امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواهرم حجابت؟؟

اه
شما پسرا موهاتو جوری درست میکنید انگار دست کردین تو سیم برق اشکال نداره
یقه هاتونو این همه بازه اشکال نداره
تیکه به دخترا میندازین اشکال نداره
ولی ما یه تاره مومون بیرون باشه اشکال داره؟
واستون متاسفم

این موضوع مسخرتو جمع کن واسه خودت
اول خودتو اصلاح کن بعد به فکردیگران باشDodgy
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
(26-08-2013، 16:52)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیز مزخرفی بود که بعضی هابه اسلام پیوندش دادن برای اینه که همه مردم قبولش نکنن وبه طرف مسیح برن  حالا دیگه خود دانیUndecidedSleepy
حجاب جزو دين ماست
اكه يكم مطالعه ميكردي ميفهميدي
كسي هم جيزيو به دينمون نسبت نداده وقتي پيامبر دينمون رو واسه مردم اورد كامل ابلاغش كرد و حجاب هم جزوش بودمكه دين مارو مردم اوردن كه بهش جيزي نسبت بدن؟؟
درضمن esmi یه نگاه به آواتاره خودت بنداز
اون یقه ی باز اشکال نداره به نظر تو؟

(27-08-2013، 9:14)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 16:52)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیز مزخرفی بود که بعضی هابه اسلام پیوندش دادن برای اینه که همه مردم قبولش نکنن وبه طرف مسیح برن  حالا دیگه خود دانیUndecidedSleepy
حجاب جزو دين ماست
كسي هم جيزيو به دينمون نسبت نداده وقتي  پيامبر دينمون رو واسه مردم اورد كامل ابلاغش كرد و حجاب هم جزوش بودمكه دين مارو مردم اوردن كه بهش جيزي نسبت بدن؟؟
آیا تا حالا قرآن خوندی؟
تو قرآن نوشته به زنان خود بگویید شال خود را روی گردن خود بیندازند.
چیزی از موی زنان نگفته.
پس وقتی تو هم اطلاعاتی در این باره نداری حرف نزن.
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
ببینید اگه بحث شما چادره باید بگم این من دراوردیه حتی پیامبر گفتن که پوشیدن رنگ سیاه مکروحه
اونوقت الان توایران ملاک همه چیزشده چادر
ملاک ازدواج ملاک کار ملاک قبولی دانشگاه گندبزنن همه ی این مملکتو واقعا
بعدشم من هردختر چادری روکه میشناسم بدجور خرابه....
کلا چیزی به اسم چادر تودین نبوده گفته شده حجاب فقط درحدی که تمام بدن پوشانده باشه
من خودم باچادر مخالفم
البته بادخترایی هم که خودتون میدونید هم مواقم نه این ونه اون
یه حجاب معمولی....:cool:
اشک هایی که بعد از هر شکست میریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
نقل قول: كسي هم جيزيو به دينمون نسبت نداده وقتي پيامبر دينمون رو واسه مردم اورد كامل ابلاغش كرد و حجاب هم جزوش بودمكه دين مارو مردم اوردن كه بهش جيزي نسبت بدن؟؟

حجاب پیش از اسلام هم بوده ولی توی هیچ دینی از جمله اسلام چیزی از اجبار و یا حتمی بودنش نیست تا جایی که من می دونم.

نقل قول: باور کنین هر جامعه ای حجاب داره.حجاب مخصوص مسلمونا نیست.شاید بگیم بقیه حجاب ندارن راحتن ولی ما که با اونا زندگی نکردیم.کم کمش اینه که اگه با لباس شنا تو شهر راه برن همه بد حجاب می دوننشون.حالا حجاب اونا سبک تره مال ما خیلی سنگین تره.قبول دارم تو هوای گرم تابستون خیلی سخته و گاهی اوقات خودمم دلم می خاست چادرمو دربیارم ولی چادرم نمی ذاره پسرا طرفم بیان.
اون نامش حجاب نیست. برو واژه ی حجاب رو ریشه یابی و معنی یابی کنBig Grin
همه ی آدمای دنیا حیا و شرم دارن . یکی زیاد و یکی کم و هر کسی دوست داره یه جور زندگی کنه.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-08-2013، 12:48)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نگاه های شما ها چی میشه؟؟؟

ما خودمونو هفت لایه هم بپیچیم بازم نگاه میکنید!!!!!
همه که مثه اون اقا هیزت نیستن تو اصن ما رو می شتاسی که اینارو می گی ها AngryAngryAngry
ارﮧ اوبی مارو دیدی سرو بنداز پایین
.
خواهرم حجابت؟؟ 5

آگهی
ببینید همنطور که می دونید در اول قران بدون نقطه بوده اما طی سال ها با تغییر زبان عربی قران رو هم نقطه گذاری کردن حالا از کجا معلوم تغییرش ندادنConfused.البته حتما یکی بوده که با نکات اصلی کاری نداشته با نکاتی ریزکار داشته.خداکه بدی مردمشو که نخواستهSleepy.من که هم نماز می خونم هم روزه گرفتم هم دوست دارم ونگا کردن به دختران بی حجاب رو گناه نمی دونم:cool:
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
(27-08-2013، 10:05)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید همنطور که می دونید در اول قران بدون نقطه بوده اما طی سال ها با تغییر زبان عربی قران رو هم نقطه گذاری کردن حالا از کجا معلوم تغییرش ندادنConfused.البته حتما یکی بوده که با نکات اصلی کاری نداشته با نکاتی ریزکار داشته.خداکه بدی مردمشو که نخواستهSleepy.من که هم نماز می خونم هم روزه گرفتم هم دوست دارم ونگا کردن به دختران بی حجاب رو گناه نمی دونم:cool:

جرا نگاه کردن شما ها گناه نیست ولی بی حجابی گناهه؟؟؟؟؟؟

(27-08-2013، 10:02)parsa2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 12:48)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نگاه های شما ها چی میشه؟؟؟

ما خودمونو هفت لایه هم بپیچیم بازم نگاه میکنید!!!!!
همه که مثه اون اقا هیزت نیستن تو اصن ما رو می شتاسی که اینارو می گی ها AngryAngryAngry

اقای محترم من اسمی از کسی اوردم یا کسی رو مخاطب قرار دادم؟؟؟؟

رو املاتم کار کن!!!!!
خواهرم حجابت؟؟ 5
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
ممنون
(27-08-2013، 9:20)niki nini نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درضمن esmi یه نگاه به آواتاره خودت بنداز
اون یقه ی باز اشکال نداره به نظر تو؟

(27-08-2013، 9:14)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب جزو دين ماست
كسي هم جيزيو به دينمون نسبت نداده وقتي  پيامبر دينمون رو واسه مردم اورد كامل ابلاغش كرد و حجاب هم جزوش بودمكه دين مارو مردم اوردن كه بهش جيزي نسبت بدن؟؟
آیا تا حالا قرآن خوندی؟
تو قرآن نوشته به زنان خود بگویید شال خود را روی گردن خود بیندازند.
چیزی از موی زنان نگفته.
پس وقتی تو هم اطلاعاتی در این باره نداری حرف نزن.

«یا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لازْواجِكَ وَ بَناتِكَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنینَ یُدْنینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلاَبِیبِهِنَّ ذلِكَ أَدْنى‏ أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ وَ كانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحیماً؛[احزاب/59] اى پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلبابها [روسرى ‏هاى بلند] خود را بر خویش فروافكنند، این كار براى اینكه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند بهتر است (و اگر تا كنون خطا و كوتاهى از آنها سر زده توبه كنند) خداوند همواره آمرزنده رحیم است.»
:cool::cool::cool:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خواهرم شما داف "Duff" نیستی ...
  خواهرم ...
  خواهرم حجابت را به دشمن نسپار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان