انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد【85】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2014، 19:43)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:41)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:31)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:28)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چیزت را به من نده‎:|‎
چیزت را به من نگو!=)

با پنجره بخواب ای سنگ جان من
ایول!:|
شاهین میگوشی!:|
شاهین زندگی منه |:
غلط کردی زنذگی منه!Dodgy
(28-02-2014، 19:46)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:44)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:41)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:34)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:33)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روژی
انشاالله تو ک مرا میبینی؟:ا
×_×
این شکلک چیع؟×_×
مثل ستارع شدی؟×_×

نه با لپ تاپ اومدم:ا
اییییییش-__-
ایش و کوفت:ا
پ خ....
رو میکنما:ا
البته فقط ی تهدیده و عملی نمیشه:ا
ب کسیم نمیگم:ا
مطمئن باش:ا
این شکلکو نزار¤_¤
(28-02-2014، 19:43)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:43)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:40)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم خیلی قشنگه

Hey jude

The Beatles

ولی یه کم یه کوچولو قدیمیه

1968 Big Grin
بیتلز قدیمی نمیشه!Rolleyes
دمت گرم
بیتلز گوش میدی ؟ HeartHeartHeart
قطعا!Angel
(28-02-2014، 19:45)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:44)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عادت دارم داشیBig Grin

سلام عسل ^ـــــــــ^ اسمت عوض شد

اورانگوتان^________^
ارع^_______^
ولی همون قبلی بهتر بود:ا
احساس غریبی میکنم:ا
(28-02-2014، 19:48)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:43)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:43)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:40)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم خیلی قشنگه

Hey jude

The Beatles

ولی یه کم یه کوچولو قدیمیه

1968 Big Grin
بیتلز قدیمی نمیشه!Rolleyes
دمت گرم
بیتلز گوش میدی ؟ HeartHeartHeart
قطعا!Angel
درود بر شرفت Big Grin
flashkhor association
خدافض-___-
(28-02-2014، 19:47)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:43)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:41)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:31)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیزت را به من نگو!=)

شاهین زندگی منه |:
غلط کردی زنذگی منه!Dodgy
یه مدتی اووشی زندگی من بود ولی از وقتی خاننده درباری شد (4 سال پیش ) رفتیم سراغ شـــ ــاهیـــن
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(28-02-2014، 19:28)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:24)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصن من بد!Angel

چیزت را به من نده:|
چیزت را به من نگو!=)

چهاردهمه چهاره دو هزارو چهارده آلبوم چهارده چهارده رو میده بیرون که شامل چهار ترکه با سبکی جدید. قبل از عیدم یه تک آهنگ میده.
(28-02-2014، 19:49)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:45)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 19:44)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عادت دارم داشیBig Grin

سلام عسل ^ـــــــــ^ اسمت عوض شد

اورانگوتان^________^
ارع^_______^
ولی همون قبلی بهتر بود:ا
احساس غریبی میکنم:ا
عسل تویی |: ؟ نشناختمت |: سلام . خوبی ؟!