امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

چجوری میخای پیدام کنی که بعدش محرومم کنی؟
-
محرومیت کمه برات(:
_
پرهام جو گرفتت بپا فضا نورد نشی از طرف مهدی جانت
-
اُسکیژن کمه
_
وقتی کسی از من خوشش نمیاد، معنیش این نیست که از دخترا خوشش نمیاد. صرفاٌ منو دوست نداره. وقتی کسی از تو خوشش نمیاد، معنیش این نیست که از پسرا خوشش نمیاد. صرفاٌ تو رو دوست نداره. اینا بدیهیاته به خدا. هرکی تا یه جنس مخالف دید نپرید روش ال‌جی‌بی‌تی نیست. یه وقتایی آدما صرفاً با «ما» مشکل دارن. نه تمام دخترا/پسرا. احتمالش زیاده اونی که تو رو ریجکت کرده هم به خاطر دخترا تو رو ریجکت نکرده. به خاطر پسرای دیگه ریجکتت کرده. بله، دردناکه. بله، ناراحت کننده‌ست. اما نه اینقدر که به خاطرش عقلتو از دست بدی و هذیون بگی. واقعیت رو بپذیر و منطقی باش. حتی وقتایی که خیلی خیلی ناراحت و دلشکسته‌ای. مطمئن باش اگه یه نفر دوستت داشته باشه، هیچ پسر یا دختری بینتون نمیاد. اگه نداشته باشه هم، علی و تقی و سارا و اشرف و اصغر و صغری همه بهونه‌ن. می‌ره. و همون بهتر که بره. ♥
-
بقیه وسیله ای بیش نیستن.توی افکار من دنیا به شکلی اداره میشه که خودم میخوام.
ولی بی سابقس.همه ی شما از این میترسید که من به عقایدم عمل کنم که بعیدم نیس
منطق یعنی این دنیا؟تبعیض جنسیتی-جنگ-تورم-نابودی...منطق یعنی همین دنیا؟
منطق یعنی تابع به جمع بودن البته از نظر من.هر چی جمع و علما و مورخا و دانشمندا بگن باید انجام بدیم
در حالی که همشون ساخت خودمونن.دی اکسید کربن همچین اسمی روش نبود ما اسم گذاشتیم روش
همه چی وجود داشت ولی اینا فقط توی کار های ما و ساخت و ساز های انسانی جوری که خودمون تحلیلشون کردیم به درد میخوره
انسان ها همه چیو نابود کردن.همه چیو.پس نباید بزاری که انسان ها برن.باید خودت ببریشون
_
 مهربون خومی*.*♡
-
قربان شما^-^
_
 از فاز غم بیا بیرون?
-
در قفلههههههههه    
_
اخ جون مبارزه دین دین دیدی دیرین!*-*
-
کی با کی برو پففیل منو بیار
_
"تو هیچوقت هیچیو نفهمیدی" یکم منطقیتر این جمله رو نگاه کن??
-
عا باشه

Viva la revolution
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، єη∂ℓєѕѕღ ، shahid ، βάરãɲ
آگهی
نقل قول: کیو دوس داری بیشتر بشناسی

من از شخصیت های پیچیده و مرموز خیلی خوشم میاد. قشنگگ جذب طرف میشم. دوست دارم بدونم درونش چی میگذره و کلا چی به چیه.

نقل قول: ی توپ دارم قل قلیه سرخو سفیدو آبیه
میزنم زمین هواا میره نمیدونی تا کجاا میرههه

نقل قول: مهسا مهساااا تو خیلی باحالی واقعاااا
خیلی ممنونم عزیزمم لطف داری ♡

نقل قول: مهسای خوشگل و نازم واقعا خوشحالم ک باهات حرف میزنم و کنارمی ، صورتت شبیه ماه میمونه ، اخلاقتم ک عالیه و برام از اول جذاب بودی ، امیدوارم همیشه موفق و خوشحال باشی و ب آرزوهات برسی B♡

این همه دلبری رواست باران خانوم؟ @βάરãɲ
فدا شم یا زوده عزیزدلمم؟ ♡

نقل قول: من ناراحت نیستم تو هم ناراحت نیستی جفتمون از این کات خوشحالیم ن خوشحالیم نیستیم ولی ناراحتم نیستم

جواب تپلی داشتم واسه این 14k
ولی سکوت می‌نمایم. دختر بد ):

نقل قول: هرچی بشه رفیخ خودمی
ماچ به کله ت ریفیخ

نقل قول: من خوب نیستم
عه بگو ببینم چی‌شده ):

نقل قول: سفیدی هاا
تو هیزی ها :|

نقل قول: خیلی خوشحالم که با من حرف میزنی
منم خیلی خوشحالم -.- ولی بگو کی هستی بیشتر حرف بزنیم :>

خیلی مرسی بچها ♡
ناشناسم پر از انرژی مثبته. هروقت میخونمش حس خوبی بهم دست میده ^^
ماچ به کلتون -.-
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mohlek ، امیر‌حسین ، Prometheus ، βάરãɲ ، Medusa ، shghyegh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب حرف ناشناس 20

درباره کدوم سهند داری حرف میزنی Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Medusa ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Prometheus ، Mohlek ، _sehun_ ، βάરãɲ
نقل قول: اندر دل بی‌وفا غم و ماتم باد

آن را که وفا نیست ز عالم کم باد

دیدی که مرا هیچ‌کسی یاد نکرد
جز غم که هزار آفرین بر غم باد
مولانا
مولانا ، شاملو ، حسین پناهی ، ابتهاج ، علاقه هامو میگید.

آن را که وفا نیست ز عالم کم باد

آره ، رفیقی که این جمله رو گفتی .. حق باتوعه ... ز عالم کم باد!
هرکی هستی از بالای درخت حال و روزم رو دید زدی...
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Medusa ، Prometheus ، βάરãɲ
نقل قول: یع مدیر دارم تکه تو مدیرا همه فن حریفه تو مدیرا
عزیزی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek ، Medusa ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
نقل قول: تو زشت نسیتی وقتی خدا خواسته این باشی یعنی هیچ عیب و ایرادی تو چهرت نیست (:

این حیلی به دلم نشست(: همش وقتی ناراختم میخونمش ممنونم عزیزم*-*

نقل قول: به به دارسی(: خاطرخا زیاد داری از ما گفتن بود خوبی؟ چخبر؟ خدافظ ههههههههه

میزنمتاااااااااااا بابا خاطر خوا کجا بود):
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Medusa ، Mohlek ، shghyegh ، _sehun_ ، Prometheus ، [ SouL ] ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
ای ملعون.بببخشید شوخی کردم(:معلومه کیم.اون حرفا و اون بحث ها و اینا فقط حرفه امیدوارم ناراحت نشی.تو بهترینی.اینو همیشه یادت باشه

**سلام ای ملعون تر
نه امیدوارم توام با حرفای من ناراحت نشده باشی بعضی وقتا از کوره در میرم ، این بحثا بی نتیجس ممکن نیست من بتونم نظر تو یا تو نظر منو تغییر بدی پس بیخیالش=)
همچنین
ممناااان♡
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
نقل قول: دوستای صمیمیت کین اینجا

قبلنم گفتم من با همه دوستم^^ولی دوست صمیمی ندارم

نقل قول: لونینا بمولا

گوگولی بیمولا

نقل قول: من دوست دارم ?

عزیزم(: Heart

نقل قول: حست چیه این همه انسان روت کراشن؟

میزنمتا!بابا  کدوم کراش):

نقل قول: امرو ۱۰ تا از خاطرخواهاتو دیدم ادرس میخواستن منم بلد نبودم کتکم زدن

عررررررررر!یکیشون فقط یکیشوبیاد مردو مردونه بگه بمولا زنش میشم Telegh_01
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، سهَ‌ند ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _sehun_ ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
نقل قول: سلام بازم من یه نامه ارسال شده از یکی از خاطرخواهات: عروس ننم میشی؟

اره چون قول دادم  Telegh_01
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek ، _sehun_ ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ
عکس لو رفتہ حسین رو میبینی بعد میخوای واسش از اون جملہ غمگینا استوری کنی خوب چی واسش استوری میکنی؟

واقعا نمیدونم
چرا باید غمگین استوری کنم؟ میخندم بهش حرص بخوره D:
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، shahid ، _sehun_ ، shghyegh ، Prometheus ، ѕααяeη ، єη∂ℓєѕѕღ ، βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان