انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد【85】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-03-2014، 17:39)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:35)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:27)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:25)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تآراع 0___0
این کارو نکنیا :| که منم خودمو پرت میکنم پایین -__- !! هوف :|

چـــرا هیشکی خودشو بخاطر من پرت نمیکنــه..؟عقده ای میشما .. ! cry girl

(02-03-2014، 17:20)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آورین :| سکوت خوبع :| !!

والا .. ارامش .. زندگی بدون درگیری .. بنده فقد نظاره گرم .. کاری بود هسم -____-

خو تارا ننمه :| من عاشخ ننم هستم :| تو کی ای ؟؟

آرع باو .. من ک اصن آرآمش ندارمع -___- !! هر روز سَگ تر میشم :/ !!

من فقط ی 7 روز هفته سگ میشم .. اونم مثلا امروز یکیش بود ،___،

ولی قول میدم دیه با دسام عین ادم رفتار کنم .. ^__^

راسی .. چرا انقد ب من لطف داری اخه؟!چقد بم محبت میکنی .. ممنونم ازت :||||

پرت نکنین اصن .. ب درک .. -____________________________-
منم قــــَــــــرم .. -______________________-

من الان امروز سگ بودم .. ی نفر حالمو خوف کرد (:

ایشالا تو هم خوف شی :| !!

نه :| قر نکن :| دوتامون نمیپریم :| خوبع ؟؟

اوهوم .. خوبه .. -____-
اصن میخواید چیکار پریدین؟بشینین عین ادم سرجاتون دیه .. مگه نه؟ *^____^*
(02-03-2014، 17:40)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:26)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ماییده ^__-

سلام میتراع مامی گلم^________^

دخدرم ^_^

خوبیع ؟؟ ..
(02-03-2014، 17:38)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب استقبال گرمی از من شد ... |:

از من هم استقبال زیادی شد|:
فشار قبر فشار قبر فشار قبر .. :|
(02-03-2014، 17:38)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:26)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاااااااااااااااااااااااااااام !!! ^__________________^
علیککککککک^________^

دخمل خاله ... ^_^

(02-03-2014، 17:40)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:38)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گفتم سلام امیر |:

من که ندیدم ! |:

(02-03-2014، 17:40)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من سلام کردم خو بت :| ..

می دونم |:

فقط 1 نفر ... p336
(02-03-2014، 17:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:37)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:28)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســ ــلآم بــکــس |:

سلام بُوی :|
^_^ -_- |:
(02-03-2014، 17:30)xx_sina_xx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:28)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســ ــلآم بــکــس |:

سلام داش امیر SmileSmile
شــ ــما ؟ |:

الان کدوم حآلتی ؟؟
:| ؟؟
-_- ؟؟
^_^ ؟؟
این حالت ):
هو ابت یو ؟!

منم :/

چرا حالا ): ؟؟ چته ؟؟

(02-03-2014، 17:42)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:38)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:26)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاااااااااااااااااااااااااااام !!! ^__________________^
علیککککککک^________^

دخمل خاله ... ^_^

(02-03-2014، 17:40)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من گفتم سلام امیر |:

من که ندیدم ! |:

(02-03-2014، 17:40)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من سلام کردم خو بت :| ..

می دونم |:

فقط 1 نفر ... p336

خو همون ی نفر خیلی خوبع :| !!
(02-03-2014، 17:41)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:40)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:26)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ماییده ^__-

سلام میتراع مامی گلم^________^

دخدرم ^_^

خوبیع ؟؟ ..

عالیم مامی
تورو دیدم خوب شدم^___^
رفقا / دوستان / خوشگلا / بکس / همگی .............................. بای بای BlushBlushBlush
(02-03-2014، 17:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

از من هم استقبال زیادی شد|:

شما کیستی ؟ O _o
(02-03-2014، 17:43)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:37)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2014، 17:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بُوی :|
^_^ -_- |:
(02-03-2014، 17:30)xx_sina_xx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام داش امیر SmileSmile
شــ ــما ؟ |:

الان کدوم حآلتی ؟؟
:| ؟؟
-_- ؟؟
^_^ ؟؟
این حالت ):
هو ابت یو ؟!

منم :/

چرا حالا ): ؟؟ چته ؟؟
هیچی دوست فابریکم بعد 6 سال دوستی 4 روز پیش مرد اصن حال ندارم . ):