امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بارتومئو: دائما با مسی در تماس هستم.

بارتومئو: دائما با مسی در تماس هستم. 1
جوزپ ماریابارتومئو کاندید ریاست بارسلونا عنوان کرد که رابطه ی بسیار خوبی با لیول مسی دارد.
بارتومئو که پس از استعفای راسل ریاست باشگاه را به عهده گرفت به قول خود عمل کرد وانتخابات ریاست بارسلونا را برگزار کرد که خود او و لاپورتا از شانس های اصلی برنده شدن این انتخابات هستند.
بارتومئو در مصاحبه با آ.اس گفت: "مسی بازیکن با ارزشی برای بارسلونا است و لوئیس انریکه نیز باعث پیشرفت او شد.تلپاتی ذهنی با او ندارم (اشاره به صحبت لاپورتا در مورد مسی) و هر وقت می خواهم با او صحبت کنم , تلفنی تماس میگیرم.یک دوره ی موفقیت آمیز را به پایان رساندیم و حالا به دنبال شروع یک دوره ی جدید هستیم.من تیم را انتخاب نمی کنم.لاماسیا هنوز هم به خوبی به فعالیتش ادامه میدهد و هر ساله بازیکنان با کیفیتی به تیم اصلی تحویل می دهد."
بارتومئو درباره کاتالونیا و شرایط سیاسی گفت: "ما باشگاهی کاتالان هستیم ولی قصد دخالت در سیاست را نداریم.دوباره با یونیسف به توافق رسیده ایم و امسال حدود 3 میلیون یورو به آنها کمک خواهیم کرد.بارسایی که من ساختم بارسایی است که به دنبال پیروزی است و ازلحاظ اقتصادی نیز وضعیت خوبی دارد.بارسلونایی که به پیروزی ادامه خواهد داد.این کار شماست که انتخاب کنید که آیا بارسا موفق بوده یا نه"
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارتومئو: دائما با مسی در تماس هستم. 1 [/img]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم
  جوزپ بارتومئو در یک قدمی اخراج از بارسلونا
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد
  پاسخ نهایی مسی به بارتومئو در مورد اخراج ستین
  گزینه کلایورت؛ رختکن بارسا به بارتومئو سیگنال داد
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!
  بهروزی‌راد: منتظر شروع تمریناتم در آزادی هستم
  ویلموتس: منتظر رای فیفا در پرونده تیم ملی ایران هستم
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان