امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیر بازاریابی فروش Xbox در انگلیس: Xbox One عمری به اندازه Xbox 360 خواهد داشت

مدیر بازاریابی فروش Xbox در انگلیس: Xbox One عمری به اندازه Xbox 360 خواهد داشت 1

نسل هفتم، به ویژه کنسول Xbox 360، عمری بسیار طولانی داشت و هنوز نیز این کنسول در حال فروش است و بازی‌های زیادی برای آن در حال ساخت است. البته به نظر می‌رسد که مایکروسافت به کل این کنسول را فراموش کرده است زیرا تقریبا دیگر هیچ عنوانی قرار نیست از سوی این شرکت برای این کنسول منتنشر شود و پیش از آن نیز مایکروسافت به مدت ۳ سال انحصاری خوبی را برای Xbox 360 عرضه نکرده بود. هم‌اکنون مدیر بازاریابی فروش Xbox در انگلیس گفته است که Xbox One به اندازه نسل قبلی خود عمر خواهد کرد.
Harvey Eagle مدیر بخش بازاریابی فروش Xbox در انگلستان گفته است که:
نقل قول:
با وجود شروع نه چندان خوب Xbox One در مقابل PlayStation 4، باید بگویم که فقط زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد. نسل Xbox 360 نه سال عمر دارد و هنوز نیز پر‌قدرت پیش می‌رود. من فکر می‌کنم که Xbox One نیز قرار است همانند Xbox 360 عمری بلند داشته باشد. ما تازه در شروع راهی طولانی قرار داریم و من بسیار به آینده خوش‌بین هستم.
او در رایطه با گفته‌های طرفداران نیز گفته است که:
نقل قول:
در واقع ما بسیار خوش شانس هستیم که طرفدارانی داریم که می‌خواهند به ما بگویند که چگونه محصولمان را بهتر کنیم.

مدیر بازاریابی فروش Xbox در انگلیس: Xbox One عمری به اندازه Xbox 360 خواهد داشت 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط عرفان 2014
آگهی
منم xbox360دارم ولی بعضی از وسایل هنوز بلد نیستم اگه توانستید یکم توضیح دهید
Iam ALONE for ever 
   My LOVE 

پاسخ
من هم داشتم ولی فروختم یه تایپک می زنم برای آشنایی با وسایل ایکس باکس
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شرکت سونی تأیید کرد؛ تا سه الی چهار سال آینده از کنسول پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهد شد
  گزارش: کمتر از یک هفته‌ی دیگر از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ رونمایی خواهد شد
  مدیر بخش توسعه‌ی اکس‌باکس: در حال حاضر هیچ راهی برای کاهش حجم فایل بازی‌ها وجود ندارد
  نرخ فریم استاندارد کنسول اکس‌باکس سری اکس ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد بود
  موتور صوتی Tempest کنسول پلی‌استیشن ۵ باعث بهبود عملکرد پردازنده‌ی مرکزی خواهد شد
  تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به ۱۰ میلیون نفر رسید
  آپدیت جدید Xbox One گزینه Surprise Me را به کنسول اضافه کرده است
  تاریخ اولین نمایش نسل بعدی Xbox مشخص شد
  ماکروسافت لوگوی جدیدی را برای Xbox Series X ثبت کرده است
  مدیر ارشد برنامه‌ریزی تیم اکس‌باکس اشاراتی به برنامه‌های آتی این شرکت داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان