انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد【85】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صلام.....
(03-03-2014، 18:34)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:30)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: بهش گفتی×؟

از کجا میدونی×؟ :|
امم!! |: نــه یــادم رَ !! |:
بــه هــممون گــُفف جــز فــرهاد !! -_-
بــش مــیگم!!
(03-03-2014، 18:31)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:27)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:26)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود Big Grin

هــِلــو!!! {:

هــُلـو ^ــ^

لـُطف داری !! {:

میدونم ))))))
(03-03-2014، 18:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی گُف به احمد محل نمیـدن!؟ |: ..

این احمـد که اومـده من کم رنگ شُـدم -_- ..

جـآی منو گـرفته بعـد اون وخـت میگین بهش تـوجه نمیشـه×؟ |: ..

سلـآم احمـد آقا شُمـا که سلـام بلـد نیستین |: .. !؟

من اینطور فک نمیکنم ! Big Grin

من خودم هم میآم سلآم نمیکنم ! اصلا زورم زیآده سلآم نمیکنم مشکلیع ! ؟ Big Grin
(03-03-2014، 18:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ووووییییی مـمـد مـن از ایـن سـگـایی کـه تـو امـضـاتـه عـیـن سـگ مـیـتـرسـم:S

احـمـت عـکـسـاتـو بـزار نـظـر بـدیـم

آیــســان):مـن شـادم آیـسـان...آیـسـان...دوبـاره داغ دلـمـو تـازه کـردی): شـکـلـاتcry girl

فاختی :| چرا جوابمو ندادی ؟؟ بت گفتم چته >__< ؟؟ ..
و احــمد خــودشو بــه زور جــا مــیکند!! |:
(03-03-2014، 18:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخــه هــنوز تــموم نــشده کــه!! |:

گُـروه پلـاک کیه×؟ |: من آشنایی ندارم خو -_-

(03-03-2014، 18:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیــســان):مـن شـادم آیـسـان...آیـسـان...دوبـاره داغ دلـمـو تـازه کـردی): شـکـلـاتcry girl

|: .. شُکلـات×؟
(03-03-2014، 18:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:32)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنها کسی که اینجا اصن بش توجه نمیشه احمت رضاست :| !!
من همه
بیخیال احمت
بیخیال اون همه ****** خوب (:
تتلو میخونی ؟؟ :| ..
(03-03-2014، 18:35)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:35)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-03-2014، 18:29)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ممد :| !!

سلام Smile

1 سال بعد :| !! :|
حالا هم جوابمو نمیدادی :| !!

خوبیع (: ؟؟

خخخخ|:

ممنونم
شما چطـوری؟؟
(03-03-2014، 18:37)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه واقعاً من دارم احسآس کمبود میکنم ! -_-
بدبخت!×...|:
[ -> ]
ووووییییی مـمـد مـن از ایـن سـگـایی کـه تـو امـضـاتـه عـیـن سـگ مـیـتـرسـم:S

احـمـت عـکـسـاتـو بـزار نـظـر بـدیـم

من نظرم رو اینه !
فقط عکسه کسر نیس ! ؟ Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/imgs/2014-03/41242380702343443501.jpg