امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سه داستان باحال (بدو بیا خیلی بامزه)

سه تا رفیق با هم میرن رستوران ولی بدون یه قرون پول …
هر کدومشون یه جایی میشینن و یه دل سیر غذا میخورن …
خلاصه اولی میره پای صندوق و میگه : ممنون غذای خوبی بود این بقیه پول مارو بدین بریم …
صندوقدار : کدوم بقیه آقا ؟ شما که پولی پرداخت نکردی ؟!؟!؟!
میگه یعنی چی آقا خودت گفتی الان خرد ندارم بعد از صرف غذا بهتون میدم !!!
خلاصه از اون اصرار از این انکار که دومی پا میشه و رو به صندوقدار میگه : آقا راست میگن دیگه ، منم شاهدم وقتی من میزمو حساب کردم ایشون هم حضور داشتن و یادمه که بهش گفتین بقیه پولتونو بعدا میدم …
صندوقداره از کوره درمیره و میگه : شما چی میگی آقا ؟؟؟ شما هم حساب نکردی !!!!!
بحث داشت بالا میگرفت که دیدن سومی نشسته وسط سالن و هی میزنه توی سرش ؛ ملت جمع شدن دورش و گفتن چی شده ؟
گفت : با این اوضاع حتما میخواد بگه منم پول ندادم …
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مرد چند ماه بود که در بیمارستان بسترى بود ، بیشتر وقت ها در کما بود و گاهى چشمانش را باز مىکرد و کمى هوشیار مىشد اما در تمام این مدت همسرش هر روز در کنار بسترش بود.
یک روز که او دوباره هوشیاریش را به دست آورد از زن خواست که نزدیکتر بیاید. زن صندلیش را به تخت چسباند و گوشش را نزدیک دهان شوهرش برد تا صداى او را بشنود.
مرد که صدایش بسیار ضعیف بود در حالى که اشک در چشمانش حلقه زده بود به آهستگى گفت : تو در تمام لحظات بد زندگى در کنارم بوده‌اى ؛ وقتى که از کارم اخراج شدم تو کنار من نشسته بودى ، وقتى که کسب و کارم را از دست دادم تو در کنارم بودى ، وقتى خانه مان را از دست دادیم باز هم تو پیشم بودى و الان هم که سلامتیم به خطر افتاده باز تو در کنارم هستى و مىدونى چى میخوام بگم ؟
زن در حالى که لبخندى بر لب داشت گفت : چى مىخواى بگى عزیزم ؟
مرد گفت : فکر میکنم وجود تو باعث ایجاد این همه بدبختی برای من شده !
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
منجمِ لویی چهاردهم ، زمان مرگ یکی از نزدیکان او را پیش بینی کرده بود و از قضا پیشگویی او درست از آب درآمد و آن شخص در زمان اعلام شده مرد …
لویی از این قضیه برآشفت و درصدد کشتن منجم برآمد به همین دلیل او را احضار کرد و گفت : تو که این همه مهارت در نجوم داری آیا نمی دانی خودت چه وقت خواهی مرد ؟
منجم که دریافته بود چه خوابی برایش دیده اند فورا گفت : زمان دقیقش را نمی دانم اما در طالع خود دیده ام که سه روز قبل از اعلیحضرت خواهم مرد !!!
.
.
.
.
.
سپاس و نظر یادتون نرهBig Grin
سه داستان باحال (بدو بیا خیلی بامزه) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط _єяяσя_ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، ک * ب * ر* ا ، امیر خفن ، mohammadsoheil ، 0027 ، ຖēŞค๑໓ ، " Arrow" ، hokm ، محمد2000 ، سانا50 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، شکوفه2
آگهی
مرسی جالب بود
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81 ، ghgbggf
فقط سومی قشنگ بود
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
عالیی
تنها ترینم

پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
yas25r30grou
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
ممنون خیلی جالب بودند
مخصوصا دومی وجود زن ها
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81 ، subasa
آگهی
خوب بود
Heart
Heartss501
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
همشون قشنگ بود ممنون!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<a href="http://www.AWSurveys.com?R=4120286"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
همشون عالی بود بووووووووووووووووووووس مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81
باریک باریک
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسمین81

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه داستان خنده دار
Wink لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  داستان های کوتاه خنده دار
  خیلی جالبه همه شرکت کنید
  *فال باحال*
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  داستان ترسناک من و دوستام در جنگل...کاملا واقعی...نیای پشیمون میشی
  میم های طنز خیلی خفن پارت۲
Wink داستان خنده دار سه زن در بهشت !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان