امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اين جامعه خوشگله؟؟

.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1
.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1
.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1
.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

.
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

......

نظرتونو راجع ب این تاپیک بگین

مرسی

..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط تنهای تنها ... ، مریم14 ، ARBADE ، mbi//- ، ℜ. mti ، ~BaHaR~ ، پرنسس ارزوها ، بابامنم دیگه ، دریا+17 ، "تنها" ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Nυмв ، مهردخت ، ❤уαѕαмιη❤ ، اوا20 ، pinup girl ، ALI REZA J ، mohsenniceboy ، جوجه طلاz ، hany1380 ، SABER ، F A R ! N ، nily ، shawkila ، 0یسنا جون0 ، zahra160 ، atena2015 ، Dead-Girl ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Neg!N ، پریسیما ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، First Star ، سارا 2014 ، غزل حمیدی ، iran-dokht ، ~~SARA:HIVA~~ ، اوا2014سابق ، K33 ، mahdi207 ، Lee Min Hoo ، Berserk ، Aesthetic ، زهرا رسولی ، عاشق الکترونیک ، spent † ، ★Gιяℓ★ ، Tɪɢʜᴛ ، # αпGεʟ
آگهی
من نسبت به آرم اون شبکه حساس شدم،چون هیچوقت منوتو چیزغیراخلاقی نشون نداده!
+درتمام این مسائل مقصر والدینن!
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Aesthetic
:| 15اسپم پاک شد!
هراسپم=20%اخطار
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ★Gιяℓ★
از منوتو کثیف تر؟
اخباراش رو یه نگا بندازید
میگه تو اصفهان مردم از ترس اسید شیشه های ماشینو پایین نمیدن
زنا نمیرن بیرون
بزرگ نمایی میکنه در حد تیم ملی
سریال مبتذل نشون میده در حد بوندس لیگا
با چه هدفی؟
سریال مفت و مجانی نشون میده که دل شما خوش باشه؟
نخیر
نشون میده که طلاق زیاد شه
نشون میده تا رابطه پسر و دختر عادی شه
بله
شیعیان امامم لذت ببرن
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

اين جامعه خوشگله؟؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، خخخخ ، ❤уαѕαмιη❤ ، spent † ، ★Gιяℓ★
من وتو خیلی چیزای مسخره ای رونشون می ده مثل همین بفرماییدشام به گفته دکتر اسلامی اون اقا و خانم های که ازدواج کردن و باهم دورمیز جمع میشن ومیگن می خنند به همسراشون خیانت می کنن!!!! بقیه این مطلبو خودتو گوس کنید!!!!من و تو قصد در بهم ریختن مملکت ماداره.
دستتم دردنکنه!!!!
  اقا جان
سرباز تو ام
در این جنگ نرم
با تنها سلاحم
یعنی ⬅️ چادرم
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ★Gιяℓ★ ، ی دخی عاشق
(01-12-2014، 2:21)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از منوتو کثیف تر؟
زنا نمیرن بیرون
با چه هدفی؟
نخیر
بله

شما هم خیلی بزرگنمایی میکنین .-.

واسه موضوع اسید پاشی هم بگم که واقعا درسته ، هر دختری زیبایی شو دوس داره و مطمئنا دلش نمیخواد به خاطر یه سری افراد کثیف زیبایش رو از دست بده >.<

حالا شبکه های دیگه رو که اسم نمیبرم واسه همیناس ولی :

من و تو بیشتر مستند و موضوعات علمی رو به نمایش میزاره +_+

من از من و تو طرفداری نمیکنم ولی از ناحق خوشم نمیاد .-.

(01-12-2014، 16:49)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وتو خیلی چیزای مسخره ای رونشون می ده مثل همین بفرماییدشام به گفته دکتر اسلامی اون اقا و خانم های که  ازدواج کردن و باهم دورمیز جمع میشن ومیگن می خنند به همسراشون خیانت می کنن!!!! بقیه این مطلبو خودتو گوس کنید!!!!من و تو قصد در بهم ریختن مملکت ماداره.
دستتم دردنکنه!!!!

به شما هم باس بگم : شما خودتون فامیل و دوستاتون رو واسه شام یا نهار دعوت نمیکنین ؟!

یا که واسه شام یا نهار خونه کس دیگه ای نمیرین ؟!

نمیخندین ؟!  ..  حرف نمیزنین  ؟!

این حرفتون اصلا منطقی نبود |:
اين جامعه خوشگله؟؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، F A R ! N ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Nυмв ، ❤уαѕαмιη❤ ، ★Gιяℓ★ ، # αпGεʟ
آگهی
(01-12-2014، 2:21)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از منوتو کثیف تر؟
زنا نمیرن بیرون
با چه هدفی؟
نخیر
بله
آره شیشه هارو پایین نمیدادن
خانما کمتر میرفتن بیرون
بزرگ نمایی میبینی شما؟
با همون هدفی که شبکه سه سریال پوسیده دهه 70 رو نشون میده(:
طلاق زیاد بشه ((:
عاره مردم عقل تو کلشون نیس سریالی رو که میبینن یه زن و شوهر از هم جدا شدن فرداش میرن ازهم جدا میشن((((=
رابطه دختر و پسر :|
خب مثلا فساد زیاد بشه تو ایران چی گیر اونا میاد؟/:

(01-12-2014، 16:49)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من وتو خیلی چیزای مسخره ای رونشون می ده مثل همین بفرماییدشام به گفته دکتر اسلامی اون اقا و خانم های که ازدواج کردن و باهم دورمیز جمع میشن ومیگن می خنند به همسراشون خیانت می کنن!!!! بقیه این مطلبو خودتو گوس کنید!!!!من و تو قصد در بهم ریختن مملکت ماداره.
دستتم دردنکنه!!!!
شما از دکتر اسلامی تقلید میکنی؟
مثلا با خندیدن به همسرشون خیانت میکنن؟|:
این یه برنامه آشپزیه که باعث میشه مردمی که از نقاط مختلف ایران مهاجرت کردن با فرهنگ هم آشنا بشن و هم زن و هم مرد قدرت آشپزی کردنشونو به چالش بکشن
من در عجبم چجوری همه مسائل رو به مذهب ربط میدن:|
مملکت بهم بریزه مقصر مسئولان نیستن..مقصر منوتوعه ((((:
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، L²evi ، Nυмв ، ρѕуcнσραтн ، Aesthetic ، ❤уαѕαмιη❤ ، ★Gιяℓ★ ، # αпGεʟ
ممنون سپاس
اين جامعه خوشگله؟؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
اره خب ولی ادم باید ذاتش درست باشه الان ماهم ماهواره داریم هم ازادی ولی خب جنبه هم داریم...Sleepy
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ★Gιяℓ★
(14-12-2014، 20:36)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از منوتو کثیف تر؟
زنا نمیرن بیرون
با چه هدفی؟
نخیر
بله

شما هم خیلی بزرگنمایی میکنین .-.

واسه موضوع اسید پاشی هم بگم که واقعا درسته ، هر دختری زیبایی شو دوس داره و مطمئنا دلش نمیخواد به خاطر یه سری افراد کثیف زیبایش رو از دست بده >.<

حالا شبکه های دیگه رو که اسم نمیبرم واسه همیناس ولی :

من و تو بیشتر مستند و موضوعات علمی رو به نمایش میزاره +_+

من از من و تو طرفداری نمیکنم ولی از ناحق خوشم نمیاد .-.

من وتو خیلی چیزای مسخره ای رونشون می ده مثل همین بفرماییدشام به گفته دکتر اسلامی اون اقا و خانم های که  ازدواج کردن و باهم دورمیز جمع میشن ومیگن می خنند به همسراشون خیانت می کنن!!!! بقیه این مطلبو خودتو گوس کنید!!!!من و تو قصد در بهم ریختن مملکت ماداره.
دستتم دردنکنه!!!!

به شما هم باس بگم : شما خودتون فامیل و دوستاتون رو واسه شام یا نهار دعوت نمیکنین ؟!

یا که واسه شام یا نهار خونه کس دیگه ای نمیرین ؟!

نمیخندین ؟!  ..  حرف نمیزنین  ؟!

این حرفتون اصلا منطقی نبود |:

ما 1400 ساله اسم حضرت رقیه میاد گریه میکنیم
بعد بیایم اسید پاشی کنیم؟
هه
ما رو با داعش اشتبا گرفتید
داعش چن کیلومتر اون ور تره
اون وقت از کی تا حالا هولو کاست علمی شده؟
از کی تا حالا نشون دادن چگونگی درست کردن شراب علمیه/؟
از کی تا حالا نشون دادن دروغ های تاریخی علمیه؟
از بیست و چهار ساعت برنامه
4 ساعتش مستنده حیات وحشه....

قضاوت با خودتون

(16-12-2014، 13:45)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از منوتو کثیف تر؟
زنا نمیرن بیرون
با چه هدفی؟
نخیر
بله
آره شیشه هارو پایین نمیدادن
خانما کمتر میرفتن بیرون
بزرگ نمایی میبینی شما؟
با همون هدفی که شبکه سه سریال پوسیده دهه 70 رو نشون میده(:
طلاق زیاد بشه ((:
عاره مردم عقل تو کلشون نیس سریالی رو که میبینن یه زن و شوهر از هم جدا شدن فرداش میرن ازهم جدا میشن((((=
رابطه دختر و پسر :|
خب مثلا فساد زیاد بشه تو ایران چی گیر اونا میاد؟/:

دستتم دردنکنه!!!!
شما از دکتر اسلامی تقلید میکنی؟
مثلا با خندیدن به همسرشون خیانت میکنن؟|:
این یه برنامه آشپزیه که باعث میشه مردمی که از نقاط مختلف ایران مهاجرت کردن با فرهنگ هم آشنا بشن و هم زن و هم مرد قدرت آشپزی کردنشونو به چالش بکشن
من در عجبم چجوری همه مسائل رو به مذهب ربط میدن:|
مملکت بهم بریزه مقصر مسئولان نیستن..مقصر منوتوعه ((((:

جواب دادن به حرف هایی که مثل طنزه نشان از خیرگی عقل منه

دیگه این یعنی چی؟
با افزایش فساد تو ایران چی به اونا میرسه؟
شما اول برو چند تا کتاب بخون متوجه بشی دنیا چه خبره....
شیعیان امامم لذت ببرن
اين جامعه خوشگله؟؟ 1

اين جامعه خوشگله؟؟ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط M0o0oB¡n@°•○●°•○●☆♡ ، hany1380 ، L²evi ، I m ..... ، spent † ، ★Gιяℓ★ ، ی دخی عاشق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظریه‌های جامعه‌شناسی - استاد دکتر امانی
Rainbow از مُدگرایی تا نابودی جامعه !
Rainbow ارتباط جامعه شناسی با علوم دیگر !
  جامعه شناسی به زبان ساده
  زندگینامه ی ژولیا کریستوا ( فیلسوف و جامعه شناس فرانسوی-بلغاری )
  نکات و هنجار های تالار اجتماعی(جامعه شناسی)
  امنیت مهمترین شرط بقای یک جامعه سالم
  جامعه شناسی چیست؟
  جامعه
  پیرامون فرهنگ عجله در جامعه ایرانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان