امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه ...

قشنگ بود......میسییییی
........................................
پاسخ
آگهی
(28-07-2016، 12:43)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2016، 11:57)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از داداشت نميترسم واسمم  مهم نيس كيه

رفتار من خوبه فقط مث خودت باهات رفتار كردم همين

من هفت خط حسابت نكردم فقط بنظرم يكم چموشي

تو حودت ي نگا ب سر تا پات بنداز

خجالت بكش من همسن داداش كوجكترتم بعد تو اينطوري زر ميزني با يه كوچكتر از خوذت

بعد انتظار داري من چجوري باهات رفتار كنم ؟؟؟

برو خودت درست كن بعد بگو تو  فلاني

فهميدي؟؟؟

داداشمم لولو خورخوره نیس ک بخای بترسی.اگه مثه من رفتارکرده بودی این اتفاقات پیش نمیومد من اول به تو چیزی نگفتم.معنی هفت خطم نمیدونی...چون گفتی شبااااا 5شنبه........................ معلومه چ کاره ایی................................. یادت اومد اینا ینی هف خط و همه کارا..اینا رو تو گفتی میفهمی. چراباید خجالت بکشم مگه بت فش دادم یا حرف زشت زدم مگه جزاین نبود ک سعی کردم راهنماییت کنم وازحرفام ک برداشت بد کرده بودی درستت کنم.بعد ی بچه کوچیک اصن بلده از این حرفا بزنه من بت نگفتم فلانی چن باربگم

من از هيچيكي نميترسم اينو بدون

اتفاقا معنيش رو ميدونم اما خواستم يه جور ديگه تفسيرش كنم كه جلو جمع ابرو شما نره كه ديگه خودت رسوا كردي

ماشالا كمم بد دهني نكردي كه من بخوام معني بدي بگيرم ب حرفات

الله وكيلي برو يه نگا بنداز از اول تا اخر صحبتامون

بعد قضاوت كن ك گفتي يا نه عزت زياد

(28-07-2016، 13:09)نفسممممممم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ بود......میسییییی

فدااات Smile
پاسخ
چیو رسواکردم؟من هرچی گفتم تو ی برداشته دیگه کردی ک بعدش واست توضیح دادم اینو صدبارگفتم.هرکی این متناروبخونه خودش میفهمه ک کی شروکرده اول.بعدش نمیخادبگی ک مراقب بودی ابرو من نره شما هرتهمت بی روایی رو بدون اینکه حتامنوبشناسی دادی من دیگه نمیدونم چی باید ب شمابگم.......
تنهایی قشنگترین حس دنیاست چون برای داشتنش نیاز به کسی نداری...
پاسخ
 سپاس شده توسط shuu ، EHSANحسینی X_X
(30-07-2016، 11:33)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیو رسواکردم؟من هرچی گفتم تو ی برداشته دیگه کردی ک بعدش واست توضیح دادم اینو صدبارگفتم.هرکی این متناروبخونه خودش میفهمه ک کی شروکرده اول.بعدش نمیخادبگی ک مراقب بودی ابرو من نره شما هرتهمت بی روایی رو بدون اینکه حتامنوبشناسی دادی من دیگه نمیدونم چی باید ب شمابگم.......

سكوت كن ديگه روي سادگيت ندو
سكوت كن ميفهمي واقعيت رو...
اخم كن بهش لمس كه بچش تلخيش رو وقتي دست خورد بهش Smile
پاسخ
(31-07-2016، 7:45)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2016، 11:33)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سكوت كن ديگه روي سادگيت ندو
سكوت كن ميفهمي واقعيت رو...
اخم كن بهش لمس كه بچش تلخيش رو وقتي دست خورد بهش Smile

این چی بود گفتی؟
تنهایی قشنگترین حس دنیاست چون برای داشتنش نیاز به کسی نداری...
پاسخ
عالی بود مرسییی Blush Blush
زندگی زیباست Heart

بیاید خرابش نکنیم و فقط زندگی کنیم Blush
پاسخ
آگهی
(01-08-2016، 13:38)اوچارو سیمیدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی بود مرسییی Blush  Blush

فداااات Smile
پاسخ
عالی بود مرسییی :cool:
زندگی زیباست Heart

بیاید خرابش نکنیم و فقط زندگی کنیم Blush
پاسخ
 بازم بزار متشکرم
پاسخ
خیلی قشنگ بوووووــــد Heart
.
.
میسی جوجوWink4xv999
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان