امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسی: نیمار یک روز توپ طلا را تصاحب می کند

مسی: نیمار یک روز توپ طلا را تصاحب می کند 1
فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا باور دارد که نیمار می تواند به هر چیزی که می خواهد در فوتبال دست یابد
.
لیونل مسی، برنده پنج توپ طلا، درباره نیمار ۲۳ ساله که در رای گیری توپ طلا سال ۲۰۱۵ در رده سوم قرار گرفت به مجله فرانس فوتبال گفته:" باور دارم که نیمار یک روز توپ طلا را تصاحب می کند.
او همه توانایی هایی که برای تصاحب این جایزه مورد نیاز است را دارد و بازیکن استثنایی محسوب می شود. نیمار یک روز به بازیکنی که می خواهد باشد تبدیل می شود. هر چیزی برای او ممکن است. سریع است، تکنیک بالایی دارد و در مصاف های تک به تک عالی کار می کند. او واقعا همه چیز دارد."
مسی ۲۸ ساله همچنین درباره بازی در کنار نیمار و سوارز هم گفته:" هر زمان که پا به توپ می شوم، نیمار و سوارز خودشان را در موقعیت مناسب قرار می دهند که این باعث می شود فضا و گزینه های بیشتری برای پاس دادن داشته باشم. ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم.
نیمار زودتر از سوارز به بارسا آمد و ما با بازی یکدیگر به خوبی آشنا شدیم و رابطه شگفت انگیزی برقرار کردیم. سپس لوئیز به بارسا آمد و به سرعت خودش را به بازی ما تطبیق داد. ما رابطه عالی داریم.
زمانی که در کناره ها بازی می کنم فضای بیشتری پیش رویم وجود دارد در حالی که در وسط اینگونه نیست چون تعداد بازیکنان بیشتر است. اما من، لوئیز و نیمار این آزادی را داریم که جابجا شویم و دفاع حریف را باز کنیم تا موقعیت های تک به تک با دروازه بان ایجاد شود
مسی: نیمار یک روز توپ طلا را تصاحب می کند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان