امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر جکی جان در انتظار مرگ یا حبس ابد

پسر جکی جان در انتظار مرگ یا حبس ابد 1
جکی چان ستاره فیلم های رزمی جهان و تبعه هنگ کنگ در پی تخلف و دستگیری پسرش، از مردم عذرخواهی کرد. بر اساس قانون افراد دستگیر شده در صورت اثبات جرم قاچاق به مرگ و یا حبس ابد محکوم می شوند.

به گزارش فانیگما :  روزنامه «بیجینگ تایمز» اعلام کرد که نیروهای امنیتی چین «لیسی چان» پسر جکی چان، ستاره فیلم های رزمی جهان را به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر کردند.

این ستاره فیلم های رزمی در پی دستگیری پسرش آن را ناشی از «مصرف ماری جوانا» دانست و از مردم بابت این تخلف فرزندش عذرخواهی کرد.

وی در صفحه ˈوی بویˈ که شبکه اجتماعی چینی است، نوشت: زمانی که متوجه شدم لیسی چان، پسرم چنین کاری انجام داد، بسیار عصبانی و مبهوت شدمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی نوشت: من به عنوان یک چهره مردمی، بسیار شرمنده ام. همچنین به عنوان یک پدر از این بابت بسیار تاسف می خورم.

به گفته رادیو بین المللی چین، جکی چان اظهار امیدواری کرد: جوانان با عبرت گرفتن از لیسی چان، از مواد مخدر دور شوند. ˈپسرم نیز باید مسئولیت کار اشتباهی که انجام داده را برعهده بگیردˈ.

وی خطاب به مردم و علاقه مندان فیلم هایش، نوشت: در تربیت پسرم موفق نبودم و مسئولیت آن را نیز برعهده می گیرم، همچنین به اتفاق پسرم از مردم عذرخواهی می کنم.

لیسی چان، ۳۱ ساله که خود یک هنرپیشه بین المللی است به همراه «کای کو» خواننده معروف موسیقی های عامه پسند تایوانی دستگیر و روانه زندان شدند.

براساس قانون قضایی چین، افراد دستگیر شده تا قبل از دادگاه حداکثر ۳۷ روز در زندان می مانند و در صورت اثبات جرم قاچاق به مرگ و یا حبس ابد محکوم می شوند.
پاسخ
آگهی
Tongueچه کیک خوشگلی به ماهم بدید
پاسخ
jaky chan na jaky jan :|
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شروع قوی فیلم Tenet در گیشه با فروش بین المللی فراتر از انتظار
  چه سرنوشتی در انتظار عشق پروفسور و لیسبون در فصل پنجم سرقت پول خواهد بود؟!
  کارگردان معروف ایرانی در انتظار 100 ضربه شلاق
  « ماتریکس 4 » در انتظار کمک مالی از سوی دولت آلمان!
  جلیلی و انتظار یک ساله برای «مسیر معکوس»
  فصل دوم سریال شهرزاد ؛ در انتظار تماشای چه چیزی باید باشیم؟
  قسمت های پایانی سریال در انتظار افتاب+عکس{اگه این سریال رو دیدی از دست نده}
  سينماي ايران چشم انتظار نمايش محمد رسول الله (ص)
  ده فیلم جشنواره کن که باید در انتظار آن ها بود
  پيام نوروزي «ماه‎‌چهره خلیلی» /در انتظار آمدن فرزندم هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان