امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین )

چرا این قدر از بدی ها میگین؟ چرا همش عذاب؟ نمی شه ی بارم که شده خدا موضوع بحثتون باشه...؟ این عامل مشترک تمام ادیان... چرا خدا رو فرعی کردین؟ من تمام بحثاتون رو خوندم تنها چیزی ک فهمیدم می دونید چی بود؟ این که شما ها دارید با خودتون و این مردم چی کار می کنید. چرا همش تهدید؟ با این کار چهره ی زیبای اسلام رو خراب کردید... چرا نمی گید سخن راست و نیک شما رو ب خدا نزدیک می کنه؟ چرا نمی گید خدا پاک دامنا رو دوس داره؟ چرا همش می گید اگ این طوری کنی اون طوری کنی می ری جهنم؟ 

من دیگ هیچ حرفی ندارم... قصد بی احترامی هم نداشتم اگ حرف خوبی نزدم ببخشید 
Just be your self
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، bahare_021 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny
آگهی
(29-06-2015، 22:56)spark T نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا این قدر از بدی ها میگین؟ چرا همش عذاب؟ نمی شه ی بارم که شده خدا موضوع بحثتون باشه...؟ این عامل مشترک تمام ادیان... چرا خدا رو فرعی کردین؟ من تمام بحثاتون رو خوندم تنها چیزی ک فهمیدم می دونید چی بود؟ این که شما ها دارید با خودتون و این مردم چی کار می کنید. چرا همش تهدید؟ با این کار چهره ی زیبای اسلام رو خراب کردید... چرا نمی گید سخن راست و نیک شما رو ب خدا نزدیک می کنه؟ چرا نمی گید خدا پاک دامنا رو دوس داره؟ چرا همش می گید اگ این طوری کنی اون طوری کنی می ری جهنم؟ 

من دیگ هیچ حرفی ندارم... قصد بی احترامی هم نداشتم اگ حرف خوبی نزدم ببخشید 

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم ورحمه الله و برکاته

سلام بر شما و ممنون از توصیه به جاتون ... ان شاء الله از این به بعد یا در همین پست و یا در یک پست جداگانه حتما از این بخش هم ارائه میشه ... باتشکر از توصیه به جاتون
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط bahare_021 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، oprah vinfrey

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزماناین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بهترین هدیه برای بندگانی که دست از غیبت می کشند چیست جز وصال معبود ... ایا بهشت را جز دیدار حق می دانید؟

وصل خدا بهترین هدیه بندگی من است
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط mr.destiny ، oprah vinfrey
حق الله ، حق الناس ، اینا دیگه چیه؟
از تو خدا نمی ترسند چون نمی دونن . خدا هم می تونه ......
هزاران چشم می بینتشون (چشم های خدا) تو آشکار و خفا آنچه نباید می کنند.
چه راحت کار با روزی دیگران ، آسایش شون، .....
چه راحت

چه راحتم با خوبی های تو خدا
بی منت
خلقمون کردی
از روح خودت
ابدیتم دادی
نفسم دادی
روزیم می دی
دست من خسته شد از بش که نوشتم
باید خواند
نمی گم پای من خسته شد از بس که دویدم
دویدم و دویدم...
شاد بودن هم نیاز به مهارت و تمرین داره
دوست دارم بدوم
ورزش خوبه

خوب زندگی کردن نیاز به تمرین داره

خدایا هر وقت که با اندیشه های خیسم خلوت میکنم عرق شرم از لطفت همه افکار خراب گذشته ام را در خود آب می کند
خدایا از تو می خواهم که آنچه را به نفع من نیست هر چقدر که من آرزوی آنرا داشته باشم به من عطا نکن و هر آنچه را که به ضرر من است حتی اگر هم خودم بخواهم از من دور بفرما
خدواندا آنقدر از درون سیاهم که سراسر دنیای هستی ام را سیاه می بینم ولی هرگاه به تو فکر میکنم هستی ام آسمانی می شود
خدایا نمی دانم که آیا من کم گناه می کنم یا اینکه رحمت بی پایان تو آنقدر زیاد است که گناهان را مانند برگ از وجود پاییزیم می زدایی؟‍!
نمی دانم چرا گاهی وقتها خود را از خود نمی دانم نمیدانم نیمه گم شده ام را در خود پیدا کنم یا در تو ؟
گاهی وقت ها با شیطان هم سفره می شوم و انقدر از کارهای زشتم به خود می بالم که شیطان از سجده ای که بر پدر من در پیشگاه تو  نکرد راضی و امیداور می شود و گناه بزرگ خود را به هیچ می انگارد
خدایا ما آدم ها  راه را زبیراهه نمی شناسیم و مدام به بیراهه می رویم دست و شمع راهی نیست که دستم بگیرد تا به دستان تو برساند چقدر زیبا در کتابت سروده ای وَمَا أَصَابَکُم مِّن مُّصِیبَةٍ فَبِمَا کَسَبَتْ أَیْدِیکُمْ وَیَعْفُو عَن کَثِیر؛ هر مصیبتى به شما رسد به خاطر اعمالى است که انجام داده‌اید و بسیارى را نیز عفو مى‌کند.
هر وقت ناامید می شوم این حرفت در گوشم نجوا میکند قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمت الله» (ای بندگان من که بر نفس خویش اسراف کرده اید از رحمت خدا نا امید نباشید)
بعد دوباره با خوشحالی ادامه می دهی ولسوف یعطیک ربک فترضی» (و پروردگارت آنقدر به تو عطا خواهد کرد که راضی شوی)
ما آدم در زمان شادی و خوش گذارانی و فراوانی نعمت گوشه چشمی هم به  تو نداریم و کفرانت می کنیم برای همین است که منو همیشه در منگنه غم و غصه قرا داده ای  تا همیشه به فکرت باشم منو با درد و منو با درد و رنج آفریده ای

خدایا دارم از تو می نویسم نمی دانم، یک مدتی فقط دوست دارم از تو و برای تو بنویسم شبه وجودم دارد خدایی میشود و با تو پیوند میخورد
خدایا من بنده ای نا لایقم و مرا در پناه عظمت و دریای مهربانیت لایق بخش
خدایا گاه و بیگاه چشمهایم،دستهایم،پاهایم،زبانم و گوشم شیطنت می کنند ولی خدایا این شیطنت های بچه گانه را به حق جدم ،آدم چشم پوشی کن
خدایا همیشه به پیامبرانت حسادت کرده ام که آنها نزد خود طلبیده ای و لطفت شامل حالشان شده است خوشا به سعادتشان و این بزرگترین پاداش انهاست
چه می شد که من فرشته ات می شدم تا روزی هزار بار در آتش وصالت میسوختم
خاک بر سر شیطان کنم که قدر خودش و تو  را ندانست و اطاعتت نکرد ای کاش جای او بودم تا هزار هزار هزار هزار بار سجده به قدمگاهت کنم
خدایا همیشه دست مهربانت را بر سرم احساس کرده ام این احساس زیبا را هیچ وقت از من مگیر
خدایا اعتراف می کنم که گناه کارم اعتراف می کنم بنده ای نالایقم اعتراف می کنم استاد شیطانم اعتراف می کنم پسر بدی برای خانواده ام بوده ام توبه اعتراف های جاهلانه ام را از من بپذیر
خدایا چقدر کریمی و بزرگی که قلبم را سراسر در خود محاصره کرده ای دوستت دارم خدایا دوستت دارم خدایا و باز هم دوستت دارماین تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، mr.destiny
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان علیه السلام

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی . خب بعد از یک مدت این تاپیک رو دوباره از سر می گیریم تا ان شاء الله بتونیم بیش از پیش در کنترل عدم غیبت موفق باشیم.

بسته به نظر خود ماست که کدام تصویر شامل حال روح و روان ما شود ؟

دهانی اغشته به نور حق یا دهانی اغشته به تاریکی شیطان ؟

غیبت کردن یعنی توهین به شخصیت خودت چرا که شخصیت, فطرت پاک خودمون رو اغشته به مرض نفاق و دورویی کردیم

پس از همین حالا مجددا " غیبت ممنوع حتی شما دوست عزیز!"

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط oprah vinfrey ، mr.destiny
بسم الله الرحمن الرحیم

یک مغازه ای رو یک جا دیده بودم که روی شیشه مغازش یک متن جالب و خیلی رک نوشته بود :

غیبت ممنوع . حرفی داری به خودش بزن.

البته دقیقش یادم نیست اما مضمون و به تعبیری همین بود...

هر موقع که از جلوی مغازش رد میشم و جملش رو می بینم با خودم میگم : واقعا دمت گرم...

تو دوره ای که غیبت کردن شده مثل نقل و نبات, شما با ترک یک گناه بزرگ یک زمینه سازی بزرگ حداقل تو این زمینه برای ظهور حضرت بقیة الله می کنی...

راستی اهالی دنیای مجازی! ما در قبال غیبت چه برخوردی داریم؟

این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین )

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
 سپاس شده توسط oprah vinfrey ، omidkaqaz ، mr.destiny
آگهی
من بلاخره نفهمیدم غیبت چی هست!!!!
هر کسی یه چیز میگه!!!!
تاحالا کلی تعریف شنیدم ازش!!!
آخرم یکی گفت هیچی نگو کلا.... نمیشه که!!!!شاید مهم باشه گفتنش ولی غیبت نباشه!!!
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، ایرانی اسلامی ، mr.destiny
Wink 
یعنی غایب بودن یعنی حضور نداشتن در یک مکان
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5

این بار متن یا تصویر نداریم ...
این بار به زبان انسانیت و عاشقانه زیستن باید برای غیبت نکردن تلاش کرد

برای خدایی که عمریس دست ما رو گرفته و همیشه یاریمون کرده بیایم از غیبت فاصله بگیریم

برای فرزند زهرا , یوسف مهدی این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5 , بیایم از غیبت پرهیز کنیم

برای زنده کردن جامعه ای به دور از کینه بیایم غیبت رو کنار بزاریم

از همین حالا ... 1...2....3... شروع کن

(05-12-2015، 2:38)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بلاخره نفهمیدم غیبت چی هست!!!!
هر کسی یه چیز میگه!!!!
تاحالا کلی تعریف  شنیدم ازش!!!
آخرم یکی گفت هیچی نگو کلا.... نمیشه که!!!!شاید مهم باشه گفتنش ولی غیبت نباشه!!!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر شما . غیبت یعنی چیزی رو که فردی دوست نداره ما پشت سرش به دیگران بگیم و به عبارت دیگه آبروش رو ببریم. البته برای تعریف دقیق تر باید از یک ادم خبره بپرسید

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5

دوستان تصور کنید!

یک مبارزه بین انسان ها و شیاطین ...

غیبت یا عدم غیبت نشانه یک نبرد با نفس خودخواه درون(عمّاره) و شیطان است ...

حالا بیایم برای یک لحظه در هنگام رخ دادن غیبت, به یاد پیروزی بر شیطان بیفتیم ...

شیرینی این پیروزی گوارای وجودتان ...این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5این تصاویر یعنی چی ؟ (بله درست فهمیدین ) 5

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معجزه یعنی این ...
  ما مسلمونا به شدت بی فرهنگیم اگه بخوایم درست شیم مثل غرب باید اینجوری شیم
  مذاکره یعنی?صرفا جهت اطلاع
  مناظره کافر و مسلمان؛ اسلام واقعی یعنی داعش !
  یعنی بین روحانیون ۳۱۳ نفر مخلص وجود ندارد که امام زمان (عج) ظهور کند؟!
  می‌گویند: نکشید، اما این نکشید یعنی بکشید
  غیرت یعنی این ....1 دقیقه وقتتو بیشتر نمیگیره ....
  زندگی یعنی وقف او شدن
  عَلَم المَنصوب یعنی چه؟
  آیا معنای درست آیه «نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرید» چیست؟؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان