امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی و زندگی نامه ی مارسلو

Star 
زندگی نامه مارسلو
بیوگرافی مارسلو:
نام : مارسلو
محل تولد : ریو دو ژانیرو
تاریخ تولد : 21/05/1988
وزن : 160 پوند / 73 کیلوگرم
قد : 7/5 اینچ / 74/1 متر
مارسلو ویرا دا سیلوا جونیور ، یا همان مارسلو ، یکی از استعداد های درخشان سرزمین فوتبال خیز برزیل است که در زمستان 07 – 2006 به جمع رئالی ها پیوست . او زمانی که 18 سال داشت توانست روزهای خوبی را در فلومیننزه پشت سر بگذارد و بعد از آن خود را به جمع رئالی ها ملحق کند و خود را مانند دیگر برزیلی ها ، به خصوص روبرتو کارلوس ترکیب تیم جا بیاندازد و جانشین خوبی برای وی باشد.
این بازیکن زحمتکش رئال از زمانی که وارد مادرید شده است سخت تمرین میکند و از فرصت هایی که مربی برای بازی به او داده است خوب استفاده کرده . روحیه ی بالا و قدرت بدنی بالای او ، به دلیل رگه ی سیاهش، شوستر را وا داشت تا او را در ترکیب تیم قرار دهد . و او در این مورد می گوید : " من همیشه میدانم که باید از موقعیت هایی که برایم پیش می آید استفاده کنم و هم اکنون نیز قصد دارم تا همین کار را کنم و خودم را در شرایط خوبی قرار دهم ."
بازی خوب او در باشگاهش دونگا مربی تیم بزریل را نیز راضی کرد که او را در ترکیب تیم قرار دهد و اینکار را نیز در مقابل بازی برابر ولز انجام داد و این بازی بعنوان اولین بازی اش در تیم ملی ثبت شد.
شخصی:
مارسلو فوتبال را در سن 9 سالگی آغاز کرد . او در سن 13 سالگی به نوجوانان فلومیننزه پیوست و تا قبل از اینکه مربی این تیم به او دستور دهد که در پست دفاع چپ بازی کند در پست هافبک بازی میکرد .اما بعد از مدتی خانواده او به دلیل عدم توان تهیه ی پول اتوبوسی که هر روز با آن به باشگاه میرفت ، او را از رفتن به باشگاه منع کردند اما باشگاهش برای او ضمینه ای را محیا کردند تا این ستاره خود را از دست ندهد . بعد از اینکه خود را به عنوان یکی از پایه های این تیم تثبیت کرد زمینه ی رفتنش به اروپا و ترک برزیل به مقصد اسپانیا را محیا ساخت .
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه النصر به AFC برای بخشش عبدالرزاق حمدالله
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  بیوگرافی وین رونی فوتبالیست + عکس های وین رونی و همسر و پسرش
  بیوگرافی و عکس مهدی عبدی
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
Shocked بیوگرافی جی کاتلر(بدن سازي معروف با پشتكاري زبان زد)
  مرتجی: بعید می‌دانم هندبالیستی با این شیوه‌نامه لژیونر شود
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  تختی در وصیت‌نامه‌اش چه نوشته بود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان