امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه ...

(28-10-2016، 16:24)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این که پست پسرونه بود 
ولی جدیدا اینقدر دردا تاریکه ک 
دخترام باید مثل پسرا باشن تا فقط جسمشون زنده باشه 
مگرنه همه مردن

و با اینک شما هم اومدی پست پسرونه Undecided
درسته حق میدم بهت...همه بهم ریختن تو این جامعه..
مرسی از نظرت Wink
پاسخ
آگهی
(28-10-2016، 16:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2016، 16:24)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این که پست پسرونه بود 
مگرنه همه مردن

مرسی از نظرت Wink

داداشم شرمندت من کلا از چیزای پسرونه خوشم میاد ببخشید 
خاهش میشه Shy
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
پاسخ
(28-10-2016، 16:34)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2016، 16:31)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این که پست پسرونه بود 
مگرنه همه مردن

مرسی از نظرت Wink

خاهش میشه Shy

مث این میمونه ک من عاشق باربی و کارتون فروزن باشم..!!.. Huh
بابااا به خدااا دنیاا پسرا خیلیییی تاریک از اونیه که فکرش رو میکنین..چرا اینقدر دوست دارین شبیه ما پسرا بشین؟؟
ب خدا شماها سختی های یه پسررر رو به مولا نمیفهمین...
شما برو سختی های ی پسر رو از اون پسر بچه ای بپرس ک تو ۷سالگی میره سرکار و مرد خونه میشه..
شما برو سختی های ی پسر رو از اون بچه ای بپرس که تو ۱۰ سالگی مزه خونش رو تو دهنش میچشه ولی نمیذاره هیچ هرزه ای به ناموسش نگاه کنه..
برو از اون پسری بپرس ک تا پای چوبه دار به خاطر رفیقش رف..تهشم فقط گف به دااشم یگین بیشتر از این از دستم بر نیومد..
دنیای پسرونه همش سیگار و فاز غم و دیس لاو نیییس..
کی شما دخترا میخواین اینا رو بفهمین؟؟..؟؟
پاسخ
(28-10-2016، 16:46)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2016، 16:34)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این که پست پسرونه بود 
مگرنه همه مردن

مرسی از نظرت Wink

خاهش میشه Shy

بابااا به خدااا دنیاا پسرا خیلیییی تاریک از اونیه که فکرش رو میکنین..چرا اینقدر دوست دارین شبیه ما پسرا بشین؟؟
شما برو سختی های ی پسر رو از اون پسر بچه ای بپرس ک تو ۷سالگی میره سرکار و مرد خونه میشه..
شما برو سختی های ی پسر رو از اون بچه ای بپرس که تو ۱۰ سالگی مزه خونش رو تو دهنش میچشه ولی نمیذاره هیچ هرزه ای به ناموسش نگاه کنه..
برو از اون پسری بپرس ک تا پای چوبه دار به خاطر رفیقش رف..تهشم فقط گف به دااشم یگین بیشتر از این از دستم بر نیومد..
من کی گفتم خودمو مثل پسرا کردم فاز غم برداشتمو کلی کار مزخرف دیگه ک دخترای پسرنما انجام میدن Undecided 
بعدشم معلومه ک هیچ دختری دنیای پسرارو نمیفهمه پسراهم همینطورن 
اگ بخوایم بفهمیم لازم نیس ازشون بپرسیم که تو زندگیشون چی کشیدن 
شاید یه دختر دردی کشیده باشه تو زندگیش که برا پسر سر سوزنی مهم نباشه پس 
همچین بحثی خاتمه نداره چون ماها متفاوتیم فقط بعضیا سعی میکنن خودشونو بالا نشون بدن ولی بدتر خودشونو میندازن پایین
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
پاسخ
(28-10-2016، 16:52)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2016، 16:46)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این که پست پسرونه بود 
مگرنه همه مردن

مرسی از نظرت Wink

خاهش میشه Shy

من کی گفتم خودمو مثل پسرا کردم فاز غم برداشتمو کلی کار مزخرف دیگه ک دخترای پسرنما انجام میدن Undecided 
بعدشم معلومه ک هیچ دختری دنیای پسرارو نمیفهمه پسراهم همینطورن 
اگ بخوایم بفهمیم لازم نیس ازشون بپرسیم که تو زندگیشون چی کشیدن 
شاید یه دختر دردی کشیده باشه تو زندگیش که برا پسر سر سوزنی مهم نباشه پس 
همچین بحثی خاتمه نداره چون ماها متفاوتیم فقط بعضیا سعی میکنن خودشونو بالا نشون بدن ولی بدتر خودشونو میندازن پایین

اره دنیاهامون متفاوته...
سعی نمیکنن پسرا بالا نشون بدن..همین ک ادبیاتشون ظاهرشون..رفتارشون در معرض عموم باشه اگ حتی ی جنس مخالف مث دختر اگه عاقل باشه و چیزی از احساس و فلسفه دیاد داشته باشه میفهمه چقدر طرف رنجیده..
ب قول خودتون این بحث خاتمه نداره..چون دنیای ی دختر ک تهش فقط ی شکست عشقیه و از کاه کوه میسازن و با دنیای ی پسر مقایسه میکنن..
پ دیگ بحثی نیس..
پس هم شما از طرف خودت اگ دوست پسرنما داری سکوت کن و با لبخند بگو سعی کن تو دنیای خودت زندگی کنی..چون اگ تحمل درد پسرا رو داشتی قطعا پسر میشدی و الان دختر نبودی..پ حتما ی حکمتی هس ک اون بالایی تو رو "دختر" بار اورده..
درضمن ببخشید ولی بحث رو دیگ رو تاپیک من ادامه ندیم..
اگ حرفی دارین پ.خ
اگ هم ندارن متشکریم از بحث خوبمون..
پاسخ
جالب بودن
عاشقانه ... 8
پاسخ
آگهی
(03-11-2016، 15:18)Âπâlîâ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بودن

سپاس ولی همین کارو میتونستی با سپاس انجام بدی Undecided
اسپم ممنوع..
درضمن پست هم پسرونه بود Dodgy
پاسخ
خیلی احساسی بودن چرا اشکمو دراوردی
پاسخ
(08-11-2016، 10:47)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی احساسی بودن چرا اشکمو دراوردی

ببخشید حاج حانوم پست پسرونه بود Undecided

بابا خوب گفتم ک شماها تحملش رو ندارین این عواطف فققط خاص پسراس چرا اومدی تو پ؟؟ Dodgy
پاسخ
اخه اين پست كجاش پسرونس خيلي ام احساسي و دخترونس مگه نه دخترا Tongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان