امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حسین فهمیده ثانی نابودگر ماهواره ها !!! خیلی جالبه

حسین فهمیده ثانی نابودگر ماهواره ها !!! خیلی جالبه 1

علی احمدی ۱۳ساله - ساکن استان فارس، که سرحلقــه ی یکی از حلقه های صالحینه، میگه: «با صحبتهای امام جماعت مسجدمون و کمک مربیان، وقتی از فرهنگِ بدِ ماهواره مطلع شدم، تصمیم گرفتم اول از خونه ی خودمون شروع کنم.

یک روز به پدر و مادرم گفتم «باید بجای ماهواره از دستگاه دیجیتـــال استفاده کنیم» اما اونا استقبــال نکردند. منم برای اینکه بهشون نشون بدم چقدر بر این موضوع جدی ام [هر چند وضع مالی مون خوب بود اما] دور از چشم خانواده، چند روزی کارگری کردم. وقتی دستمزدم رو گرفتم از مغازه ای یک دستگاه دیجیتال خریدم.

رفتم خونه و جریان رو برای پدر و مادرم تعریف کردم، بهشون گفتم: شاید ماهــواره به شما ضرری نرســونه ولی من ازش می ترسم! چون در سن بلوغ هستم، پس زمینه ی گنـ ـاه رو برام فراهم نکنید!

اولش انتظار نداشتم ولی دیدم اشکــــ در چشمای مادرم جمع شد و پدرم هم منو در آغوش گرفت و گفت: حالا که اینقدر اصرار داری به خاطر تو، باشه. » بعد از او چند تا دیگه از دوستاش هم در این کار، موفق شدند.

خبر به مسجد و مردم محله رسید، بعد هم در استان فارس پیچید و باعث شد امام جمعه محترم شهــر و فرمانده سپاه استان، از او تجلیل کردند و جالب تر اینکه در مراســم تجلیل، علی آقا گفت: «حاضــرم باز هم کار کنم و درآمدش رو دستگاه دیجیتــال بخرم و خانه های دیگه ای رو از اســارت دشمن آزاد کنم! »

علی آقا منو یاد جمله ی پیــر جمـاران انداخت که: رهبـــر ما آن طفل سیزده ساله ای ست که با قلب کوچکش، که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگــــتر است، نارنجک به کمر بست و ....

منبع : انجمن گفتگوی دینی
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

حسین فهمیده ثانی نابودگر ماهواره ها !!! خیلی جالبه 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، saeedrajabzade ، CiBHaWpH
آگهی
یک روز دیدم پدر مادرم پیتزا میخوردند
گفتم نخورید بد هست انه گوش نکردند
رفتم کار کردم دو کیلو گوشت خریدم ابگوشت درست کردم
به مادرم گفتم من نگران خودم هستم من در سن رشد هستم و باید غذای مقوی بخورم
اشک در چشمان مادرم جمع شد و گفت خودت تنهایی بخور رفت پیتزا خرید خورد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، CiBHaWpH

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیادر منابع تاریخی به صراحت ازدختری به نام رقیه(س)برای امام حسین (ع) نام برده شده؟
  25 حدیث درباره مقام کربلا و امام حسین (ع)
  آیا روز سیزده محرم امام سجاد(ع) امام حسین(ع) را دفن کردند؟
  درباره ی ذولجناح ( اسب امام حسین ) بیش تر بدانیم ...
  از شرایط امر به معروف و نهی از منکر،نداشتن خطر جانی یا مالی است.چگونه امام حسین(ع)...
  حدیث در مورد ثواب فضیلت امام حسین و عاشورا
  مگر شما اعتقاد ندارید که امام حسین علیه السلام اکنون در بهشت است و دشمنان او در جه..
  پیشگویی‌هایی از شهادت امام حسین (ع)
  زمانی که پیامبر(ص) خبر از شهادت امام حسین(ع) داد
Exclamation اسامی قاتلان امام حسین (ع) و عاقبت آنها !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان