امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی

«کوین بارت»، تحلیلگر و کارشناس آمریکایی که چندی پیش برای بررسی افول هژمونی آمریکا به ایران سفر کرده بود در مقاله‌ای در وترنزتودی نوشت، رهبر عالی ایران آیت‌الله «علی خامنه‌ای» در سخنرانی با حضور «حسن روحانی» رئیس‌جمهور کنونی و «رفسنجانی» رئیس‌جمهور اسبق ایران و همچنین جمعی از سفرای سراسر جهان از جمله عربستان سعودی، اعلام کرد که اغلب معضلات مربوط به خاورمیانه و جهان از طریق عقل و منطق قابل رفع است.
وی ادامه داد، رهبر بسیار سیاسی و مذهبی ایران با استناد به قرآن که افراد را ترغیب می‌کند تا از توانایی خدادادی عقل خود استفاده کنند، از مخاطبان خود خواست تا از خشونت و افراط‌گرایی بپرهیزند.
بارت نوشت؛ رهبر ایران تصریح کرد که اکثر و خشونت‌‌ها به نام اسلام در جهان امروز از جمله حملات و آدم‌ربایی بوکوحرام در نیجریه، بخشی از کمپین جدایی و تسخیر علیه جهان اسلام است.
این تحلیلگر آمریکایی اینگونه ادامه داد، گرچه آقای خامنه‌ای مستقیماً صهیونیسم و حملات تحت پرچم دروغین همچون حمله ۱۱ سپتامبر را مورد اشاره قرار نداد، اما به توطئه و دسیسه علیه اسلام و خاورمیانه اشاره کرد و گفت: جهان اسلام می‌بایست دشمن واقعی خود را بشناسد.
بارت به اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: وی تصریح کرد که خاورمیانه و کشورهای مسلمان باید یک جبهه متحد علیه آنهایی تشکیل دهند که برای تسلط به منطقه از طریق تفرقه قومی و نژادی توطئه می‌کنند(اشاره به طرح اسرائیل برای تقسیم خاورمیانه به کشورهای ضعیف و کوچک که توان ایستادگی در برابر اسرائیل را نداشته باشند.)
این تحلیلگر آمریکایی و مسوول پایگاه اینترنتی وترنزتودی در مقاله خود ادامه داد که آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به کمپین صهیونیست‌‌ها برای کوچک شمردن فرهنگ‌های سنتی، علیه ترویج گرایشات جنسی عمومی در رسانه‌های جمعی انتقاد کرد.
بارت گفت، آیت‌الله خامنه‌ای همچنین رسانه‌های غربی تحت سلطه صهیونیست‌‌ها را به گسترش اسلام‌هراسی و ایران هراسی محکوم کرد. (فیلم‌هایی چون آرگو و ۳۰۰ به طرز گسترده‌ای تبلیغ صهیونیستی در ایران تلقی می‌شود).
به گفته آقای خامنه‌ای، حملات آشکار علیه اسلام، تن‌ها یک جنبه از توطئه گسترده‌تر علیه مسلمانان و جهان اسلام است و تمامی این حملات به اسلام، خاورمیانه و فرهنگ سنتی و مذهب در سراسر جهان، تقریباً موانعی هستند که در آینده بر آن غلبه خواهد شد و جمله خود را اینگونه پایان دادند: بیداری اسلامی غیرقابل توقف است.
به گزارش فارس، بارت در پایان اینگونه نوشت، سال‌ها بود که در یک سخنرانی سیاسی شرکت نکرده بودم اما حقایقی در ۵ ثانیه از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای وجود داشت که در ۵ ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی وجود ندارد. رهبر عالی ایران واقعاً  یک مرد راستگو است که نگرانی‌های واقعی برای حقیقت و عدالت دارد. و این دلیلی است که رسانه‌های تحت سلطه صهیونیست‌‌ها می‌خواهند که از ایران تنفر داشته باشید.
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ائل گولی ، only-girl ، ش ش ش شیطونک 16 ، {h.S} ، baxbu ، negin 20 ، mohsenniceboy ، Sara_h80
آگهی
خوش باش شما بد جور غرق در این حرفا شدی خوش باش ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، saeedrajabzade ، mustafa ceceli ، امیررضا* ، בחור משוגע
اینا حرف من نبودا حرف یکی دیگه بود ها
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
پاسخ
ایشالا همیشه سایه ی رهبرمون بالای سرمون باشه،
امید وارم هنوز هم بین جوونای ما پیرو راه و خط ایشون پیدا بشه،
پاسخ
 سپاس شده توسط gomnam ، لبیک یا خامنه ای ، baxbu ، negin 20 ، Sara_h80
غرق شدن تو این چیز ها رو ترجیح می دیم به غرق شدن توی خیلی از چیز های دیگه آره قبول دارم ولی حرف من یا یه نفر که به قول شما غرق شده باشه تو این حرف ها نیست اینا حرف یه آمریکایی هست
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط لبیک یا خامنه ای ، ائل گولی ، only-girl ، Sara_h80
اخه عزیز من 5 ثانیه ای خدا من چی بگم خوش باش ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، امیررضا* ، בחור משוגע
آگهی
همونطور که ایران اپوزیسیون داره امریکا هم داره. عربستانم داره. تو همه کشورا اپوزیسیون وجود داره خب هزارتا آمریکایی هم پیدا میشن بگن این آقا یه جانیه همونطور که کلی ایرانی اینو میگن. این شد دلیل صداقت آخه؟کدوم ادم عاقلی اعمال و اقدامات یه نفرو ول میکنه میره بر اساس حرفایی که باد هواست دربارش قضاوت میکنه. اونم فقط یه سخنرانی. واقعا برای شعور این آدم متاسفم. چطور میشه درباره آدمیزاد با این همه پیچیدگی و بالا پایین به این زودی قضاوت کرد؟
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، mustafa ceceli ، امیررضا* ، בחור משוגע
خوب تقصیر منه که اون بنده ی خدا نوشته 5 ثاننیه؟؟بعد هم هر بشری می فهمه که اون 5 ثانیه یه نوع مثاله دارخ 5 ثانیه از این صحبت ها رو با 5 ساعت از صحبت های سران آمریکایی مقایسه می کنه خودمونیم چیز دیگه پیدا نکردید گیر بدید پیله کردید به این؟؟
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط لبیک یا خامنه ای ، ائل گولی ، only-girl
پس چرا نیومده بگه ۵ساعت با این حرف زدم ارزشش بیشتر از او یکی بود که ۵ساعت با اون صحبت کردم بگو جو تو خالی دادم دیگه ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli ، Hitchcock ، ℜ. mti ، בחור משוגע
من متاسفانه اون شبکه ها رو ندارم خبر هاش رو می دیدم فقط آدم درباره ی هر کسی که بخواد نظر بده رفتار و حرف هاش رو می بینه و نظر  می ره
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط لبیک یا خامنه ای ، ائل گولی ، only-girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
Star "بستر سازی مساجد در تحقق گام دوم انقلاب" شعار سال ۹۸ امور مساجد
  فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر
  روح الله حسینیان: انقلاب نکردیم که ایران را آباد کنیم !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  ماجرای مسلمان شدن پروفسور جکی یینگ از زبان خودش + تصاویر
  معرفی ادیان به زبان فلشخوری(آیین شینتو ص 14 )
  ما انقلاب را صادر کردیم............
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان