امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل اثبات وجود خدا

(08-06-2016، 16:23)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 14:45)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 14:35)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه
انسان از طریق جهش به وجود امده

داروینیسم :|

فرضیه ای بیش نیست

اونوقت که خدا مارو درست کرده فرضیه نیست????
فرضیه اثبات شده
پاسخ
آگهی
دقت کنید بحث ما سر اینه که کدوم خدایی حاضره اینکارارو بکنه حاضره بنده هاش جونشونو بده د آخه این خداتون که قادر به هر کاریه چرا باید جنگ راه بندازه تا مردمش بر باد برن؟
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
 سپاس شده توسط لرد سفید
(08-06-2016، 17:04)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 16:23)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 14:45)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 14:35)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه
انسان از طریق جهش به وجود امده

داروینیسم :|

فرضیه ای بیش نیست

اونوقت که خدا مارو درست کرده فرضیه نیست????
فرضیه اثبات شده

نه خیر
این هم مانند فرضیه هست البته بسیا ضعیف تر
نمیخوام وارد این بحث بشم که از راه مارو دور میکنه
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
انسان از حیوانات قبل از خودش تشکیل شده یه جورایی بچه دو تا موجود متفاوته که انسان به وجود اومده
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
(08-06-2016، 17:50)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انسان از حیوانات قبل از خودش تشکیل شده یه جورایی بچه دو تا موجود متفاوته که انسان به وجود اومده

لابد **** :|

خدایا خودت ظهور کن -_-
پاسخ
ببین من بخدا اعتقاد دارم اما به پیامبرا و اماما خیلی کم

بلاخره اینهمه نظمو که زمین دهن باز نکرده از دلش دربیاد قطعا یه چیزی پشتش بوده مثل خدا یه چیزی که اونقدر قدرت داشته باشه که بتونه دوتا دریای ش.ر و شرینو طوری کنار هم بزاره که با هم مخلوط نشن
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(08-06-2016، 17:53)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 17:50)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا خودت ظهور کن -_-

گیرم خدا مارو درست کرده از خدا بعیده عضو های اضافی مثل انگشت کوچیکه هی پا یا اپاندیس رو تو بدن ما قرار داده????
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
(08-06-2016، 17:58)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین من بخدا اعتقاد دارم اما به پیامبرا و اماما خیلی کم

بلاخره اینهمه نظمو که زمین دهن باز نکرده از دلش دربیاد قطعا یه چیزی پشتش بوده مثل خدا یه چیزی که اونقدر قدرت داشته باشه که بتونه دوتا دریای ش.ر و شرینو طوری کنار هم بزاره که با هم مخلوط نشن

اینو امروز ده بار گفتی و من هر بارم یه دلیل اوردم :|

دیگه مشکل من نیست که :|

بکوش تا رستگار شوی!

خدافیظ
پاسخ
(08-06-2016، 18:04)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2016، 17:53)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا خودت ظهور کن -_-

گیرم خدا مارو درست کرده از خدا بعیده عضو های اضافی مثل انگشت کوچیکه هی پا یا اپاندیس رو تو بدن ما قرار داده????
اضافی؟یه سوال تو خدت انگشت کوچیکتو قطع کن مطمین باش لازمت میشه ببین اگه انگشت کوچیکه نبود چه چهره زشتی دست یا پا میگرفت و منظره نا خوشایندی رو اجاد میکرد به نظر من چه طبیعت چه خده یا هر چیزی که این نظم و آفریده الکی چیزی رو تو بدن قرار نمیده
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
بقل خودت مهمه عمو جون؟

اما واقعا من موندم این خدا با این همه نشونه از جنس چیه؟انسان؟نه
اصن چرا پیامرسوناش انسانن؟
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلایل عدم وجود خدا!
  از کجا بدانیم که امام زمان (عج) وجود دارد؟
  چند نمونه از دلایل امامت حضرت امام رضا علیه السلام.
  آیا قبل از حضرت ادم(ع)انسان هایی وجود داشتند؟
  آیا وجود لاک بر روی ناخن غسل و وضو را باطل میکند؟
  نشانه هایی از از وجود خداوند مهربان
Heart اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا
  یعنی بین روحانیون ۳۱۳ نفر مخلص وجود ندارد که امام زمان (عج) ظهور کند؟!
  خدا چگونه به وجود آمده استـ ؟
  اثبات خدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان