امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با موضوع [یکی از فانتزیام اینه که....] - سری 6

یکی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فانتزیام  اینه که بتونم تو افق محو بشم اما هم کاری میکنم error میده.....والا
دوستان میتونید راهنمایی کنید یا آموش ویژه بذارید بخدا منم دل دارم...

[color][size][font]
یکی از فانتزیام این که؟

وقتی همه دارن تو بیمارستان شلوغ میکنم
بگم : هییییییسسسس
اقایون . خانوما اینجا بیمارستان یکم یواش تر
وگرنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حراست  و خبر میکنم
بعد همه لال مونی بگیرن منم ذوق مرگ شم
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
اغا یکی از فانتزیای دیگم اینه که برم مرکز بورس جهان و گوشیم جی ال ایکس باشه و سریع از جیبم در بیارم و زنگ بزنم بورسا رو بخرم در حالی که همه ایفون 5 توجیبشون گیر کرده و هی دارن زور بزنن که درارن ولی نتونن منم با خیال راحت مکالمه کنم و بورسارو بخرم و بعد از خرید با یه لبخند ژکوند از اونجا به سمت افق حرکت کنم وبا یه حرکت توی سوراخ لایه ازن گیرکنمBig Grin

اغا اینم یجوره دیگهBig Grin
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
اغا یکی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فانتزیام  اینه برم خارج و پولدار بشم برگردم (ترجیحا کانادا)

بعد همه بهم زووم کنن که باید زن بگیری و منم که ادم خاکی هستم برم خاستگاری و پدر عروس بگه خونه داری بگم اره دوباره بپرسه ماشین داری بگم نه و یهو داد بزنه بگه برو بیرون از خونمون ما به ادم بی ماشین زن نمیدیم و دختره گریه کنه بخاطرمSmile
منم فرداش برم یه پراید صفر کیلومتر از نمایشگاه بخرم در حالی که دارم ماشین رو پارک میکنم (نگران نباشید پارک دوبل بلدم) پدر دختره و خود دختره منو ببینن و از ناراحتی میوه هایی که خریردن پخش زمین بشه منم اصلا به اونا توجه نکنم و برم سمت افق و توی سوراخ لایه ازن گیرکنم و داغ چنین دومادی تا اخر همراهشون باشه Smile
بلع چنین مغز متفکری ام منSmile
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فانتزیام  اینه که یه تغییر ژنتیکی توسیب ایجاد کنم که موقع خوردن لای دندون گیر نکنه

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که مخاطب خاصم تو کما باشه بعد من از پشت او شیشه بزرگه که روش نوشته مراقبت های ویژه با چشمانی لبریز از اشک زل بزنم بش بعد در عین ناباوری اون یکی از انگشتاشو تکون بده،بعد من فریاد بزنم دکتر دکتر .....بعد وقتی دکتر مخاطب خاصمو معاینه کرد بگه:تو درگیر توهمی کمتر فیلم ایرانی نگاه کن؛بعد من یه گوشه بشینم تا خبر مرگشو برام بیار وبعد دوتایی در افق محو بشیم.

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که...

.
.
تو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانشگاه  یکی از اساتید تهدیدم کنه ک بهت صفر میدم...
بعد منم در حضور همه برم جلوش سرمو بکوبم ب دیوار بگم...
منو از نمره میترسونی من زندگیمو باختم استاد...
برو از خدا بترس.. :|
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
فانتزیام  اینه که وختی تو حمومم و اعضای محترم خونواده هی شیر آبو بازو بسته می کنن...

انقدر سرعت عمل داشته باشم که بتونم عکس العمل به موقع نشون بدمو آبو گرم نگه دارم و در آخر داستان تو بخار حموم محو بشم !!! 
پیشرفت خوبی هم داشتم فقط وختی سرو صورتم پر کف و شامپوه شیر آبو پیدا نمی کنم ...
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که صبح زود بیدار شم درس بخونم

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که بجای مونالیزا عکس منو اونم در حالتی که لبخند ژکوند رو لبامه بذارن رو ماه بعد عکس من و ماه تو افق ناپدید بشه Smile)

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که تصادف کنم (خودتون میدونید با یه خانم ترجیحا دکتر) بعد اون پیادهشه منو ببره مطب شخصی خودش و معاینم کنه، بگه دستت شکسته بعد برای اینکه دل منو بدست بیاره خودش معالجم کنه

بعد بشه رفیق فابریک من ووجدانش درد بگیره و همیشه واسم پول خرج کنه
خیلی حال میده لامصب تازه از محو شدن تو غروبم خیلی بهتره
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
فانتزیام  اینه که وسط یه سخنرانی مهم کلمه نستالژیو به کار ببرم. آخه خیلی باکلاس تلفظ میشه!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیم اینه چند سال دیگه تو اوجِ فانتزی گفتن فانتزی رو ببوسم بذارم کنارعرصه رو واسه جوونترا باز بذارم برم یه گوشه بشینم فقط فانتزیها رو نقد و بررسی کنم نقاط ضعف و قوتشون رو بهشون گوش زد کنم........طرفدارها هم لقب پدر فانتزی رو بهم بدن بعد بیان بغلم کننو بندازنم بالاهمین که انداختن بالابمب دودزا بزنم تو دود محو بشم..

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که مامانم داره سیب زمینی سرخ میکنه، بعد من یواشکی میام تو آشپزخونه یهو در حالی که کفگیر دستشه بر میگرده سمت من، منم کرک و پرم میریزه بعد یهو لبخند بهم میزنه و میگه:"بیا سیب زمینی سرخ کرده واسه تو درستکردم پسرم، بیا نیازی نیست بترسی همه ش واسه تو"

اصن دیگه اشک شوق تو چشمام جمع شده
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام اینه که با معلممون تصادف کنم و دکترا بگن یه ضایعه تو کمرم ایجاد شده و بعده یه سال فلج میشم!!! و کل سالو درس نخونم و کلاسشو به گند بکشم و آخر سال تو درسش 20 بشم!!! بعد مشخص بشه که اشتباه شده و من سالمم و تو افق ناپدید بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/font][/size][/color]
[color][size][font]
یکی از فانتزیام میدونید چیه؟ Sad(

اینه که خودم برم اونور افق واسم تا طرف از تو فانتزیش رد بشه بیاد اینطرف بزنم با آسفالت کف کوچه که اونور افقه یکیش کنم Sad(
کلا یه آدم بی اعصابیم Sad(
حالا جرات داری تو فانتزیت بیا اونور افق تا ببینی با کی طرفی Sad(
والا با این نوناشون ....
[/font][/size][/color]
[color][size][font]
فانتزیام  اینه که برم مادرید یقه ی سرخیو راموس رو بگیرمو بگم. آقای پنگوئن... اون توپه بودا تو پنالتی جلو بایرن مونیخ زدی تو دب اکبر. خورد تو شیشه خونه ما... منم اعصاب ندارم یا پولشو میدی یا یه جور میزنمت دیواری شی المثنی هم برات صادر نشه. زیرتم مینویسم 5 هزار دلار...

[/font][/size][/color]
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یکی از فانتزیام اینه که ... !!!!!!!!! خیلی خیلی باحاله
  یکی‌ از فانتزیام اینه که...
  یه موضوع خیلی جالب = طنز ( از دست ندید)
  موضوع انشا«ازدواج را توصیف کنید»
Rainbow یکی از فانتزیام اینه...............بخونی میمیری از خنده........
  چشم چشم که میگن اینه هااااا!!!!!
  عکس نوشته های بسیار طنز با موضوع دوست دارم
  اولین موضوع منه نامردی نیایی تو و خیلی بدی اگه سپاس ندی
Heart بچه ها یه موضوع. باحال
  موضوع انشا«ازدواج را توصیف کنید»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان