امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضارب نیمار بادی ‌گارد استخدام کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدافع تیم ملی کلمبیا که خطایش روی نیمار، مهاجم تیم ملی برزیل را از حضور در مرحله نیمه نهایی و بازی رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۴ محروم کرد، همچنان تهدید به مرگ می‌شود

کامیلو س.نیگا،مدافع تیم ملی کلمبیا. که برخورد شدیدش با نیمار در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 باعث شکستگی استخوان کمر ستاره بارسلونا و محروم شدن وی از همراهی تیمش در مرحله نیمه نهایی و بازی رده‌بندی جام بیستم شد، پس از گذشت نزدیک به دو هفته از آن اتفاق همچنان تماس‌های تلفنی و ایمیل‌های رعب‌‌‌آوری دریافت می‌کند که او را را به مرگ تهدید میکند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضارب نیمار بادی ‌گارد استخدام کرد 1
اگرچه به نظر می‌رسید که عمد یا نیت سوئی دربرخورد سونیگا با ستاره ی تیم سلسانو وجود نداشته است اما این موضوع تفاوتی در نگرش مردم خشمگین برزیل نداشته است، به طوری که از ساعاتی پس از بازی تا به امروز موجی از پیام‌های تهدید‌آمیز برای مدافع تیم ناپولی ایتالیا فرستاده‌اند و او را مجبور کرده‌اند برای خود محافظ شخصی استخدام کند.

پدرسونیگا با ابراز نگرانی از این وضعیت به شبکه لانسه‌نت گفت: ما از طریق تماس‌های تلفنی و ایمیل پیام‌های رکیک و توهین‌‌آمیزی دریافت کرده‌ایم. آنها (تهدیدکنندگان) دیوانه‌‌اند و گستاخ. به عنوان یک پدر من نگران سلامت فرزندم هستم اما نه فقط برای او بلکه از بابت همسر و دخترش هم نگرانم. امیدوارم این آشوب بخوابد و ما بتوانیم به زندگی‌مان ادامه دهیم.

وی افزود:نیمارخودش پسر مرا تبرئه کرده است. او آدم خشنی نیست و سابقه انجام کارهای خشونت‌‌‌آمیز را هم ندارد. اتفاقی که برای نیمار رخ داد برای همه بازیکنان رخ می‌دهد و بخشی از فوتبال است.

برزیل در نبودنیمار در مرحله نیمه نهایی 7 بر یک به آلمان باخت و پس از آن در دیدار رده بندی هم 3 بر صفر مغلوب هلند شد.

مشرق

تاریخ نشر: دوشنبه 30 تیر 1393
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، دختر شاعر
آگهی
لینکارو حذف کن
http://www.8pic.ir/images/52788580618488495341.jpeg

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
چشم ممنون
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان