امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کواچ: حالا والیبال محبوب‌ترین ورزش ایران است

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: من تشنه موفقیت هستم و تلاش می‌کنم این انگیزه را به بازیکنانم هم منتقل کنم.

به گزارش بیست چهارده، اسلوبودان کواچ همراه با تیم ملی والیبال ایران توانست تاریخ‌ساز شود و برای نخستین بار به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال راه پیدا کند؛ مرحله‌ای که برای رسیدن به آن توانست برزیل را شکست داده و روسیه را حذف کند. این موفقیت در سایه مدیریت قدرتمند مربی جوان و با انگیزه ایران یعنی بوبان کواچ حاصل شد.

بوبان کواچ پس از صعود تیم ملی والیبال ایران به مرحله نیمه‌نهایی لیگ جهانی والیبال 2014 اظهار داشت: فکر می‌کنم برزیلی‌ها در دیدار برابر ایران از 100درصد توان خود استفاده نکردند. آنها تیم خوبی دارند، اما ظاهراً فراموش کرده بودند که ما در 4 بازی گذشته امتیازات بیشتری نسبت به آنها گرفته بودیم؛ ایران 7 امتیاز و برزیل تنها 5 امتیاز کسب کرده بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: از بازیکنانم عصبا‌نی‌ام؛ من نباید برای آنها جلسه بگذارم و موارد بدیهی والیبال را به آنها توضیح دهم. البته خوشحالم چون به نتیجه بزرگی رسیدیم. در دیدار برابر روسیه هم باید پیروز می‌شدیم، اما به هر حال در شرایط کنونی به بازی برابر آمریکا و غلبه بر این تیم فکر می‌کنیم. من تشنه موفقیت هستم و تلاش می‌کنم این انگیزه را هم به بازیکنانم منتقل کنم.

اسلوبودان کواچ در پاسخ به این سوال که از حضور در ایران چه احساسی دارد، عنوان کرد:احساس خیلی خوبی دارم؛ حالا والیبال محبوب‌ترین ورزش در ایران است. مردم اتفاقات و اخبار بازیکنان را پیگیری می‌کنند و برخی‌ها هم دوست دارند با ستارگان والیبال ایران عکس یادگاری بگیرند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا از ترک پروجا خوشحال است یا خیر، تصریح کرد: بله؛ من با یک تیم باشگاهی نمی‌توانم به برخی از موفقیت‌ها دست پیدا کنم. با فدراسیون والیبال ایران قرارداد بستم و این یعنی تا وقتی که سرمربی تیم ملی والیبال ایران هستم نمی‌توانم هدایت یک تیم باشگاهی را برعهده بگیرم.

تیم ملی والیبال ایران امشب از ساعت 20 در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال 2014 به مصاف آمریکا خواهد رفت.
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن ، Nazanin♥Xavi ، **li@** ، sara mehrani ، ★3aeed ، ☆єℓαнєн✮
آگهی
از قبل هم بوده!Dodgy
پاسخ
دقیقا والیبال همیشه محبوب دل مردم بوده هست و خواهد بود
HeartHeartHeart
کواچ: حالا والیبال محبوب‌ترین ورزش ایران است 1چطوره؟؟کار خودمه ها!!!!
پاسخ
بله باید ورزش محبوبی باشه
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ ملت های والیبال. ایران _ژاپن. جمعه 7 خرداد 15:30
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  والیبال ایران در انتظار ورود آلکنو و معروف
  نایب قهرمانی ماسیک در بلژیک با لژیونرهای والیبال ایران
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  موش در اردوی والیبال؛ سیب به جای موز!
  تصمیم گیرنده اصلی تیم ملی والیبال کیست؟ آلکنو یا ...
  پاسور تیم ملی والیبال به کرونا مبتلا شد
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان