اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه عاشقانه یک کودک

سلام پریسا
پریسا چرا دیروز نیآمدی تو کوچه با من بازی کنی.پریسا من یک عروسک برای تو خریدم.به مامانم گفتم که میخواهم با پریسا عروسی کنم.ولی مامانم میگوید تو هنوز کوچولو هستی و هر وقت که بزرگ شدی و رفتی دانشگاه با پریسا عروسی کن. ولی من هنوز کلاس سوم هستم.مامانم میگوید پریسا هم باید برود دانشگاه و خانوم دکتر بشود ولی داداش ناصر میگوید دختر ها وقتی میروند دانشگاه با یک پسر دوست میشوند. پریسا تو هیچ وقت نرو دانشگاه چون اگه بروی و با یک پسر دوست بشوی یعنی دوست پسر پیدا کنی دیگه من رو دوست نداری.و من میرم و سیگار میکشم و متاد میشم و خودکشی میکنم و میمیرم.Sad
این نامه واقعی است راستی به بعضی از غلط املایی ها دقت کنید.نویسنده این نامه پسری 9 ساله با نام شایان استBig GrinHeart
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، FARID.SHOMPET ، pink devil ، ...Sara SHZ... ، ps3000 ، (nasim) ، Maneli ، جاسم255 ، frozen✘girl ، cute flower ، mohamad66 ، love 2012 ، khani_.................. ، white angel ، hot boy ، Armina ، Magical Girl ، majical girl ، انديا ، zeinab ، فرشته ي كوچولو ، melodi+ ، *GANDOM* ، تروشکا ، FrOzen あHeArt ، ali7500 ، salar3000 ، mati ، wwwvvv ، peranses ziba ، pariy1999 ، Terme30 ، ICE HEART ، ♥TARANNOM♥ ، RedSparrow ، baran.T ، fat.k ، The Ginkel ، علی جوکر ، L.A.78 ، noora91 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
نامه عاشقانه یک کودک - badgirl - 19-02-2012، 21:34

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان