امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رويس: نمي‌دانم چگونه ناراحتيم را بيان کنم

مهاجم تيم ملي فوتبال آلمان از اين که جام‌جهاني را از دست داده، بسيار ناراحت است. او با اين حال اطمينان دارد که هم‌تيمي‌هايش در برزيل موفق مي‌شوند.
مارکو رويس در ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال آلمان برابر ارمنستان آسيب ديد و از زمين مسابقه بيرون رفت. آسيب‌ديدگي ستاره دورتموند جدي بود و اين مهاجم نمي‌تواند در جام‌جهاني 2014 برزيل ژرمن‌ها را همراهي کند.

به نقل از ايسنا، رويس فصل بسيار خوبي را با دورتموند پشت سر گذاشت و به عنوان بهترين بازيکم فصل انتخاب شد. بدون شک غيبت او مي‌تواند به تيم ملي آلمان ضربه بزند. اين بازيکن ملي‌پوش از اين که نمي‌تواند تيم ملي کشورش را در جام‌جهاني همراهي کند، بسيار ناراحت است. او در گفت‌وگويي که با سايت رسمي باشگاه بوروسيا دورتموند داشت، گفت: کلام نمي‌تواند ناراحتي من را توصيف کند اما به خوبي مي‌دانم که چگونه بايد شرايط کنوني‌ام را پشت سر بگذارم. واقعا ناراحت هستم و نمي‌دانم با چه کلامي ناراحتيم را بيان کنم. از دست دادن جام جهاني آن هم يک هفته قبل از شروع آن بسيار سخت است. اين آسيب روياهاي من را بر باد داد اما بايد هر چه سريع‌تر خود را از اين حالت خارج کنم و آماده شروع فصل جديد شوم. بايد رفتار حرفه‌اي از خود نشان دهم؛ چرا که زندگي ادامه دارد و هنوز به پايان نرسيده است.

او ادامه داد: قوي‌تر از گذشته برخواهم گشت. براي تيم ملي فوتبال آلمان آرزوي موفقيت مي‌کنم. اطمينان دارم که هم‌تيمي‌هايم مي‌توانند در برزيل نتايج خوبي را کسب کنند. اميدوارم آنها بدون من هم به هدفشان که قهرماني است، برسند.
رويس: نمي‌دانم چگونه ناراحتيم را بيان کنم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  سردار چگونه به ستاره لیگ روسیه تبدیل شد؟
  مرتجی: بعید می‌دانم هندبالیستی با این شیوه‌نامه لژیونر شود
  وزیری: بعید می‌دانم المپیک لغو شود
  چگونه پرونده‌ برانکو چالش قرمزها شد؟
  ورزش اسکواش چیست و قوانین آن چگونه است؟
  رنگ های سه برند wwe چگونه به وجود آمدند
  استقلال چگونه بدون محروم به دیدار با پرسپولیس می‌رسد؟
  بدترین روز مربیگری برانکو چگونه رقم خورد
  چگونه یک مبارزه را آغاز کنیم؟ بیا تو بدردت میخوره

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان