امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراح اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line شرکت ۲K Games را ترک کرد

طراح اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line شرکت ۲K Games را ترک کرد 1
به تازگی در خبر ناراحت کننده ای اعلام شده است، آقای Walt Williams به عنوان یکی از نویسندگان اصلی شرکت ۲K Games و از طراحان اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line، که یک عنوان در سبک شوتر سوم شخص با محوریت کاور گیری می باشد، شرکت ۲K Games را پس از ۹ سال کار ترک کرده است.
  آقای Walt Williams در صفحه ی توییتر خود اعلام کرد که:
نقل قول: بعد از ۹ سال کار کردن در ۲K Games باید با ناراحتی اعلام کنم که امروز آخرین روز کاری من در این شرکت است. من هنوز بر روی بازی ها رایانه ای کار خواهم کرد اما در پس زمینه ی کار های دیگر خواهد بود و اکنون اولویت اصلی نخواهد بود.
آقای Walt Williams به تازگی بر روی نویسندگی بازی هایی همچون Evolve و Civilization: Beyond Earth کار می کرد. همچنین ایشان افزودند که هرگز دنیای بازی های رایانه ای را ترک نخواهند کرد اما تصمیم دارد از کار بر روی بازی های AAA کناره گیری کند.
آقای Williams با کار بر روی داستان بازی Spec Ops: The Line خودش را ثابت کرد هر چند که بازی Spec Ops: The Line نتوانست همچون رقیب های خودش به موفقیت های بسیار زیادی برسد اما همیشه از دید عده ای مورد توجه ویژه ای قرار می گرفت.
هم اکنون استدیو سازنده بازی Spec Ops: The Line در حال ساخت بازی جدیدشان یعنی Dead Island 2 می باشند.
با تشکر از سایت گیمفا
منبع ظک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://gamefa.com/
طراح اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line شرکت ۲K Games را ترک کرد 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شرکت الکترونیک آرتز از بازی PGA tour رونمایی کرد
  اشرف اسماعیل از شرکت یوبی‌سافت اخراج شد
  یکی دیگر از اعضای مهم راک‌استار از این شرکت جدا شد
  طبق گزارش‌ها شرکت راک‌استار گیمز در حال توسعه‌ی یک بازی واقعیت مجازی جهان‌باز است
Star بازی Mafia: Definitive Edition سعی در وسعت بخشیدن به قسمت‌هایی از داستان و مأموریت‌ها
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  رویداد PC Gaming Show 2020 به نمایش بیش از ۵۰ بازی از شرکت‌های مختلف نظیر سگا و اتلوس
  شرکت Take-Two از عملکرد استدیا ناامید شده است
  شرکت Take-Two آخرین شایعات مربوط به GTA 6 مبنی بر انتشار بازی در سال ۲۰۲۳ را رد کرد
  دامنه‌ی Prince of Persia 6 توسط شرکت یوبیسافت به ثبت رسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان