امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواهرم حجابت؟؟

من حجابم رو رعایت کنم که تو چشمت به گناه آلوده نشه؟
.
.
.
.
.
.
.
.
شما نر هستید نه مرد
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Łost Đλtλ ، M.H2
آگهی
(26-08-2013، 12:48)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نگاه های شما ها چی میشه؟؟؟

ما خودمونو هفت لایه هم بپیچیم بازم نگاه میکنید!!!!!
رها جان بیخیال دیگه گفتنی ها گفته شو وقتتو تلف نکن 
عده ای قبول نمیکنن قبول هم نخواهند کرد بزار تو جهالت خودشون دست و پا بزنن!
حجاب هم که داشته باشی تورا ان گونه که می خواهند میبینند پس فکری به حال مغز های هرزه کن نه حجاب من !
این یه جملست که در مورد همشون صدق میکنه قبول کردنشم بستگی به شعورشون داره دیگه:|

خواهرم حجابت؟؟ 4
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، FARID.SHOMPET ، ըoφsիīkα ، M.H2
(24-08-2013، 20:31)KINGKHAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 13:37)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم حجابت؟؟ 4

اينكه: «دل بايد پاك باشد»، بهانه اي براي گريز جاهلانه از مصونيت است 

و آويختن به شاخه «لاقيدي»، 

وگرنه از دل پاك هم نبايد جز نگاه و رفتار پاك برخيزد.

خواهرم تو دیگر کودک نیستی عروسک نیستی این لباس های تنگ چیست که بر تن داری فکر نمی کنی که یک مرد غریبه تو را در خیابان ببیند نگاهت کند بیش از هزار گناه می کند  501 تو باید بشینی کنار پدر مادرت که برات یک خواستگار بیاید زن نبیاید در بیرون خانه کار کند مرد باید کار بیرون را بکند و زن کار خانه را  4xv بعد شوهرت از تو اینقدر رازی می شود که حتی جانش را برایت می دهد ولی اگر بروی و در کوچه  پر بازی کنی ازت سو استفاده می

می کنند بعد خواستگار هم برایت نمی اید  :97: اخه چرا تمام  دختر ها این گونه اند مگر از خدا نمی ترسند من خودم  تا دیروز گناه جلوی چشمم را گرفته بود ولی بعد توبه کردم  تا 18 سالم بشه برم خواستگاری ....  من تا قبل از اینکه توبه

کنم  هر شب خواب های وحشتناک می دیدم و در خوابب من شیطان بودم  ولی بعد که توبه کردم خواب های بسیار زیبا می بینم 

اینم نظرات منه 13ساله

خواهرم تو دیگر کودک نیستی عروسک نیستی این لباس های تنگ چیست که بر تن داری فکر نمی کنی که یک مرد غریبه تو را در خیابان ببیند نگاهت کند بیش از هزار گناه می کند  501 تو باید بشینی کنار پدر مادرت که برات یک خواستگار بیاید زن نبیاید در بیرون خانه کار کند مرد باید کار بیرون را بکند و زن کار خانه را  4xv بعد شوهرت از تو اینقدر رازی می شود که حتی جانش را برایت می دهد ولی اگر بروی و در کوچه  پر بازی کنی ازت سو استفاده می

می کنند بعد خواستگار هم برایت نمی اید  :97: اخه چرا تمام  دختر ها این گونه اند مگر از خدا نمی ترسند من خودم  تا دیروز گناه جلوی چشمم را گرفته بود ولی بعد توبه کردم  تا 18 سالم بشه برم خواستگاری ....  من تا قبل از اینکه توبه

کنم  هر شب خواب های وحشتناک می دیدم و در خوابب من شیطان بودم  ولی بعد که توبه کردم خواب های بسیار زیبا می بینم 

اینم نظرات منه 13ساله
مخالفم مخالفم مخالفم
.
.
.
.
.
.
.
دلیلی نداره که خاطراتت رو عنوان کنی
(31-07-2013، 20:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا طردش کرد.
موافقم فرید جانBlush:cool:
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خواهرم  ای دختر  ایران  زمین

یک نظر عکس شهیدان را ببین

در خیابان  چهره  آرایش  مکن

از جوانان سلب آسایش مکن

خواهر من این لباس تنگ چیست

پوشش چسبان رنگارنگ چیست

پوشش  زهرا  و زینب بهترین

بر تو ای محبوبه خواهر آفرین

پیش  نامحرم تو طنازی مکن

با اصول شرع لجبازی مکن

یادت  آید  از  پیام  کربلا

گاه گاهی شرمت آید از خدا

در جوارش خویش را مهمان نما

با خدا باش و بده دل را صفا

یاد  کن  از  آتش  روز  معاد

طره گیسو را مده بر دست باد

زلف را از روسری بیرون مریز

با حجاب خویش از پستی گریز

در امور خویش سرگردان مشو

نو عروس چشم نا محرم مشو

خواهر من قلب مهدی خسته است

از گناه ماست کو رو بسته است

حجاب لیاقت میخواد که هرکسی نداره!
تمااااااااااااااااااام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
خواهرم حجابت؟؟ 4
 سپاس شده توسط سایه2 ، سارا2000
(26-08-2013، 17:04)لاله من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote=فرید_رومل pid=809338 dateline=1375292820]
ولی دلیل نمیشه که کسی حجاب داشته باشه.

یه دختر یا یک بانو می تونه هم نجیب باشه هم حجاب نداشته باشه. هم می تونه حجاب داشته باشه ولی نجیب نباشه و هزار تا کار ناجور انجام بده یا حتی خودفروشی بکنه.

هر کسی یک باوری داره. دنیا داره به سمتی می ره که دیگه کسی رو به سبب داشتن یا نداشتن حجاب نشه مسخره کرد یا طردش کرد.
فکر می کنم همین جواب کافی باشه
.
.
.
.
.
.
حجاب داشتن نجابتم می خواد که خیلی از اون حجاب دارا ندارن
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
نوشیکا کسی کنارت بود این جمله رو ساختی؟
باریک بابا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهرم حجابت؟؟ 4
(26-08-2013، 17:13)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم  ای دختر  ایران  زمین

یک نظر عکس شهیدان را ببین

در خیابان  چهره  آرایش  مکن

از جوانان سلب آسایش مکن

خواهر من این لباس تنگ چیست

پوشش چسبان رنگارنگ چیست

پوشش  زهرا  و زینب بهترین

بر تو ای محبوبه خواهر آفرین

پیش  نامحرم تو طنازی مکن

با اصول شرع لجبازی مکن

یادت  آید  از  پیام  کربلا

گاه گاهی شرمت آید از خدا

در جوارش خویش را مهمان نما

با خدا باش و بده دل را صفا

یاد  کن  از  آتش  روز  معاد

طره گیسو را مده بر دست باد

زلف را از روسری بیرون مریز

با حجاب خویش از پستی گریز

در امور خویش سرگردان مشو

نو عروس چشم نا محرم مشو

خواهر من قلب مهدی خسته است

از گناه ماست کو رو بسته است

حجاب لیاقت میخواد که هرکسی نداره!
تمااااااااااااااااااام

آخــــــــــی...
کوچولوی ریزه میزه موهات چه قد تمیزه...Dodgy
فک کردی اینجا کلاس اول دبستانه...؟
حالا همه با هم...یه توپ دارم قلقلیه...

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
سرخ و سفید و آبیه
DodgyDodgyDodgy
خواهرم حجابت؟؟ 4
باور کنین هر جامعه ای حجاب داره.حجاب مخصوص مسلمونا نیست.شاید بگیم بقیه حجاب ندارن راحتن ولی ما که با اونا زندگی نکردیم.کم کمش اینه که اگه با لباس شنا تو شهر راه برن همه بد حجاب می دوننشون.حالا حجاب اونا سبک تره مال ما خیلی سنگین تره.قبول دارم تو هوای گرم تابستون خیلی سخته و گاهی اوقات خودمم دلم می خاست چادرمو دربیارم ولی چادرم نمی ذاره پسرا طرفم بیان.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خواهرم شما داف "Duff" نیستی ...
  خواهرم ...
  خواهرم حجابت را به دشمن نسپار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان