امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نوري: زمين خراب نگذاشت گلزني کنم

نوری در گفت و گو با "ورزش سه" در مورد دلیل تعویض خودش چنین گفت: به هر حال این تصمیم کادرفنی بود و تصمیم گیرنده اصلی در این زمینه آقای دایی است، همه باید به تصمیمات ایشان احترام بگذاریم.

نوری در مورد روند مسابقه دیروز گفت: ما بازی خوبی کردیم، موقعیت های زیادی داشتیم که اگر این موقعیت ها تبدیل به گل می شد با 3،4 گل اختلاف باید تراکتورسازی را می بردیم. همه بچه ها زحمت کشیدند، چه بازیکنان ثابت و چه آنهایی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدند. اما در مورد تعویض خودم همانطور که گفتم باید به تصمیم آقای دایی احترام گذاشت.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: باید نقاط ضعف را پوشش دهیم شرایط بسیار سخت است من می دانم هواداران پرسپولیس ناراحتند حق هم دارند. اما مطمئن باشید پرسپولیس روز به روز بهتر می شود، ما جایی برای اشتباه کردن نداریم. به اندازه کافی اشتباه کرده ایم و به اندازه کافی امتیاز از دست داده ایم.

نوری در واکنش به اینکه آیا فاصله 10 امتیازی با استقلال قابل جبران است یا نه چنین گفت: قطعا جبران می کنیم، شما دیدید که ما فصل قبل در نیم فصل قهرمان شدیم اما در پایان فصل به عنوان نایب قهرمانی رسیدیم، در حال حاضر مهم نیست چه تیمی صدرجدول است مهم این است که در پایان فصل کدام تیم قهرمان خواهد شد.

نوری در مورد پاس هایی که برای مهاجمان پرسپولیس مهیا کرد اما تبدیل به گل نشد هم گفت: ما حملات خیلی خوبی را روی دروازه حریف تدارک دیدیم اما متاسفانه با بدشانسی این موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست رفت. تراکتورسازی روی چند ضدحمله به گل رسید. از این پس باید روی 20 دقیقه آخر بیشتر تمرکز داشته باشیم و راه ضدحملات حریف را ببندیم.

هافبک بازی ساز پرسپولیس در پاسخ به اینکه چرا موقعیت خوبی را که مقابل تراکتورسازی نصیبش شد از دست داد بیان کرد: زمین بد بود و توپ انحراف پیدا کرد، حامد لک هم به من گفت که مشکل از زمین بود. زمانی که خواستم ضربه را بزنم توپ پله کرد و من هم توپ را ندیدم اما مطمئن باشید در بازی آینده این موقعیت ها را از دست نخواهم داد. من امیدوارم هواداران همانطورکه دیروز از ما حمایت کردند در بازی های بعدی نیز به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا 3 بازی خانگی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهربان ترین دختر دنیا ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Hadis Messi ، Titiw
آگهی
سپاسcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Titiw
(22-09-2014، 10:12) پسر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاسcryingcryingcrying
عجب سپاس جالبی نامرئیهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Titiw
عوضش من دوبار دادم تو ب منم سپاس ندادیUndecided

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوري: زمين خراب نگذاشت گلزني کنم 1

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Nazanin♥Xavi
(23-09-2014، 21:30)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عوضش من دوبار دادم تو ب منم سپاس ندادیUndecided
چشم حتما میدمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
بازم ندادی ک

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Nazanin♥Xavi
آگهی
(24-09-2014، 14:21) سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم ندادی ک
هم سپاس دادم هم نظر چرا دروغ میگی؟crying
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
اینجا رو میگمUndecided

بیخی ولش کنBig Grin

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
(25-09-2014، 9:39) سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا رو میگمUndecided

بیخی  ولش کنBig Grin
موافقمBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آنتی رکورد رونالدو و مسی؛ پنالتی خراب کن ها!
  کرونا نگذاشت قهرمانی‌مان را جشن بگیریم
  تیاگو: اگر بایرن مونیخ بخواهد مانند مسی پنالتی بزند، مانند پیرس و هانری خراب خواهد کر
  بنيتس: نگران رکورد گلزني رونالدو نيستم
  برانکو به فکر موقعیت خراب‌کردن مهاجمانش باشد نه اشتباهات داوری
  آماری از پنالتی های خراب شده توسط لیونل مسی
  مسی چند پنالتی خراب کرده است؟
  مطرح کردن دلائل سخیف برای خراب کردن چهره محبوب علی کریمی!
  فروزان: دلم براي نوري تنگ شده (عکس)
  عكس/ راز اعتراض نكردن محمد نوري به نيمكت‌نشيني‌هايش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان