امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا یه خاطره خنده دار تعریف کن.

(10-01-2021، 21:27)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

....مسابقه کشوری کاراته داشتیم..
همه استررررس استررررس
بچه های تیم اصفهان رفتن کاتا زدن یه سری هاشون و هم برا مبارزه..
اره خلاصه خوب پیش میرفت...
منم رفتم کاتا خوب بود...مبارزه باختم =|
...نوبت یکی از بچه های باشگاه ما شد...تقریبا  بیست و خورده ایی سالش بود
قرار بود به غول یه باشگاه از مازندران مبارزه کنه..همه میگفتن میبازه و اینا..
پسره لامصب هیکلییی اومد رو تاتامی...این هم باشگاهی ماهم باکلی استرس رفت جلوش...من استرسم بیشتر بود گفتم الانه که بزنه تیکه تیکش کنه =|

اقا داور اومد جلو...و همینکه دستور شروع رو داد اقا احمدرضای ما با مشت رفت رو دیافراگمش...سریع اومد عقب..
حاجی اون غوله پهنننننن شد رو زمین و مث و زنا جیغ میزد...کل سالن

رفت رو هوا...
دمش گرم. ما تو مسابقات استانی تیم مدرسمون رفته بود یکی از بچه ها ۱۱ به ۰ جلو بوده بود اخرش ۱۳ به ۱۱ باخته بود . معلم ورزشمون همیشه فحشش میداد. چون خود معلم ورزشمون از مربیای به نام تکواتدو تو شهرستات بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، BIG-DARK
آگهی
منو یکی از رفیقام رفته بودیم کوه...همین پاین مایناش نشستیم رو سنگا...یه چند دیقه گذشت..یه پیرمرده اومد...گفت سلام
گفتم علیکم سلام...معلوم بود ادم نچسبیه
گفت شماها بچه های کین؟ =|
من که حوصله کل کل نداشتم گوشیمو گذاشتم دم گوشم الو سلام داداش خوبی چخبر و اینا
پیرمرده هم رگباری از رفیقم سوال مبپرسید ._ .
من دیگه حوصلشو نداشتم ..
همینجوری که گوشی دستم بود شروع کردم به فحش دادن و میگفتم مگه تو فضول مایی؟ داری عصبیم میکنی دوباره سوال پرسیدی میام جرت میدم.....مثلا داشتم با گوشی حرف میزدم..
اقا پیرمرده نمیدونم چش شد...فهمید باش بودم..نفهمید..هیچی نگفت ورداشت رفت...
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، _sehun_ ، ραтяιcια ، BIG-DARK ، shghyegh ، ѕααяeη ، Emmɑ
(09-01-2021، 13:18)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسال پیش دوستامو دعوت کرده بودم مهمون من  باشن قرار بود بریم پارک بانوان از اونجایی که من  دوست داشتم بهم خیلی خوش بگذره  به بچه ها گفتم همه چی با من اوناهم که از خداشون بود کلی خوشحال شدن 

منم از اونا خوشحاالتر رفتم همه چی رو تدارک دیدم ؛بعد رفتم تو چیپس رو یک نمکدون نمک توش خالی کردم تو پفکاهم بی نهایت فلفل ریختم  چایی هم درست کردم ریختم تو فلاکس و بعد توشون نصف لیوان سرکه ریختم Big Grin  

بعد تو فلشم رو پر از اهنگایی کردم که اونا دوست نداشتن با اینکه خودمم دوست نداشتم ولی مجبور بودم دیگه Big Grin بسته  مداد شمعی هم برداشتم وسایلارو گذاشتم تو ی ماشین و بعد بابام منو رسوند دم پارک وقتی بقییه اومدن

اسپیکر رو برداشتم و اهنگارو پلی کردم که کلی از دستم شاکی شدن وقتی هم چایی براشون ریختم که فقط میخواستن بکشنم تا دوساعت فرت وفرت اب میخوردن تا طعم سرکه بره بعد  برداشتم خوراکیا رو تو یک ظرف بزرگ خالی کردم

اونا هم دیدن قیافش سالمه یکیشون دوسه تا پفک یکشون چند تا چیپس کردن تو دهنشون بدبختا یکیشون که هی دهنش داشت اتیش میگرفت اون یکی هم از شوری داشت حالت تهوع میگرفت منم برا خودم یک دل سیر خندیدم که تلافیشو کردن و موهامو انقدر

کشیدن که داشت کنده میشد باز به بهونه گفتم من میرم دستشویی و به جاش رفتم سراغ لباس هاشون و یکم با مداد شمعی روش گل و بلبل کشیدم خلاصه بگم که وقتی فهمیدن با لباساشون چی کار کردم دمار از روزگارم در اوردن همه پولامو گرفتن تا عین اون لباسا برن بخرن ولی خیلی بهم خوش گذشت خاطره شد  Big Grin

بله این کارو با من و دنیا کرد هنوز یاد اون روز میوفتم کلی از دستت حرص میخورم vahidrk 2mo5
پاسخ
 سپاس شده توسط دلارام1383 ، βάરãɲ ، shghyegh ، Mutemit
معلم ورزشمون تو گروه گذاشت همه قد و وزن شون بفرستن بعد بعد یکی از بچه های ساده و پاچه خوار کلاس برگشت گفت بچه ها میدونین اینایی که میفرستین وزن نیستن جرم شما هستن. بعد یکی از شاخاش کلاس گفت افرین انیشتنن( این شاخه وقتی مدرسه باز بود رهبر کل کلاس بود) بعد اون سادهه برگشت گفت انیشتین چیه؟ اینم گفت نمیدونی؟ گفت : نه . گفت هیچی فرانسویه Smile . گفت حالا معنیش چیه هست.
برگشت گفت یعنی: دستت درد نکنه Telegh_01 . اینم برگشت گفت اها انیشتینTelegh_01  .( منظور این بود به حساب دستت در نکنه بهم گفتیTelegh_01 )
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، Prometheus ، βάરãɲ ، shghyegh ، Emmɑ
خیلی دوست دارم نوشته هام رو ویرایش کنم،ولی خودش یه خاطره خنده داره =)
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shghyegh ، Emmɑ
پشیمون شدم._.
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  آخر خنده (اس ام اس های خنده دار مخصوص خانه تکانی)
  خنده بازار-پست هاي فيسبوك(خيلي خنده دار)
  صحنه هایی پر خاطره از زندگی دانشجویی پسران :|
  طنز باحال تعریف شوهر از زنش
Thumbs Up ترول خنده دار ضد حال مخصوص پسرای باجنبه انجمن فقط خنده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان