میگی ضعیف و گلابی نیستن که شما بزنی نابودشون کنی
فرید راست میگه اونا یه مارموزایی هستن که اصلا تو ذهن آدم هم تصور نمیشه هزار جور کلک می زنن,هیروشیما رو یادتونه,بیچاره کودکای ژاپنی

همه آسیب دیدنSadاون چه کار غیر انسانی بود که امریکا انجام دادSad ژاپن داشت جنگو می باخت نیازی به هسته ای نبود!بعد امریکا میاد خودشو

خوب وبشر دوست معرفی میکنه.همون امریکایی های موذی حساب شوروی قدرتمند رو در جنگ سرد رسیدن طوری که شوروی وکشورهای

کمونیستی با خفت از درون فروپاشیدند وامریکا ثابت کرد هیچ حریفی نمی تواند در برابرش دووم بیاره

حرف فرید رو تحسین می کنم روی کاغذ هیچی معلونم نمیشه به قول بیسمارک باید حرف حق رو از دهن توپ شنید
p_boy عزیز سلام
راستش پست قبلیت رو قرار بود جواب بدم و تقریبا جوابش رو هم نوشتم و ذخیره کردم ولی حالا که از اول این تاپیک رو میخونم و همچنین تاپیکهای مشابه رو بیشتر به این نتیجه رسیدم که بحث کردن به این صورت نتیجه ای نداره و جواب دادن فقط وقت تلف کردنه چون شما مثل بقیه پستات حرف خودت رو میزنی و تنها مدرکت هم استدلال و عقل خودته به قول معروف مرغ شما یک پا دارهShy من یه نصف روز وقت میذارم و براتون منبع میذارم و شما به راحتی میگید اینا دروغه و معتبر نیست اونم بدون هیچ دلیل و مدرکی شما سایتهایی مثل wikipedia - military.com - military.ir - arteshi.com رو قبول ندارید !!! جالبه حتی سایت arteshi.com که تایید شده از طرف ارتشه بعضی مطالبش رو لینک میده به ویکی پدیا اونوقت شما میگید ویکی پدیا معتبر نیست و یا military.irکه اکثرشون تحصیل کرده های نظامی و همچنین بازنشسته ها هستند شما به راحتی میگید معتبر نیست!!!!
بگذریم وقت کمه و حرفهای نگفته زیاد ،راستش من فکر نمیکنم درست باشه بیام تو این سن و سال رو چیزایی که همه میدونن بحث کنم که آمریکا قویتره یا ما،فکر کنم بقیه دوستان خوب قضیه رو میدونند و از پستهایی که تو این تاپیک گذاشتن مشخصه !
من جواب پیامتون رو خصوصی فرستادم و با توجه به توصیه بقیه دوستان که پیام دادن و گفتند بحث های مشابه نتیجه ای نداشته و احترامی که برا این کاربرا قائلم ترجیح میدم ادامه ندم.
حرفهایی رو که تو پست قبلی زدید اصلا قبول ندارم و در موردش قبلا با منبع معتبر مدرک گذاشتم میدونم شما قبول ندارید ولی برا بقیه دوستان که بحث رو پیگر بودن ...
تنها خواهش من از شما به عنوان یه دوست اینه که آمار و ارقام اشتباه ندیم که باعث تمسخر این سایت توسط دیگران بشه.
امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشیدHeart4xv
چند تا منبع معتبر میذارم دوستان خودتون پست اول این تاپیک رو با این منابع مقایسه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.military.com
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.arteshi.com
http://www.military.ir
از امتیس سارا - Nicola - فرید_رومل- 1939 - agha mamad , و بقیه دوستان که پیگیر این تاپیک بودند هم ممنونم که من رو تحمل کردند.
موفق باشید دوستان گلمgrou
(27-03-2012، 13:36)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: امریکا و اسراییل همچین ها هم که شما میگی ضعیف و گلابی نیستن که شما بزنی نابودشون کنی
فرید راست میگه اونا یه مارموزایی هستن که اصلا تو ذهن آدم هم تصور نمیشه هزار جور کلک می زنن,هیروشیما رو یادتونه,بیچاره کودکای ژاپنی

همه آسیب دیدنSadاون چه کار غیر انسانی بود که امریکا انجام دادSad ژاپن داشت جنگو می باخت نیازی به هسته ای نبود!بعد امریکا میاد خودشو

خوب وبشر دوست معرفی میکنه.همون امریکایی های موذی حساب شوروی قدرتمند رو در جنگ سرد رسیدن طوری که شوروی وکشورهای

کمونیستی با خفت از درون فروپاشیدند وامریکا ثابت کرد هیچ حریفی نمی تواند در برابرش دووم بیاره

حرف فرید رو تحسین می کنم روی کاغذ هیچی معلونم نمیشه به قول بیسمارک باید حرف حق رو از دهن توپ شنید

منم باحرف آخرتون به نقل از آقای ریسس جمهورموافقم ولی به این هم فکرکنیدکه آمریکاافغانستان وعراق روگرفت وبانامردی تمام ژاپنی های بی گناه روقتل عام کردولی درجنگ باویتنام وکوباوچین وایران که ویتنام وکوباهیچی نداشتن وچین اوایل انقلابشون بودوایران هم که اینهمه میگن ضعیفه شکست خورد
اسرائیل فلسطین روگرفت ولی بااون همه ادعانتونست لبنان روبگیره
به هرحال من هم معتقدم که به کاغذنیست چون ایران روکاغذ(منظورم جنگ نرمه)باخته ومادرجنگ نرم شکست خوردیم
ولی این به این معنی نیست که خواب شکست دادن ایران روببینن

(27-03-2012، 16:19)shipar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
p_boy عزیز سلام
راستش پست قبلیت رو قرار بود جواب بدم و تقریبا جوابش رو هم نوشتم و ذخیره کردم ولی حالا که از اول این تاپیک رو میخونم و همچنین تاپیکهای مشابه رو بیشتر به این نتیجه رسیدم که بحث کردن به این صورت نتیجه ای نداره و جواب دادن فقط وقت تلف کردنه چون شما مثل بقیه پستات حرف خودت رو میزنی و تنها مدرکت هم استدلال و عقل خودته به قول معروف مرغ شما یک پا دارهShy من یه نصف روز وقت میذارم و براتون منبع میذارم و شما به راحتی میگید اینا دروغه و معتبر نیست اونم بدون هیچ دلیل و مدرکی شما سایتهایی مثل wikipedia - military.com - military.ir - arteshi.com رو قبول ندارید !!! جالبه حتی سایت arteshi.com که تایید شده از طرف ارتشه بعضی مطالبش رو لینک میده به ویکی پدیا اونوقت شما میگید ویکی پدیا معتبر نیست و یا military.irکه اکثرشون تحصیل کرده های نظامی و همچنین بازنشسته ها هستند شما به راحتی میگید معتبر نیست!!!!
بگذریم وقت کمه و حرفهای نگفته زیاد ،راستش من فکر نمیکنم درست باشه بیام تو این سن و سال رو چیزایی که همه میدونن بحث کنم که آمریکا قویتره یا ما،فکر کنم بقیه دوستان خوب قضیه رو میدونند و از پستهایی که تو این تاپیک گذاشتن مشخصه !
من جواب پیامتون رو خصوصی فرستادم و با توجه به توصیه بقیه دوستان که پیام دادن و گفتند بحث های مشابه نتیجه ای نداشته و احترامی که برا این کاربرا قائلم ترجیح میدم ادامه ندم.
حرفهایی رو که تو پست قبلی زدید اصلا قبول ندارم و در موردش قبلا با منبع معتبر مدرک گذاشتم میدونم شما قبول ندارید ولی برا بقیه دوستان که بحث رو پیگر بودن ...
تنها خواهش من از شما به عنوان یه دوست اینه که آمار و ارقام اشتباه ندیم که باعث تمسخر این سایت توسط دیگران بشه.
امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشیدHeart4xv
چند تا منبع معتبر میذارم دوستان خودتون پست اول این تاپیک رو با این منابع مقایسه کنید:
http://www.military.com
http://www.arteshi.com
http://www.military.ir
از امتیس سارا - Nicola - فرید_رومل- 1939 - agha mamad , و بقیه دوستان که پیگیر این تاپیک بودند هم ممنونم که من رو تحمل کردند.
موفق باشید دوستان گلمgrou

اگه وزیردفاع هم بیادبگه چیزی که میگم نادرسته قبولش ندارم چون به چشمم اعتماددارم
مدارکموروکاغذنمیتونم روکنم وفقط باچشم قابل دیدنه که یک روز وقت میگیره
کسی که دیگران رومسخره کنه خودش کمبودداره وتمسخرناشی ازخانواده ی ناسالم وتربیت نادرست وکمبوددرهرضمینه ای هست وهرکی دلش میخوادمسخره کنه ولی یه کم عاقل باشه متوجه اشتباهش میشه واین ازهزارتاتمسخربراش بدتره
توقرآن هزارلقب به تمسخرکننده داده شده
بگذریم
آمارشماهم به عقیده ی من نادرست وخنده داره
نوشته ی یک سایت معتبرتره یاچشم آدم؟
من گفتم شماتاتحقیق نکنی نمیتونم باهات بحث کنم چون فکرمیکنی حرف های من تمسخرآمیزه درحالی که یک روزوقت گذاشتن شمارومتوجه اشتباهتون میکنه
من منبعش هم به شماگفتم که به هسایامهرآبادبریدوباچشمتون ببینیددیگه انشاالله که به چشم خودتون اعتماددارید؟هساروزهای پنجشنبه برای عموم بازدیدگذاشته یااصلااون هیچ
موزه ی هوانوردی هم منبع خوبی برای تحقیقه
وفکرکنم ازسایت معتبرترباشه چون سایتوهرکسی میتونه بنویسه
من شرط میبندم بااون ارتشی هاروبه روبشم ویکی دوتاسوال ساده ازشون بکنم به راحتی لومیرن
درسته بحث دراین ضمینه وقت تلف کردنه چون من حاظرم نشونتون بدم تویه انجمن یکی ازکاربراشوسفارش کردم وفرستادمش باچشمش دیدولی بازم انکارکردوبه چشمش اعتمادنداشت
بحث دراین ضمینه روبذاریم به عهده ی کارشناسان

(27-03-2012، 11:51)shipar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
p_boy جان سلام
من تو پست قبلی گفتم زیاد مایل نیستم ادامه بدم ولی بازم مثل اینکه جواب دادی بدون حتی یه مدرک معتبر و آخرش نوشتی
نقل قول: نمیدونم دیگه چقدردلیل ومدرک بیارم
Big Grin
راستش منم موندم چی بگم ولی ترجیح میدم ادامه بدم تا بعضی حرفا بی جواب نمونه،قضاوت با این همه آدم عاقلی که دارن این تاپیک رو میخونن،امشب جواب میدم.fs10

جواب نیکولارودادم
جواب شماروهم به این دلیل دادم که متوجه بشیدمرغ هرکس دراین ضمینه یک پاداره وتنهامن یاشمانیستیم وهمه حرف خودشونومیزنن وهرکس هم به یه چیزی میگه مدرک
هرجورکه مایلی
فریدخان اگه گلابی نیستن پس چرامیذارن روزبه روزبه بمب اتم نزدیک بشیم؟
کوپس چراحمله نمیکنن؟
مادلمون میخواداصلا11ناوهواپیمابرآمریکابیادخلیج فارس خوشحال هم میشیم پذیرایی هم میکنیم
به هرحال چون اجازه ندارم حرفاموبزنم دربحث کردن تواین مسئله محدودهستم انشاالله یه روزخودتون متوجهش میشیدمن دیگه چیزی نمیگم
ولی یه سربه موزه ی هوافضابزنیدویه کم فضولی کنیدمتوجه میشید
ما دلمون رو خوش کردیم به این که خیلی قوی هستیم. ولی در اصل امریکا حمله نمی کنه چون ایران تهدیدی برای عرب ها است و عرب ها از امریکا سلاح می خرن. امریکا داره سود میکنه این وسط.
در بستگان من خیلی سرهنگ و افسر و این چیز ها پیدا میشه. چیزی نیست که من بگم.
شما ها که میگید امریکا سوسکه و می تونیم لهش کنیم دارید خودتون رو دل گرم می کنید. اگر سوسک بودک ه تاکنون لهش کرده بودیم.
حالا شما هی بیا 20 خط 20 خط واسه ما بنویس. عقل سالم که توی کتش نمیره.
(27-03-2012، 19:41)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما دلمون رو خوش کردیم به این که خیلی قوی هستیم. ولی در اصل امریکا حمله نمی کنه چون ایران تهدیدی برای عرب ها است و عرب ها از امریکا سلاح می خرن. امریکا داره سود میکنه این وسط.
در بستگان من خیلی سرهنگ و افسر و این چیز ها پیدا میشه. چیزی نیست که من بگم.
شما ها که میگید امریکا سوسکه و می تونیم لهش کنیم دارید خودتون رو دل گرم می کنید. اگر سوسک بودک ه تاکنون لهش کرده بودیم.
حالا شما هی بیا 20 خط 20 خط واسه ما بنویس. عقل سالم که توی کتش نمیره.
هه هه
یعنی به قیمت فروش سلاح حاظره خودشونابودکنه؟جوک نگودادا!هیچ آدم احمقی چنین کاری نمیکنه این خودکشیه!
ایران استراتژی دفاع روپیش گرفته
آمریکاست که حمله حمله میکنه وهنوزهم هیچ حرکتی نکرده وروزبه روزمیخکوب ترمیشه
چراایران بایدحمله کنه مگه مامثلاوناوحشی هستیم؟جرات حمله ندارن به ماچه؟
ماشاالله به عقل سالم که درش روبه اولین حرف بازمیکنه وسپس میبنده برای همیشه به این میگن عقل سالم؟
نقل قول: هه هه
یعنی به قیمت فروش سلاح حاظره خودشونابودکنه؟جوک نگودادا!هیچ آدم احمقی چنین کاری نمیکنه این خودکشیه!
ایران استراتژی دفاع روپیش گرفته
آمریکاست که حمله حمله میکنه وهنوزهم هیچ حرکتی نکرده وروزبه روزمیخکوب ترمیشه
چراایران بایدحمله کنه مگه مامثلاوناوحشی هستیم؟جرات حمله ندارن به ماچه؟
ماشاالله به عقل سالم که درش روبه اولین حرف بازمیکنه وسپس میبنده برای همیشه به این میگن عقل سالم؟
من جوک نمیگم این شما هستی که جوک میگی ولی جوک خنده داری نیست باید متاسف بود بابتش.
خیر. اتفاقا ادم دانا چنین کاری میکنه. اون خودش رو نابود نمی کنه. اون از من و تو و ایران نمی ترسه اون از ضرر مالی می ترسه . اون نمی خواد با حمله به ایران پولی که اعراب بهش میدن رو از دست بده. این خیلی مهمه. مطمین باش قبل از این که اتفاق بدی براش از جانب ایران بیوفته دست به کار میشه. ولی من مطمین هستم که ایران هیچگاه کاری نمیکنه که امریکا رو به سمت جنگ ببره چون خیلی از مقامات می دونن جنگ ما رو چند دهه عقب نگاهمیداره.
اتفاقا امریکا نیست که زیاد تهدید میکنه. این ما هستیم که خیلی تهدید میکنیم. کمی دقت کن.
ماشالله به تو که ایران رو در رتبه نخست قدرت نظامی می بینی. جوری اندیشه میکنی که انگار امریکا از ایران ضعیف تره.Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14