امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی : سرمربی آینده بارسلونا ؟ نمی دانم ، شاید بله

ژاوی هرناندز کاپیتان باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای با شبکه بی بی سی در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است . یکی از سوال هایی که از ژاوی پرسیده شد درباره سرمربیگری وی در سال های آینده بود .

آیا شما خود را سرمربی آینده بارسلونا می بینید ؟

نمی دانم ... شاید . من دوست دارم برای باشگاه کار کنم . این ورزش عشق من است و باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما در حال حاضر می خواهم که تا جایی که می توانم بازی کنم .

ژاوی همچنین ادعا می کند که فوتبالش از زمانیکه شروع به بازی کرده است تغییر زیادی نداشته است . او در مورد اینکه چه کسی را در حال حاضر از تیم ملی انگلیس انتخاب می کند گفت : اگر می توانستم بازیکنی از انگلیس انتخاب کنم آنها ویلشیر و استرلینگ بودند . آنها بازیکنانی با استعداد هستند و آینده خوبی در پیش دارند . چند بازیکن انگلیس نیز مثل جرارد ، لمپارد ، جان بارنز و گاسکویین می توانستند در بارسلونا بازی کنند.

ژاوی همچنین در مورد مثلث هجومی بارسلونا گفت : این که ما سوارز ، نیمار و مسی را در اختیار داریم یک نعمت است . او در مورد سوارز نیز گفت : سوارز یک شخص فوق العاده است که می تواند تفاوت ها را برای ما رقم بزند .

ژاوی در پاسخ به سوال بازی در لیگ برتر انگلیس گفت : این می تواند بسیار جذاب و خاص باشد . ورزشگاه ها ، تماشاگران ... اما اولویت من بارسلوناست . بازی در اینجا زندگی و دنیای من است . من خوش شانس هستم و چیزی را تغییر نخواهم داد .
ژاوی : سرمربی آینده بارسلونا ؟ نمی دانم ، شاید بله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، حقوقدان انجمن ، Interstellar ، f-ghaemi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
Clocket کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان