امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین )

(19-06-2015، 12:46)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 11:50)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 11:34)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 1:27)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2015، 17:25)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر وقت خواست غیبت شه

به طرف غیبت کننده بگید

این حرفا رو ول کن خودت چه خبر؟

خب اونوقت طرفم میگه هیچی دیگه فلانی اینجوری کرد اونجوری گفت ..

اونوقت تکلیف چیست؟

این چیزی که ایرانی اسلامی گفت یکم برا این که ذهن شخص رو از غیبت بر گردونی زشته
یعنی به ادم بر میخوره

اینی که من گفتم خیلی خوبه
طرف بهش بر نمیخوره
در عین حال متوجه میشه

تمام اینا برا امر به معروف و نهی از منکره...

دفعه اولش خیلی نرم و لطیف

اگرم به قول شما گوش نداد و شاید متوجه منظور شما نشد(که یعنی بهره هوشی فوق العاده ای داره)
بهش بگید از غیبت خوشم نمیاد!

همین!

از این بهتر؟
به نظر خودت اگه من برم تو یه جمع که همشون از دم خدا پیغمبر سرشون نمیشه بگم از غیبت خوشم نمیاد
مسخره ام نمی کنن
من خودم نمی گم کی و چرا ولی هروقت میگم غیبت نکنین
بهم میگن آرپی جی زن (چراشو نمیگم)

اول این که اتقوا مواضع التهم

از جایگاه های تهمت دوری کنید

شما که میدونید تهمت و غیبت و هزار گناه دیگه هست نرید!

دوم این که
نه دستتو بذار تو گوشت
نه چیزی بهشون بگو

اگه با تو حرف زدن(با حفظ احترام بزرگتر) بگو ببخشید کار دارم باید برم

اگر تو جمع بودی و کسی با تو حرف نزد ولی غیبت بود از جمع بدون این که کسی ناراحت شه خارج شو
یا بهونه بیار

سعی نکن عادتشون رو عوض کنی
چون از تو بزرگترن
عواقبش نمی ارزه به اصلاح حرفاشون

باعث دلخوری نشو
مدرسه رو چیکار کنم ؟؟
یا مثلا تو ماشین نشتم داریم میریم سفر
به نظرت چجوری میشه این مکان ها را ترک کرد
در این مورد هم برای من هم گناه نوشته میشه؟؟
آگهی
(19-06-2015، 12:55)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری گوش ندم؟؟
شما که میدونی توضیح بده؟

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام بر شما ... مسلما این ها همه راهکار داره ... ببینید شما وقتی که توی یک جایی هستید که نمیتونید به غیبت گوش ندید , می تونید از امکانات استفاده کنید مثلا از هندزفری و گوشی برای گوش نکردن به غیبت در ماشین استفاده کنید و خودتون رو ناراضی از این کار انجام بدید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.askdin.com/thread2663.html
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 3

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
(19-06-2015، 17:56)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر کلاس که نمی تونم از هندزفری استفاده کنم

وای خدا تو چقدر خیالاتی هستی!!

بلن شو بزن تو دهنشون!

تو گوش نده

خیلی ساده اس
گوش        نده
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم اینجوری که تو میگی گناهش از (ثوابش یا صوابش نمیدونم کدومه )بیشتره
یه چیزی هست به نام شنیدن، یه چیز دیگه هست به نام گوش کردن.

اینا با هم فرق دارن.

نمیشه مانع شنیدن شد اما گوش نکردن رو میشه مانع شد.

معنی گوش نکردن این نیست که صدایی به گوش شما نرسه، بلکه یعنی به صدایی که میرسه توجه نکنی.
حالا بسته به موقعیت میتونی برای پرت کردن حواست سوژه پیدا کنی.
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، bahare_021
این برای وقتی که یک ریز غیبت میکنن
نه برای وقتی که تو صحبتشون هر چند دقیقه غیبت یکی را میکنن
من کلاسو مثال میزنم سر کلاس که نمیشه به حرف معلم و دانش آموزها گوش نکنم به بهانه غیبت
آگهی
این کمکتون میکنه

نکته‌ای بیان کنم که خیلی زیبا و عالی است. خدا آیت‌الله سیّد عباس ابوترابی‌فرد (پدر بزرگوار حاج سیّد علی اکبر ابوترابی‌فرد، آن مرد الهی که حرّ بود و برای همه آن اسرا در آن اسارت ظاهری - که در حقیقت حرّ بودند - پدری می‌کرد) را رحمت کند. ایشان نقل می‌کردند که یک کسی محضر حاج شیخ جعفر مجتهدی آمده بود و گفته بود: آقا! یک چیزی بگویید که اگر در جایی غیبت کردند، من آن را گوش ندهم. در این باره روایات خیلی شنیدم و خواندم، امّا یکی چیزی می‌خواهم که از زبان شما باشد تا آن را ملکه وجودی خود کنم و مدام یاد آن بیافتم که هر جا غیبت شد، دیگر غیبت گوش ندهم.

حاج شیخ جعفر مجتهدی فرموده بودند: نماز می‌خوانی؟ آن فرد لبخندی زده بود و گفته بود: اگر منظورتان از آن خواندن‌هاست، خیر، امّا اگر منظورتان همین خواندن عادی است که می‌خوانم. ایشان گفته بودند: منظورم همین خواندن عادی است، می‌خوانی؟ آن فرد تعجّب کرده و گفته بود: آقا! به صورت ظاهر یک دولا، راستی می‌شویم. فرموده بودند: اگر بخوانی، غیبت گوش نمی‌دهی. گفته بود: آقا! چرا؟ فرموده بودند: تو در نماز می‌گویی: «مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ» ، آنکه مالک است، مالک اعضاء و جوارحت هم هست. اگر یادت بیفتد که تو عبد هستی و مالک، کس دیگری است؛ دیگر اختیار هیچ عضوی از اعضاء و جوارح خودت را نداری. اگر این، ملکه وجود شود، غوغا می‌شود!
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، mr.destiny
بچه ها دارین تاپیکو از بحث اصلیش منحرف میکنینآ

ادامه بحثتون رو ببرین تو خصوصی لطفا ..!

با سپاس (:
غیبت یعنی گوشت برادر مومن خود را خوردن.غیبت نکنید.غیبت کردن لاشخوری است. و معلوم است ان خانه ای که محل خوردن لاشه باشد و در ان سگ ها زندگی می کنند برکت ندارد و دیگر لطف و نظر خدا روی ان نیست.روایتی از امام حسیناین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 3 وارد شده است,تحف العقول این روایت را از امام سجاداین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 3 هم نقل می کند که خیلی کوتاه و پرمعناست.می فرماید

غیبت,نان خورش سگ های جهنم است.معنای روایت این است خانم!اقا! غیبت روی غیبت,برای تو ملکه می سازد.یعنی عادت پیدا می کنی به غیبت و ان ملکه برای تو هویت می سازد.زیرا غیبت تو را از صورت انسانی مبدل به صورت سگ می کند. این سگ جهنم می رود و در انجا غذا می خواهد و غذایش بنا بر روایت امام حسین و امام سجاداین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 3 همان غیبت ها است.یعنی گوشت های گندیده شده,همان گوشت های گندیده اتشین را در جهنم می برند و این سگ های جهنم باید بخورند.

ایت الله مظاهری

ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط mr.destiny ، bahare_021 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، oprah vinfrey
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزماناین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 3
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

به اعتقاد بنده بچه شیعه یا یک محب ساده باید همیشه این تو ذهنش باشه که آبروی یک انسان خیلی مهمه ...

پس فکر می کنم به جایی برنمی خوره وقتی که توی یک مجلس نشستیم اگه غیبت کسی میشه موضوع رو بچرخونیم ؟ درست نمیگم

والّا نتیجش میشه این :

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط mr.destiny ، oprah vinfrey

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معجزه یعنی این ...
  ما مسلمونا به شدت بی فرهنگیم اگه بخوایم درست شیم مثل غرب باید اینجوری شیم
  مذاکره یعنی?صرفا جهت اطلاع
  مناظره کافر و مسلمان؛ اسلام واقعی یعنی داعش !
  یعنی بین روحانیون ۳۱۳ نفر مخلص وجود ندارد که امام زمان (عج) ظهور کند؟!
  می‌گویند: نکشید، اما این نکشید یعنی بکشید
  غیرت یعنی این ....1 دقیقه وقتتو بیشتر نمیگیره ....
  زندگی یعنی وقف او شدن
  عَلَم المَنصوب یعنی چه؟
  آیا معنای درست آیه «نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرید» چیست؟؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان