امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل +عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل +عکس 1
افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل,تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل برای اولین بار بصورت علنی تمایلش به همجنس بازی را اعلام کرده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل +عکس 1 تیم کوک ۵۳ ساله در مصاحبه ای با مجله بلومبرگ رسما اعلام کرد که دارای تمایلات همجنس گرایانه است و تاکنون نیز این موضوع را از کسی پنهان نکرده است.

وی افزود احساس میکنم  همجنس باز بودن یکی از بزرگترین هدایایی است که خداوند تا کنون نصیب من کرده است و اگر شنیدن این موضوع که مدیرعامل اپل یک همجنس باز است باعث کمک به کسی می شود پس ارزش از بین رفتن حریم خصوصی من را دارد.
افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل +عکس 1 وی که علاقه اش را به مارتین لوترکینگ و جان اف کندی با نصب تصاویر این دو در محل کارش اعلام کرده بود افزود با بیان این موضوع قصد ندارد در ردیف افرادی مانند آن دو قرار گیرد.
افشای راز همجنس بازی مدیر عامل شرکت اپل +عکس 1 همچنین وی در مصاحبه ی اخیر خود با سیمون هابز مجری شبکه «سی ان بی سی» اعلام کردکه شرکت اپل تمامی سعی خود را برای افزایش سطح برابری درآمدی کارکنان خود انجام خواهد داد.
پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
من این کار رو درست نمیدونم

ولی هر کی نظر خودشو داره

HuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  عروس با سر کچل شده در مراسم عروسی اش شرکت کرد ( عکس )
Heart تحریم ۸ شرکت فعال در زمینه آهن و فولاد توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا
Heart سازمان بهداشت جهانی: شیردهی عامل انتقال کرونا نیست
  شرکت جاسوسی اسرائیلی به دنبال بازاریابی در آمریکا
  کاهش قابل توجه تاسیس و ثبت شرکت در فرانسه!
Rainbow شرکت داروسازی فرانسوی: واکسن کرونا ابتدا به آمریکا عرضه خواهد شد!
  گروه‌های پرخطر در تجمعات و مراسم شب‌های قدر شرکت نکنند
Heart مرگ مشکوک محقق چینی در آمریکا / ترس از افشای مبدا اصلی کرونا، به قتل دانشمند چینی
Heart افشای "سیاست ارّه" ائتلاف سعودی در یمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان