انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد【85】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ارسال منم نامرئی شد که :|||||||
(01-03-2014، 19:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:25)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگو دخدر نگو ... :97:

موش .. حوصله ندارم ..

امیر داشی تسلیت /: ..

با توی موش نبودماا -_-

ولی داداش امیر مرگ حقه ولی نمیدونم خوشبختی و شادی چرا حق نی |: ..
چرا نمیتونم خودکشی کنم |: هر جهنم دره ای برم بهتر از اینجاِ |:
(01-03-2014، 19:26)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:24).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:22)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:16).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم آقا امیر..ببخشید دوبارع یادت میندازماع
ولی 1 موضوع باز کن واس دوستت مراسم بگیر...منم خرما و حلوا میارم..عکسشو میذارمcrying

من رو اون حساسم - اسمشو نیار که میزنم فکتو پایین میارم ... -_-

(01-03-2014، 19:16)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:13)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوآی تحویل بگیــــــــــــــــــــــرم؟ >_<

روکی خوبیع؟
چه طوری؟

چه خبراع؟
چی کآر میکنی؟
کم پیدایی؟
متنِ خودمو کپی کردی؟ |:

نع |:
ای بد نیستم  |:
سلــامتی رهبر |:
دارم واسه تو پاسخ میتایپم ...
من پنهانم وگرنه 24 ساعته آنم |:

نتیجه میگیرم آشتــــــــــــــــــــــــی ^_^

آشتی آشتی آشتی فردا میریم تو کشتی ^_^

(01-03-2014، 19:18)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:16)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نام کاربریم مسخرست مگه نه ؟ -_-

می خوام به ای تغییر بدم : ツ✯☠ ᗩᗰᓮᖇ ᖇᕮᔓᗩ ☠✯ツ

چقد شبیه اسم پدرتِ ! Big Grin
پسرم ......... ! Big Grin crying

آه پدر ... ^____________^

خفه بمیر ... Big Grin
رو چی حساسی؟
اسم چیو نیارم؟
بگو تا بیشتر اسمشو بیارمBig Grin

دهنت آسفالت -_-

(01-03-2014، 19:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:20)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بــــای . خب دوستم مرد دوست فابریکی که 6 سال باهاش بودم مرد . میخواستی همینو بشنوی Sad

گُـه خـوردم |: ..

الهـی خُـدا بیـامرزدش /: عـزیزم |: ..

هومممممم ..cry girl

دوست منم مُـرده

پارسال

تقصیر من بود |:

من گفتم بره ..

خدافس

قاتل زنجیری ( با تو هم آیسان ) >_<
فش بلدمااااااااااااااااااااااااعBig Grin
(01-03-2014، 19:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:25)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:22)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:16)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ᗩᗰ!ᖇ ᖇᕮᔓᗩ
این بهترع (:

همون خودم بهتره ... :cool:
پــــــــ چرا نظر میخوای ؟ (:

وآلـــآ !! |:
(01-03-2014، 19:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(01-03-2014، 19:22)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ᗩᗰ!ᖇ ᖇᕮᔓᗩ
این بهترع (:

همون خودم بهتره ... :cool:
پــــــــ چرا نظر میخوای ؟ (:

چرا ؟؟؟؟

به خاطر یه راه ! ^_________^

(01-03-2014، 19:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2014، 19:26)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قاتل زنجیری ( با تو هم آیسان ) >_<

من جدی گفتم امیر ..

بهترین دوستم بود .. فک نمیکردم از دستش بدم

یه ماه لال شده بود از ترسش

بعدش خون ریزی کرد و مرد

من هرچی باشم قاتلش نیستم ..

خودش خواست بره ..

من فقـد گفتم که بره بهتره

خدافس ):

یـــــــــــــــــــــــــآ علی مواظب خودتون باشید ! |:

سنگر بگیرید ...

تست |:
(01-03-2014، 19:27)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هــاع|||:

هـــوع  |||:

خوبیع؟ (:
غـرق در تـوجـه شـدم|:

هـع|:

خـدافـظ|:
(01-03-2014، 19:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارسال منم نامرئی شد که :|||||||
عرفان به این بزرگی رو نمیبینی ؟! |:
سلام^_^
پسرخالم میگه واسم انشا بنویس :||||||
مثلا ب صورت خواهشم نیستا .. دستور میده نکبت! >________< :|