انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
چراحرف تودهن من میذاری مردمومن من کی گفتم ایران اوله؟
این چیزی که شمامیگی رومن ازآدم هایی شنیدم که بایدبه سلامت عقلیشون شدکرد
اگه یک کشوربمب اتم وزیردریایی اتمی داشته باشه هیچ راهی برای متوقف کردنش نیست
بچه شدی؟مگه گنده ی محله که بگه این برام چیزی نیست ولش کن!
این بجث داره به بچه بازی کشیده میشه دیگه ازشماانتظاراین حرفونداشتم
معلومه که میخوای حرف خودتوحتی به قیمت دروغ بستن به من به کرسی بشونی
بازم اون پسره بازحرفاش عاقلانه بود!!!!!!!!!1HuhHuhHuhHuhHuh
آره ایران تهدیدمیکنه میگه برنامه هسته ای تونومتوقف کنین
ایران میگه حمله کنین بدمیخورین همین!
شما وقتی میگی امریکا هیچ غلتی نمی تونه بکنه یعنی چی؟؟؟ یعنی این که از ما می ترسه و از ما ضعیف تر هست.
شما کلا مشکل داری. من چی گفتم شما چی گفتی. حاشیه نرو.
اصلا پاسخ درستی نمیدی. این چه سخنانی هست؟؟؟ من که گفتم امریکا از من و تو باهوش تر هست. اون نه می گذاره ما به ابر قدرتی برسیم و نه ما رو از بین می بره. مگر این که خودش رو در خطر ببینه. این سیاست درست هست که تنها کشوری که این وسط سود میکنه امریکا هست.
من هرگزنمیگم هیچ غلتی نمیکنه میگم هیچ غلطی نمیکنه دکتر!!!
من جواب درست رودادم
آره دیدم چقدرنذاشت چین ابرقدرت بشه
البته حملشوکردولی خوب4روزه شکست خوردبرگشت
یاویتنام
یاکوبا
یاخودایران
3باربه طبس حمله کردوکلی مستندهم ازش ساخته شده
مگه میشه هرسه بارش طوفان شن بشه؟
اون ها واسه گذشته بود. تاریخت هم که ضعیف میزنه. اخه ببم جان قضیه چین که فرق داشت. امریکا تازه از جنگ جهانی دوم خارج شده بود. چین اون موقع حمایت شوروی رو داشت. شوروی مانند روسیه کنونی نبود. حمایت شوروی انقدر شدت داشت که باعث پیشرفت چین و دست پیدا کردن چین به سلاح هسته ای شد. اصلا نمیشه وان قضیه رو مقایسه کرد با قضیه اکنون ایران.
ویتنام هم که قضیش باز فرق داره. شکست امریکا در ویتنام دلیل های بسیاری داشت.
طبس رو نمی دونم. گیرم ایران یک کاری هایی کرده باشه. خوب که چی؟ اکنون مهم هست نه گذشته. حداقل در این مورد.
خوب دیگه مردمومن حقیقتوقبول داری وانکارمیکنی
زمان چین تجهیزاتی برای اوناوجودنداشت وآمریکابااون تجهیزات شکست خورد
منظورمن اون نبودمنظورم حمله ی سربازاش ازخاک افغانستان چندسال پیش بود
خوب ایران الان هزاران بارقوی ترازاون ایرانی هست که آمریکانتونست تصرفش کنه
بمب افکن های بی2هم تواین عملیات هاشرکت داشتن
تازه اون اون موقع بود

اصلاشماهرتجهیزاتی که آمریکاداره بگومن مشابه ایرانیشوبذارم
امریکا بزرگترین تولید کننده تجهیزات نظامی هست. ما کی باشیم که امریکا رو شکست بدیم در یک جنگ تمام و کمال؟؟ طبس جنگ نبود. طبس اغازی برای یک درگیری بود.
ببین من رو نپیچون قضیه چین چیز دیگه ای است. این که ابر قدرت شد اصلا قابل مقایسه با شرایط ایران نبود.
اهان حتما من میگم اف 35 شما میگی ما شفق داریم.Big Grin
میگم که خنده دار هست که بیایم بگیم ایران میتونه به امریکا و اسراییل حمله کنه. حقیقت این هست که ما خیلی قدرتمند شدیم . نسبت به گذشته قدرت بسیار بالا تری داریم. ولی امریکا و اسراییل هم پیشرفت کردن. توقف نکردن که ما بهشون برسیم.
المان هم در دوران جنگ جهانی دوم پر قدرت ترین کشور روی زمین بود. ولی چی شد؟؟؟ تعداد متفقین انقدر زیاد بود که المان هرچقدر هم تولید می کرد و هرچقدر هم نیروی انسانی به کار می برد متفقین در خاک المان پیش می رفتن.
تاریخ ارتش ها ثابت کرده که هرکس نیروی بیشتر و تجهیزات بیشتری بتونه تولید کنه برنده هست. مگر این که کشوری باشه که پله های بسیاری از بقیه جلو تر باشه. درست مانند زمانی که اسپانیایی ها به کوبایی های 1400 میلادی حمله می کردن.
حقیقت این هست که ایران از امریکا سر تر نیست.
شما میگی از ونزولا. اخه این چرت هست که ما 25 هزار کیلومتر بریم تا برسیم اون جا. امریکا هم ما رو نگاه میکنه فقط.Big Grin
جت های امریکا عالی اند وایران به پاش نمی رسه ایران پیچ جتاشو از چین می گیره.جت های امریکا فراصوت هستن وبعضی هاش بدون تیکاف

ومثل سفینه های فضایی پرواز می کنن واقعا چیز خوفیه.امریکا بسیار قدرتمنده وطی دو جنگ جهانی که همه به جون هم افتاده بودن با دور بودن

از منطقه جنگ وکم تر درگیر شدن خودشو قدرتمند کرد حقیقتا من هم دیگه باور کردم اگر شوروی هم با بلوک رق به جان امریکا تازه اون زمان

می افتاد شوروی شکست می خورد.وای به حال الآن .دلیل شکست امریکا در ویتنام این بود که امریکایی ها جنگو شل گرفتن واصلا تلاشی

برای پیروزی نکردند وگرنه اگر امریکا بخواد پیروز شه کار سه ثانیه هست.
امروز تلویزون داشت هواپیماهای ایرانو نشون میداد طرف خلبانه رفت کنار یه جت ابی قراضه که خداشاهده پوستش ریخته بود معلوم نیست فک کنم بدنش مال کشتی بوده بعد میگه افتخار میکنم که ما جنگده بومی صاعقه!!! روکه جزو بهترین جنگنده های دنیاس رو به مردممون نشون بدیم ههههههههههه Dodgy
بعدم برادر پی بوی حوصله تایپ ندارم وگرنه اینو بدون تویکی از تایپیکات منبع نیاوردی چرا؟ چون همش خالی بندیه محضه الانم مشخصه داداش فرید از رو مستندات حرف میزنه ولی تو از روی احساسات و خالی بندی چرا دوست داری ایرانو اینقدر بالا ببری ؟ چیزی بهت میدن؟ اگه میدن به ماهم بگو اگه ایران چیزی داشت که نمی رفت با پاکستان قرارداد نظامی ببنده بعدشم اینا از شیکم منو تو میزنن میرن تمام سرمایه ملتو تیر تفنگ و موشک از روسیه میخرن بعدم روسیه فک کردی چی بهمون میده موشک های 20 الی 30 ساله پیششو ههههههه Confused
نقل قول: امریکا بزرگترین تولید کننده تجهیزات نظامی هست. ما کی باشیم که امریکا رو شکست بدیم در یک جنگ تمام و کمال؟؟ طبس جنگ نبود. طبس اغازی برای یک درگیری بود.
ببین من رو نپیچون قضیه چین چیز دیگه ای است. این که ابر قدرت شد اصلا قابل مقایسه با شرایط ایران نبود.
نه بابا؟آمریکا؟چین وروسیه وفرانسه هویجن؟
بیادیگه یه کم بحث تخصصی میشه میگی منونپیچون این مشخصه که اطلاعاتت خیلی کمه
آمریکاهمه چیزش کپی ازکشورهای دیگه هست حتی اف35که ازروی هریرکپی کردنش که سازندش فرانسوی هابودن
نقل قول: اهان حتما من میگم اف 35 شما میگی ما شفق داریم.Big Grin
چرانمیفهمی که اف35تاسال دیگه برای همیشه توسط نیروی هوایی آمریکاکنارگذاشته میشه؟اف35ییک پروژه ی ناموفق بود
مادرمقابل رپتورشفق داریم
نقل قول: میگم که خنده دار هست که بیایم بگیم ایران میتونه به امریکا و اسراییل حمله کنه.
خنده داربودالان لبنان ،ویتنام،چین،ایران وکوباشکست میخوردندعزیزخنده داراینه که کشوری نتونه شبه نظامی های یک کشورویایک ارتش کاملابی قدرت روشکست بده درحالی که ادعای ابرقدرتیش میشه
نقل قول: حقیقت این هست که ما خیلی قدرتمند شدیم . نسبت به گذشته قدرت بسیار بالا تری داریم. ولی امریکا و اسراییل هم پیشرفت کردن. توقف نکردن که ما بهشون برسیم.
حقیقت اینه که ماالان بهشون رسیدیم ولی کوچشمی که ببینه؟
نقل قول: المان هم در دوران جنگ جهانی دوم پر قدرت ترین کشور روی زمین بود. ولی چی شد؟؟؟ تعداد متفقین انقدر زیاد بود که المان هرچقدر هم تولید می کرد و هرچقدر هم نیروی انسانی به کار می برد متفقین در خاک المان پیش می رفتن.
اگه روس هانبودن الان کل متفقین باخاک یکسان شده بودن
آلمان یک کشورتنهادرمقابل دیوی به اسم شوروی بودوتازه بازهم بابدشانسی شکست خوردوشکستی که خوردازآمریکانخورد
این روسیه بودکه شکستش داد
نقل قول: تاریخ ارتش ها ثابت کرده که هرکس نیروی بیشتر و تجهیزات بیشتری بتونه تولید کنه برنده هست. مگر این که کشوری باشه که پله های بسیاری از بقیه جلو تر باشه. درست مانند زمانی که اسپانیایی ها به کوبایی های 1400 میلادی حمله می کردن.
مگه دوران باستانه؟
جنگ به روحیه وقدرت برترتجهیزاته ولی نه همیشه
همه چیزبایدمتعادل باشه وعوامل زیادی دست به دست هم میدن تایک کشوربه پیروزی برسه
ایران الان تانک های بیشتری داره ولی چندتاشونبایدتانک حساب کرد
نقل قول: حقیقت این هست که ایران از امریکا سر تر نیست.
این حقیقت نیست
یک افسانه هست که شماباورش کردی
نقل قول: شما میگی از ونزولا. اخه این چرت هست که ما 25 هزار کیلومتر بریم تا برسیم اون جا. امریکا هم ما رو نگاه میکنه فقط.Big Grin
میشه ازمرزهای آبی چین وکره شمالی عبورکردکه نیروی دریایی آمریکاجرات ورودبهشون رونداره وفقط مسافت کوتاهی بایددرآبهای آزاد طی بشه تابه ونزوئلاوپایگاه هامون برسیم

نقل قول: جت های امریکا عالی اند وایران به پاش نمی رسه ایران پیچ جتاشو از چین می گیره.جت های امریکا فراصوت هستن وبعضی هاش بدون تیکاف
اونوقت انتظارنداشته باشیدکه حرفتونوباورکنم
یه سربه هسابزنین تاببینیدتاپیشرفته ترین تجهیزات شفق بومی هست
تمام جنگنده های دنیاالان فراصوت هستن وجنگنده ی بدون تیکاف همچین قدرتی هم نیست فقط به باندنیازنداره

نقل قول: ومثل سفینه های فضایی پرواز می کنن واقعا چیز خوفیه.امریکا بسیار قدرتمنده وطی دو جنگ جهانی که همه به جون هم افتاده بودن با دور بودن

از منطقه جنگ وکم تر درگیر شدن خودشو قدرتمند کرد حقیقتا من هم دیگه باور کردم اگر شوروی هم با بلوک شرق به جان امریکا تازه اون زمان

می افتاد شوروی شکست می خورد.وای به حال الآن .دلیل شکست امریکا در ویتنام این بود که امریکایی ها جنگو شل گرفتن واصلا تلاشی

برای پیروزی نکردند وگرنه اگر امریکا بخواد پیروز شه کار سه ثانیه هست.

سفینه مال افسانه هاست چراتوعالم قصه های بچگانه سرمیکنیدتوروخدایه کم واقع بین باشیداگه میتونست حمله کنه تاالان کرده بود
ولی بازم ازاون موقعیت نتونست استفاده کنه والان خیلی ازتجهیزاتش هنوزقدیمی ولی باشکل وشمایل جدیده
مگه مثل لات های چاله میدونه که میگن تومال زدن نیستی نمیزنیمت؟
بااینکه داداش منی وعزیزمنی ولی بایدبگم بچه گانه صحبت میکنی
تاحالاجنگ نرفتی وگرنه چنین حرفی رونمیزنی
صدای اولین تیرکه بیادهمه باتمام توانشون میجنگن شل کن سفت کن نداره
اگه کارسه ثانیه بودپیروزمیشد

نقل قول: امروز تلویزون داشت هواپیماهای ایرانو نشون میداد طرف خلبانه رفت کنار یه جت ابی قراضه که خداشاهده پوستش ریخته بود معلوم نیست فک کنم بدنش مال کشتی بوده بعد میگه افتخار میکنم که ما جنگده بومی صاعقه!!! روکه جزو بهترین جنگنده های دنیاس رو به مردممون نشون بدیم ههههههههههه Dodgy
چاخان نکن صاعقه خیلی وقته معرفی شده تازه اون یه بمب افکنه که پروژش هنوزبه دلیل خاصی دنبال نشده دلیلشم بایدخودت بدونی چون نمیتونم بگم
نقل قول: بعدم برادر پی بوی حوصله تایپ ندارم وگرنه اینو بدون تویکی از تایپیکات منبع نیاوردی چرا؟ چون همش خالی بندیه محضه الانم مشخصه داداش فرید از رو مستندات حرف میزنه ولی تو از روی احساسات و خالی بندی چرا دوست داری ایرانو اینقدر بالا ببری ؟ چیزی بهت میدن؟ اگه میدن به ماهم بگو اگه ایران چیزی داشت که نمی رفت با پاکستان قرارداد نظامی ببنده بعدشم اینا از شیکم منو تو میزنن میرن تمام سرمایه ملتو تیر تفنگ و موشک از روسیه میخرن بعدم روسیه فک کردی چی بهمون میده موشک های 20 الی 30 ساله پیششو ههههههه Confused
خواهشاتوهین نکنید
یه کم باهاتون بحث میکنم مشخصه ازحرفام هیچی سردرنمیاریدچون اطلاعاتتون درحدکتاب های بچه گانه وسفینه های فضایی واین چیزهاست وگرنه تاالان صدباره قبول کرده بودید
مدرک نمیارم چون نمیتونم مدرک بیارم نه اینکه مدرکی ندارم اگه قراربودمدارکموبرای شماهاروکنم که ازالان بایدگورموبکنم
داداش فریدازرومستندات تخیلی مدرک میارن
چرادوست داری اینقدرتوبحثی که تخصص نداری دخالت کنی؟چی بهت میدن؟
باپاکستان قراردادنظامی بسته که بهش چیزی بفروشه نه چیزی ازش بخره چون روسیه دیگه پاکستانوساپورت نمیکنه وایران هم بایدبرای پیداکردن درآمدبه جای درآمدنفتی تلاش کنه

کاملامشخصه که یه کم باهاتون صحبت میکنم یکی میزنه به کتاب های داستان بچه گانه یکی میگه منونپیچون یکی هم میزنه به چاخان وخلاصه داستان داریم
من چیزی نمیگم فقط متاسفم که میترسیدیه روزوقت بذاریدوتحقیق درست وحسابی بکنید

داداش مطمئن باش من اطلاعاتم بیشتر نباشه کمترم نیست کو یه نفر تایید کن حرفاتو تایید کنه چرا نیست؟ عزیزم این بمبا همه زیر دست بابای منه بگم؟ اره بگم؟ اینا همه موشکای روسیه برادر Dodgy برو یه نیگا بنداز همه موشکای روسی بوده که مثلا مثل سامانه پدافند هوایی مرصاد که اسمشو عوض کردن همونه یا شهاب 3 که اینقدر بهش مینازند مال کره شمالی بوده چی میگی شما ؟ما رسیدیم بهشون ههههههههههههههه شفق رو با رپتور مقایسه میکنی هههههههههههههههههههه
چرا یک بار نشده منبع بیاری؟ یه بار هم شده برای اثبات گفته هات یه منبع رو کن ما قبول کنیم بیشتر از اینم ایرانو بالانبر Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14