امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش سلنا گومز به کشتار مردم غزه +عکس

بعد از حمله وحشیانه اسرائیل به مردم غزه اتفاق قابل توجهی رخ داد. سلنا گومز خواننده جوان و سرشناس هالیوودی به این اقدامات واکنش نشان داد و در صفحه اجتماعی خود پیغامی را منتشر کرد. او با انتشار عکس زیر نوشت:

لطفا برای خانواده ها و بچه های غزه دعا کنید. لطفا همیشه به یاد داشته باشید چه چیزی در این زندگی اهمیت دارد. همه ما در این دنیا هستیم تا به یکدیگر کمک کنیم و الهام بخش باشیم و عشق بورزیم. این اقدام سلنا گومز با واکنش تند طرفداران وی در اسرائیل همراه شده و بسیاری از آنها کامنت های توهین آمیزی برای او نوشته اند.

واکنش سلنا گومز به کشتار مردم غزه +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare_e_bad ، NO.NAME ، _Ovver_ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Ayda khoshgele ، SaRvEnAz_Hn ، sara mehrani ، نازنین* ، ~JaSmIn~ ، Thyme ، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ محمد تک تیر╤─── ، ❤ஜelenaaஜ❤
آگهی
بابا ایولHuh
پاسخ
منتقل شد...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=53336
پاسخ
تکراریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

*.*
پاسخ
ولی من اول گذاشتم ^_^
2 هفته ای هستش جستجو هم زدم نیاورد
پاسخ
 سپاس شده توسط نازنین*
آفرين به اونSmile
پاسخ
آگهی
این مطلبو قبلا من گذاشتم  DodgyDodgyDodgy
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش سلنا گومز به کشتار مردم غزه +عکس 1 [url=http://8pic.ir/]
پاسخ
Big Grinایول بابا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  تاثیر موسیقی خیابانی بر رفتار مردم پایتخت
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان