امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین تو ویه خاطره کوتاه از خودتون بنویسین...

Big Grinسلام به بروبچ فلش خور .
برای اینکه همدیگرو بهتر بشناسیم خوبه که هر کدوممون یه خاطره از خودمون تعریف کنیم ...
خودم اول از همه میگم.

با دخترداییم رفته بودیم پارک روی یه صندلی نشسته بودیم داشتیم حرف میزدیم دو تا پسرم رو صندلی بغلی نشسته بودن .ما مشغول حرف زدن بودیم که دوتا پسر از کنارمون گذشتن وبرامون شماره انداختن میخواستم از رو نیمکت بلند شم شماره رو بردارم پاره کنم که یهو پام از زیرم در رفت با باسن محکم خوردم زمین سرمم محکم خورد به نیمکت .حالا همه پسرای پارک به من ودختر داییم نگاه میکردن کرکر میخندیدن .اعصابم به هم ریخت عادت ندارم زیاد ضایع شم بلند شدم شماره رو برداشتم حالا این وسط دختر دایمم بهم میخندید خلاصه بلند شدم رفتم سر سطل آشغال شماره رو پاره کنم حالا مگه پاره میشد همه پسرا داشتن بهم میخندیدن که همونی که شماره انداحته بود گفت زحمت نکش پاره نمیشه نایلون رو کارته صفته بعد هر هر خندید .عصبی شدم کارتو انداختم تو سطل آشغال دست دختر داییمو گرفتم بلندش کردم حالا اونم هی مث خر میخندید دیگه هیچ وقت پامو تو اون پارکه نذاشتم...BlushBlush:blus
لطفا اون سپاسو بزنین

قرارنیست فقط من خاطره بگما...یالا شما هم یه خاطره باحال از خودتون بنویسینSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

بیاین تو ویه خاطره کوتاه از خودتون بنویسین... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط shovalie ، saraaslani ، ♥باران عشق♥ ، نیکتا ، noora91 ، sanazgogoli ، ЩΦlբ ، noghre ، دخمل ، Albert wesker ، saye _ h ، ♥TARANNOM♥ ، shayesteh2012 ، black devil ، پریسا79 ، غروب ، T A R A ، arman jj ، Senator✘Strong ، BIGBEN-Benyamin ، علی جوکر ، parmida.a ، اذر خوشگله ، anima***** ، شکوفه2 ، پيشي ي ملوس ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، @hasti@ ، غزاله 2 ، طفرقه ، ^Aytin^ ، D-: ، mahsa76 ، @adrian@ ، ×~parand~× ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
منم با دوس دخترم داخل اولین قرارمون بودم داشیم میحرفیدیم یهو یه صدای نا هنجار اومد پشت سرمو نگاه کردم دیدم دوس دخترم مانتوش به سطل اشغال گیر کرده جر خورد منم نامردی کردمو کلی بهش خندیدم اونم با کیف کوبید طو سرمBig Grin
سپاس بدید خوش حال میشمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط *devil black* ، دخمل ، black devil ، غروب ، T A R A ، Senator✘Strong ، علی جوکر ، parmida.a ، killer angels ، اذر خوشگله ، شکوفه2 ، ~JaSmIn~ ، @hasti@ ، غزاله 2 ، **kitty** ، كاملينا ، @adrian@
من یه بار یه خط جدید گرفته بودم با دوستم پسر عمه ام رو سرکار گذاشتیم ... فرداش دیدمش که از عصبانیت الانه که بترکه وهروقت به من نگاه میکنه میخواد خفه ام کنه برای همین ازش پرسیدم چی شده ؟؟؟
گفت :میدونم منو سرکار گذاشتی.Smile
منم از خجالت آب شدم گفتم :از کجا فهمیدی؟
گفت:امروزصبح بابات خط جدیدتو بهم داد گفت دیگه به این شماره بهت زنگ بزنم...
خلاصه فهمید و بعد از اون دیگه باهام حرف نزند
شما بگین تاحالا پسر عمه به این بیجنبگی دیدین؟؟؟
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

بیاین تو ویه خاطره کوتاه از خودتون بنویسین... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *devil black* ، دخمل ، shayesteh2012 ، ♥باران عشق♥ ، غروب ، T A R A ، Senator✘Strong ، علی جوکر ، parmida.a ، D-: ، كاملينا ، @adrian@
پنجشنبه هفته گذشته جشن عقددخترداییم بودبعدمنم کلی ارایش کرده بودم بعدهمین که پاموگذاشتم بیرون یه موتوریه افتاددنبالم میخواست شماره بده منم نگرفتم وقتی دیدنمیگیرم ازکنارم باموتورردشدبعدازلپم بوسم کردBlush
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، Senator✘Strong ، parmida.a ، D-: ، كاملينا
DodgyبیمزهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر
من خواطرم بد بود ندارم خاطره سوتیم اینجوری بود که بچه بودم یه بار قرار بود فامیلامون بیان منم منتظر بودم اول یکی در زد منم زود باز کردم فهمیدم همسایس دفهی بعدم همسایه بود اما 3ومین بارش خود فامیلام بودن منم اعصاب نداشتم درو باز کردم فکر کردم همسایه هامونن بعد درو بستم فوش دادم Big Grin بد باز کردم باز فهمیدم اونان زود رفتم تو اتاق و خودمو به خواب زدم Big GrinBig Grin من تو عروسی فامیلام در حد انفجار سوتی میدادم مثلا چون بچه بودم سر اینکه پدرمو چطور میشناسم سخت بود برام فقط لباسی میشناختم حالا با فامیلام بودیم من یه زنرو جا مادربزرگم از پشت دیدم خواستم برم تو بغلش چون خیلی مادربزرگمو دوست دارم اما تا فهمیدم یکی دیگست الکی دو گرفتم تا کسی شک نکنه سوتی دادم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Senator✘Strong ، علی جوکر ، T A R A
آگهی
من هومن 1 رو سرکار گذاشتم و گفتم به اسمم نگاه نکن من دختری 19 ساله ام
بعد باورش شده بود داشتش بهم هی پیام عاشقانه هی میداد کلی نازمو میکشید
عقل در جان نباشد جان در عذاب استه
پاسخ
 سپاس شده توسط black devil ، sajede ، علی جوکر ، parmida.a ، T A R A
بیمزه خودتیAngry
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a ، كاملينا
خاطره هاتون باحاله.SmileBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر ، T A R A ، D-:
محمدمن شک دارم توپسرباشیExclamationExclamationExclamation

Huh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان کوتاه عاشقانه
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  خاطره ی ساخت سازه
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  اگر میخواید یه پسر/دختر رو عاشق خودتون بکنید بخونید(راه حل)
  جوک خنده دار جدید(بیاین بخونید)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان