امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا تابه حال فکر کردید چرا انسان از عنکبوت می ترسد

Rainbow 
راز ترس انسان از عنکبوت
بالاخره دلیل اینکه افراد از عنکبوت ها بیش از سایر خزندگان می ترسند مشخص شد. بنا به نظر محققان؛:پاهای زاویه دار، رنگ تیره و حرکات غیرقابل پیش بینی این موجودات عواملی هستند که انسان ها را دچار وحشت و انزجار می کند. تحقیقات حاکی از آن است که بیشتر افراد به طور ذاتی اشکال زاویه دار را دوست ندارند و اَشکال خمیده را ترجیح می دهند، همچنین رنگ های تیره برای اکثر افراد بار منفی دارد و انسان ها موجوداتی را ترجیح می دهند که قابل پیش بینی و قابل درک باشند.انسان ها پروانه ها و کفشدوزک ها را به خاطر رنگ روشنشان دوست دارند. اما عنکبوت ها تیره هستند و پاهای زاویه دار دارند. هر دوی این خصوصیات منفی هستند و باعث می شوند که بعضی افراد حتی از دیدن تصویرعنکبوت هم دچار ترس شوند. افراد همچنین نسبت به دیدن چیزهایی که سریع حرکت می کنند و نمی توان حرکاتشان را پیش بینی کرد حساسیت دارند. افرادی که دچار ترس بیمارگونه هستند غالباً عنکبوت ها را بزرگتر از آنچه که هستند توصیف می کنند یا می گویند که عنکبوتی را دیده اند که وارد دهان کسی شده است، در حالی که عنکبوت ها این کار را انجام نمی دهند. کسانی که در کودکی تجربه بدی داشته اند بیشتر مستعد چنین ترس هایی هستند. سوسک ها و پروانه های بید نیز به دلیل حرکت سریع و غیرقابل پیش بینی و رنگ تیره ای که دارند، مورد نفرت و وحشت بسیاری از افراد هستند.
ایا تابه حال فکر کردید چرا انسان از عنکبوت می ترسد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♫♪M.J.X♪♫ ، any body ، deymon1 ، FrOzen あHeArt ، Apathetic ، orkideh ، niloofar kh ، beautiful girl ، mohamad amin1377 ، parisa y ، W O L F
آگهی
DodgyDodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا تابه حال فکر کردید چرا انسان از عنکبوت می ترسد 1
پاسخ
سوسک طلایی چی؟؟
هم خیلی کنده هم اونقدر خوش رنگ که خداییش من که دلم میخواست لیسش بزنم!!Confused
پاسخ
عنکبوت چیزی نیستش من از رتیل میترسمBig GrinTongue
پاسخ
من از عقرب رتیل خیلی میترسم وفکر کنم حتی با دیدنه تصویرشون خیلی میترسم احساس میکنم میخاد بیاد منو نیش بزنه الان این طوریم ولی فکر کنم یه بیماریه خوده ترس از سوسک خیلی دارم از سگ این چیزا وحشت دارم ولی جالب این جاست از مار مولک نمیترسم واقعا نمیترسم از موش صد درصد میترسم جالب این جاست که من ماهه عقربم ولی به ترضه وحشت ناک از عقرب میترسم
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
خب درسته ولی به نظرمن عنکبوت ها قیافه ترسناکشون و مو هاشون خیلی وحشتناکه!
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی
Big GrinBig Grinمن هر حیوونی رو به جز سوسک های تیره که همه جا هستنConfusedConfused
**FU
FAKE
WORLD

گند زدید به انجمن 
Dodgy Dodgy  

پاسخ
ممنونم4xv
فقطیهتیریمیتونهشادیآورهزندگیباشهBlush
پاسخ
منکه نمی ترسمDodgyDodgyDodgyDodgy
Heart دوست ان است که گیرد دست دوست Heart
پاسخ
اره تقریبا درسته چون من از عنکبوت بدم میاد ولی مار رو خیلی دوست دارمHeart
به سلامتی کسی که آرزوی یه دوستت دارم گفتن خودشو به دل آدم میزاره

اما دروغ نمیگه...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  چگونه انسان موفقی باشیم..♡
  عکسی جالب از مغز انسان در حالت عاشق بودن
  بدن انسان به چقدر آب در طول روز نیاز دارد؟
  قصابی گوشت انسان(واقعی)+عکس(میترسی نیا تو)
  حقیقت انسان ها چیست؟
  پیرترین انسان زنده جهان
Photo عجیب ترین انسان ها +عکس
  تا حالا توجه کردید
  توجه کردید دخترا شبیه گل هستند؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان