امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جرارد: استرلینگ باید در لیورپول بماند

جرارد: استرلینگ باید در لیورپول بماند

استیون جرارد، کاپیتان لیورپول از رحیم استرلینگ خواست که قرارداد جدیدی با لیورپول امضا کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد: استرلینگ باید در لیورپول بماند 1

به گزارش "ورزش سه"، جرارد که فردا، آخرین دیدارش را در آنفیلد انجام می‌دهد، عنوان کرد که مرسی ساید و لیورپول، بهترین مکان برای پیشرفت استرلینگ است.

او گفت:" البته که کمی غرض ورزی می‌کنم ولی توصیه من به استرلینگ این است که اینجا مربی هست که به تو ایمان دارد و می‌توانی از او چیزهای زیادی یادبگیری و کسی بهتر از برندن راجرز برایش وجود ندارد. او باید اینجا قرارداد امضا کند. برندن مرد فوق‌العاده ای است و تلاش زیادی برای پیشرفت و تاثیر روی تیم کرده است.خطر برای این بازیکنان جوان است که آنها همه چیز را خیلی زود می‌خواهند. سپس آنها به یک باشگاه دیگر می‌روند و به یک بازیکن معمولی تبدیل می‌شوند."

جرارد ادامه داد:" هنوز انگیزه زیادی برای ادامه فوتبال دارم. فکر می‌کنم برای حضور در این باشگاه، باید به اندازه کافی خوب بود و نمی‌توان به خاطر محبوبیت و اسمی که دارید در باشگاه پستی داشته باشید.اینکه بگوییم به خاطر این که من استیون جرارد هستم، در اینجا پستی داشته باشم، خیلی ساده لوحانه است."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جرارد: استرلینگ باید در لیورپول بماند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید!
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟
  اینزاگی: لواندوفسکی باید برنده توپ طلا می شد
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان