امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dave Cox تولید کننده ی سری Castlevania شرکت Konami را ترک کرد

Dave Cox تولید کننده ی سری Castlevania شرکت Konami را ترک کرد 1
سر انجام اقای Dave Cox پس از هفده سال شرکت Konami را ترک کرد و به فعالیت های خود در Konami پایان داد.  وی در همین زمینه اعلام کرده است که پس از هفده سال برای کسب فرصت ها و موقعیت های جدید تصمیم به ترک  Konami  گرفته است و اولین تجربه ی وی در این شرکت Castlevania بوده است.
وی در ادامه سخنانی را در باره ی خداحافظی موقتش از دنیای بازی های رایانه ای بیان کرده است و افزوده است که :
نقل قول:
من ابتدا در سال ۱۹۹۷ به عنوان مدیر محصولات به این شرکت پیوستم و اولین کار موفق من نیز Castlevania بود. من هرگز تصور نمی کردم که رهبری عنوان Castlevania: Lords of Shadow را بر عهده بگیرم که از لحاظ فروش آن بهترین نسخه از این سری باشد. همچنین من از Konami  و تمام  افرادی که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تشکر می کنم. هم اکنون زمان ان رسیده تا برای مدت کوتاهی از صنعت بازی های رایانه ای کناره بگیرم و استراحت کنم.
در پایان شایان به ذکر است که آخرین نسخه از این سری با نام  Castlevania: Lords of Shadow 2 در February 2014 برای پلتفرم های  PC / PS3 و Xbox 360 روانه ی بازار شد که از بازخورد های نسبتا خوبی نیز برخوردار گشت.
Dave Cox تولید کننده ی سری Castlevania شرکت Konami را ترک کرد 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شرکت الکترونیک آرتز از بازی PGA tour رونمایی کرد
  اشرف اسماعیل از شرکت یوبی‌سافت اخراج شد
  یکی دیگر از اعضای مهم راک‌استار از این شرکت جدا شد
  طبق گزارش‌ها شرکت راک‌استار گیمز در حال توسعه‌ی یک بازی واقعیت مجازی جهان‌باز است
  رویداد PC Gaming Show 2020 به نمایش بیش از ۵۰ بازی از شرکت‌های مختلف نظیر سگا و اتلوس
  شرکت Take-Two از عملکرد استدیا ناامید شده است
  شرکت Take-Two آخرین شایعات مربوط به GTA 6 مبنی بر انتشار بازی در سال ۲۰۲۳ را رد کرد
  دامنه‌ی Prince of Persia 6 توسط شرکت یوبیسافت به ثبت رسید
  تهیه کننده‌ی ارشد DOOM Eternal به حواشی مربوط به موسیقی بازی واکنش نشان داد
  شرکت Ubisoft بازی جدیدی در راه دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان