امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید

اول راهنمایی که بودم قبل امدن معلم داشتم پای تخت سیاه شکل معلم حرفه وفن مون میکشیدم بچه هام میخندیدن که ید فعه معلم گوشم وگرفت
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
من تو کتاب علومم کلی فحش نوشته بودم پایینشم نوشته بودم تقدیم به معلم علوم یه روز معلمم کتابمو دید ولی برو خودش نیاورد منم گفتم چه معلم خوبی ولی برای امتحان ترم اخر ازم نمره کم کرد
چنین معلمای حال به هم زنی داریم ماcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط محیاجان ، شکوفه2 ، asa14 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، єη∂ℓєѕѕღ
كلاس اول راهنمايي بودم ديدم يكي رو صندلي معلم ما نشسته . من رفتم بهش گفتم راحتي ؟ چايي آبميوه جيزي ميخواي بهت بدم . پاشو برو سر جات بشين بچه . اونم سكوت كرده بود هيچي نمي گفت . من گفتم چيه لابد زبونم نداري حرف بزني . اومدم بزنمش معلممون اومد . بعد چند دقيقه فهميدم پسره بچه ي معلممون بوده crying
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط محیاجان ، .maryam. ، شکوفه2 ، kian007 ، asa14 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
قدر نسبتو نوشتم قدر وسط وگند زدم به همه چی
{*!§...HaLaM RaDiFe...§!*}
=|
پاسخ
جلوی دوستام خوردم زمینBlushBlushBlush
پاسخ
مشاورمون اومده بود تو کلاسمون در باره انتخاب رشته حرف میزد و گفت که بعضی ها از روی حسادت میرن یه رشتی رو اتخاب میکنن منم دستم طرف دوستم بود نگو دیگه تا اخر زنگ هی بهم تیکه می انداخت

یه هفته پیش دبیر ریاضی مون میخواست درس بده من رفتم که تخته رو پاک کنم یهو یکی از دوستام یه چیزی گفت منم مجبور شدم به پشت راه برم که خوردم به معلممون و هر دو تا مون بد جور افتادیم

پارسال دبیر ریاضی مون اقا بود تا 3ماه اول سال بهش میگفتم خانوم و یه هفته مونده به اخر امتحانتا ترم دوم باهاش دعوا کردم البته همه بچه ها بودیم ولی اونا معذرت خواهی کردن ازش فقط من و یکی از دوستام نکردیم که اونم 1نمره ازم کم کرد

دیگه هم هست..........................

آها پنجم دبستان بودیم یه بار جلو همه به دبیرمون گفتم گربه(لقبی که ما بهش داده بودیم)

اگه سپاس ندی نامردی cryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط محیاجان ، شکوفه2 ، kian007 ، الیناوالیبالیست انجمن ، asa14 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
عکس معلمو کشیدم ی دفعه معلم اومد داخل کلاس تا اخر سال سر کلاسش رام نداد
ی بارم گوشی برده بودم وسط درس گوشیم زنگ خور معلم اومد گوشیو ازم گرفت جواب داد دید صدای پسره ناظمو صدا زد ناظم هم حسابی از خجالتم در اومدBlushBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط سام عفيفي ، gh@z@le♥ ، ...asall... ، n.leito
سوتی داشتم و در آخر رسیدیم اتاق مدیرAngel

یکی از خانوما داشت ره میرت که بره اتاق معلما جلو همه ما داشتی میزدیمش اصلا حسی هم نداشتا ما داریم از پشت میزنیمش اون داره راحت راه میره
یه بارم به خط کش محکم زدم پشت خانوم ناظممون و بعد یهویی خط کشو دادم دست دوستم فرار کردم بیچاره همچین جیغی زد
یه بارم با دوستامون رفتیم لاستیک ماشینای معلمارو پنچر کردیم
لعنتی ها الان دوربین گذاشتن آدم هیچ کاری نمیتونه بکنه
سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید 3
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
می خواستم به میز جلوییم موشک پرت کنم رفت خـــورد تــــو ســـر مــــعــــلــــمBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، єη∂ℓєѕѕღ
سرکلاس صدای گوسفند دراوردم  ...بین خودمون باشهBig Grin

(18-11-2013، 18:32)PARTO.18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار مدیر منو دید که لاک زدم و دارم با دوستام گپ میزنم ومیخندم بعد بهم گفت دخترم قوانین مدرسه رو رعایت کن این چه وضعشه ناخن بلند ولاک بعد منم یه نگاه کردم دیدم دوستم هم ناخنش بلند بود بعد گفتم :خانم مدیر راست میگن اخه ادم مدرسه میاد باید به قوانین احترام بذاره خانم مدیر میشه ببخشیدش دیگه تکرار نمیکنه و همه فکر کردن مدیر با دوستم بوده.Tongue

این سوتی نبود عزیزم زرنگی بود
سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید 3
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین اسم بهترین معلم خودتون رو بنویسید
  نتایج پویش دانش‌آموزی مدرسه حماسه اعلام شد_ آبان 1400
  تاپیک کمک رسانی در آزمون آنلاین (آزمون مجازی مدرسه ، کانون زبان ایران و ...)
  وقتی میری مدرسه اولین کاری که میکنی چیه؟؟
  تو مدرسه کودوم بودی؟
  اگه امروز روز اخر مدرسه بود وزنگ اخرم بود چیکارمیکردین
  مدرسه تلوزیونی ایران
  اگه تو مدرسه کلاس رباتیک بزارن ثبت نام میکنید؟
  بدترین اتفاق تو مدرسه!!!
  اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان