امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر *** به برکت ماه رمضان مسلمان شد

اقدام عجیب این دختر زیبای هرزه در ماه رمضان اولین دخترباز کشور مالزی به اسلام گروید و انرا تولد دوباره خود خواند. “فلیکسیا یپ” اولین پلیبوی مالزی است که طی مراسمی روز ۵ شنبه هفته قبل هرزه گی های خود را کنار گذاشت و به اغوش اسلام گروید.
 او این خبر را در صفحه فیس بوک خود که ۸۵۰ هزار بیننده دارد منتشر نمود.وی در سخنانی می گوید:من از همه می خواهم برایم دعا کنند تا در سفری که تازه شروع کرده ام ثابت قدم باشم.و تنها خداوند است که می تواند اجر و پاداش دعاهای انها را بپردازد.از هنگامی که این خبر روز پنج شنبه در صفحه فیس بوک خانم قرار گرفته است بیش از ۷۵۰ هزار بار لایک شده است.
دختر *** به برکت ماه رمضان مسلمان شد 1
او در یک اقدام نمادین روز جشن تولد ۲۸ سالگی خود به دین اسلام گرویده است.او همچنین قبلا از مدلهای معروف مالزی محسوب می شده است.روزنامه استار چاپ مالزی گزارش داد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم در وبلاگی با این عنوان”حقیقت پشت حجاب من”گفته بود:من معتقدم ارزش انسانی من بیش از اینهاست که بدنم را به نمایش بگذارم.ارزش من فراتر از اینهاست.

برایم مهم نیست که مورد توجه باشم و دنبال شهرت طلبی نیستم. روزنامه رکیات پست همچنین گزارش داد خانم در وبلاگ دیگر گفته است:من قبلا روزهای یکشنبه به  مدت دو سال به کلیسای کاتولیک می رفتم به طوریکه با اصول انها اشنا شده بودم.همچنین مدتی به یادگیری دین بودا و برخی ادیان دیگر پرداختم.
تا کنون اینقدر نزدیکی به خدا را احساس نکرده بودم.گویی تازه متولد شده ام.امروز روز بیادماندنی در زندگی من است.روز تولدم مصادف شد با روز ۵ ماه رمضان.من خیلی خوشحالم که روز تولدم مصادف شده است با روز ۵ از ماه رمضان که این روزها نزد پیامبر اکرم بسیار گرامی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، حقوقدان انجمن ، | NEON DEMON | ، ☺t@k selooli☺ ، Avril. ، n1379sh ، ♣yas♣ ، Shadow of Death ، zolale qasemi ، پرییییییییی ، مهربان ترین دختر دنیا ، Roxanna ، ~Mahnaz~ ، Xx - wounded -xX ، عشق بارسا23 ، هدیه 20
آگهی
آفرین!!!!Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
یاد بگیرید
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پاسخ
کاش ایران از این دخترا داشت.
حال “من” دیدن دارد وقتی کسی حال “تو” را میپرسد ...
پاسخ
چقدر زشته . اه اه .

ولی آفرین .Tongue
پاسخ
(13-07-2014، 20:59)پویا 00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش ایران از این دخترا داشت.
داره
love must be given in return for love
if not .one will be left heart less
and the other will have two 

شرط دل دادن دل گرفتن وگرنه یکی بی دل میشه یکی دو دل
پاسخ
آگهی
اخیی چ ناز شدش!
پاسخ
نبآیــــد تو خبر هآ بآشهـ؟! ..
پاسخ
چ زشته
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
خوشکلم که هس................مسلمانم که هس.............آفریننننننننننننننننننننننن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان