امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

نقل قول: میدونی یہ جایی یہ حرفی زدی و کسی بخاطر این حرفت ازت ناراحتہ صبر میکنی تا خودش خوب شہ یا میری از دلش در میاری؟ بادلیل لطفا
اگ حق با من بود و طرف ناراحت شد مهم نی ب مرور خوب میشه اگ مقصر من بودم و حق با اون بود  سعی میکنم عذر خواهیم طول نکشه :]
عذر خواهی ب جزاینکه چیزی رو ازت کم نمیکنه روابط رو قوی تر میکنه ، یاد بگیریم اونو به غرور ربط ندیم .
ایشالا ک کمکی کرده باشم :]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، DarkLight ، shghyegh ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
آگهی
نقل قول: البته به جز مخ هاشون چیزایی دیگه ای روهم ازشون زدن.
متاسفانه درسته

نقل قول: سلام میخواستم بگم که من تازه وارد سایت فلشخور شدم و همچنین یه نویسنده ی تازه کارم میخواستم اجازه بگیرم که میشه رمانمو وارد سایت بکنم
علیک سلام خوش اومدی :]
با رعایت ی سری قوانین و اینکه رمان شما تو بخش مخصوصش باشه ، البته ک میتونین  اینجا بنویسینش ، هر سوالی داشتی در خدمتم :}

نقل قول: اگہ قرار باشہ با رفیقت شام بری بیرون تو حساب میکنی یا اجازہ میدی اون حساب کنہ؟
البته ک خودم  :]

نقل قول: دوستت دارم :]

ممنون نظر لطفته :]
معرفی نمیکنی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، DarkLight ، shghyegh ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
انتخاب کن با دلیل: 1) زندگی توی بھترین خونہ با بھترین ماشین و بھترین موبایل و زیباترین وسایل و ... (یعنی بھترین ھر چیز) اونم تو اوج ثروت ولی با ھمسری کہ اصلا دوسش نداری 2)
زندگی تو بدبختی و فقر و گرسنگی و بدترین اوضاع ولی با ھمسری کہ ایدہ آل خودتہ و اخلاقش بیستہ کدوم؟؟؟

استپ استپ حاجی عشق مهمه درست من ترجیح میدم یکو انتحاب کنم چرا؟
از قدیم گفتم (من گفتم)
پولدار باشم هرچی میخواد بشه بشه خو حاجی شوهری کع ایداالم نباشه طلاق میگیرم خو هر چیزی راهی داره :>

از نظر خودت چطور آدمی هستی؟

من ادم مهربونیم اما یه چیزایی تو مهربونیم فرق داره
بزنی میزنم مهربون باشی مهربونم :>
رکم خیلیی زیاد در حدی که از چت هامم احساساتمو میشه فهمید
این جزوی از ویژگی های ماه تولدمه ولی ادم عشبیم نباید رو مخم راه بری :>
به اصطلاح جلو خانوداه بچه خودم میرم کارای همه رو گزارش میکنم اینا ولی نمدونن همش زیر سر خودمه :>
به شدت خرخونم ینی 5 6 ساعت درس رو شاخمه حتی الان که مدرسه نمیرم :>
ولی بدترین پرسونالیتیم ساده بودنمه Smile زود گول میخورم لامصب :>

رفتی اونور خوشگل تر شدی ._____‌. جدی گفتم

مرسی جیگر (: ولی بحاطر اون نی بابا پوستم صاف شده :>

من دوسِت دارم

عع؟منم دوست دارم ((:

میدونستی خیلی قشنگی؟

مرسی عزیز ((:

چه خوشگل شدی

مرسیی :>>> ولی خوشگل بودما!
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، shahid
اگہ قرار باشہ دہ تا از آھنگای مورد علاقتو جدا کنی انتخابش برات سختہ یا آسون؟

سخته
حدود ۲۰۰ تا آهنگ مورد علاقه دارم البته Bf6
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، shahid
چرا کسی باید یه *** و یه مادر *** *** جیغ جیغو خبر چینه بی ادبو دوست داشته باشه؟ یادت باشه من هنوز *** بازیاتو یادمه *** کوچولو
چرا انقد خوشگلی

هوم._.
کجا خبر چینی کردم._.؟
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shahid
میخوای یہ کاری انجام بدی اما میدونی رفیقت خوشش نمیاد کدومو ترجیح میدی؟

رفیقم اگه رفیق بود ک پایه ازگل بازیام بود

آنابل شکلاتی خریداریم?

درد :>>

دوست دارم آخه

منم عاخه دوست دارم ول نمگی کی ای؟؟؟
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shahid ، شـــقآیــق
چرا جواب پیام ناشناس تو سانسور کردی

من نکردم
اون شخص با ادب خودش سانسور کرده بود
(((:

•ناشناس•
پاسخ
با پدرت دعوات میشہ واکنشت چیہ؟

بابای من خیلی سافته فقط گوش میپیچونه میره:^ البت فقط زمانی که گند گاریت درجش از نرمال بالا بره کگرنه مامانم معمولا دعوا میکنه وگرنه که بابام کاریمون نداره (:

عاشقت شدم رومینا...

هان:^ منم عاشق خودمم عزیییزمم(؛
ول چر عاشق مع؟
نآشِنآسَم(:
پاسخ
نقل قول: انتخاب کن با دلیل: شب قبل امتحانت رفیقت درخواست کمک میکنہ و میگہ هیچی نمیفهمہ 1) خودم درسام مونده و مشکلہ خودشہ 2) اشکال نداره خودم کمکش میکنم کدوم؟؟؟
اولویت با خودمه ^^ ولی کاملا هم بیخیالش نمیشم

نقل قول: یہ سیلی میزنن تو صورتت و قدرت جواب دادن رو داری واکنشت چیہ؟
به نظرت ^^ ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
رومینا من میدونم تو انجمن عاشق کی هستی

عاشق کیم خودم نمدونم؟

https://harfeto.timefriend.net/16387048419043

یکم حرف بزنین(:
نآشِنآسَم(:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان