امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید

ی بار دلم از دسته معلمم پربود بعدش رفته بودم پایین کلاسو داشتم اداشو درمیاوردم ک یهو معلمه اومد تو کلاسو مچمو گرفت ومنو تاپای اخراج شدن کشیدTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، n.leito
آگهی
اقا اخرین روز مدرسه بود من و چند تا از دوستام رفتیم سر کوچه بعد دیدیم شلوغه واسه عکس اناختن و فیلم گرفتن رفتیم رو پل هوایی مونس داشت اهنگ میخوند سحر داشت فیلم میگرفت چند نفرم می رقصیدن من و نازنینم مونده بودیم نگاه می کردیم یه دفعه دیدیم یه دسته پسر دبیرستانی اومدن رو پل که مثلا برن اونور خیابون بچه ها اینقد گرم رقصیدن بودن که کسی متوجه نشد منم عقب عقب رفتم خونردم به یکی از اونا افتادم اقا پسره دستمو گرفت کمکم کرد بلند شم دوستام که تازه به خودشون اومده بودن و فهمیدن چی شده همه قیافه ها اینطوریDodgyوUndecided
وای منم مونده بودم چیکار کنم داشتن میرفتن پسره برگشت گفت خداحافظ غزاله خانوم وای تازه فهمیدم برادر دوس پسرمه همون لحظه میخواستم خودمو از پل بندازم پایین...
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، n.leito
ی بار سرکلاس علوم بودیم بحث سر تنفس و نگه داشتنش بود ک یهو داد زدم ترکیدم.
پاسخ
یه بار من و 2 تا از دوستام تو کلاس تنها بودیم بچه هام حیاط بودن. دوستم دید ورقه های امتحانی توی قفسه ی شیشه ای منم رفتم برگه های امتحان و وردارم دستم رفتم تو شیشه قفسه و بعد دستمپاره شد و خونش ریخت رو ورقه ها منم اینقدر ترسیده بودم که حد نداشت معلمونم اومد 1 از دوستام انقدر ترسو بود لو داد منم مجبور شدم 20 بار از رو درس بنویسم و 1 نمره هم کسر
کردن.
 yas fans in flashkhor.com 

پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، n.leito
سومین روزی بود که دانشگاه میرفتم سرم داغ بود از یکی که ترم سه بود پرسیدم درس اشخاص حقیقی و حقوقی رو که اولین درس رشته حقوقه رو با کی بردارم
گفت فلان استاد.
تمام اشخاصی که تو دانشگاه تهران حقوق ترم اول بودن با اون استاد برداشته بودن.طوری که تو راهروی بزرگ دانشکده حقوق کلاسا برگزار میشد
تا سه روز اول خوب بود روز سو از استاد یه سوال جلو صد نفر که بیشترشون دختر بودن پرسیدم
استاد نشنید گفت بیا بالا جلو همه سوال رو بپرس بذار همه بفهمن
اقا باید چهار تا پله رو بالا میرفتم که به استاد برسم سر پله دوم هول شدم
با مغز جلو صد نفر افتادم زمین...................
همه خندیدن
تا سه ماه سرمو بلند نمیکردم الانم که دو سال گذشته یادش می افتم تا فرق سر عرق میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
سلام وقتی که کلاس جبرانی ریاضی داشتیم رفتم داخل کلاس دخترا داشتم سکته می کردم
ممنون
................................
پاسخ
آگهی
موضوعتون بی کیفیته البته به نظر من.ولی به هر حال ممنونم.زحمت کشیدین.خیلی ها هم اسپم الکی و بی خود دادن.کاش حداقل سوتی مینوشتن.سوتی هاتونو میتونید اینجا بنویسدhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89750
با عرض معذرت از مدیر محترم به خاطر اسپمم.
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
یه روزسرجلسه امتحان بودم فکرکردم معلم نیومد داشتم اهنگ بشکن  بشکنه رومی خوندم :cool: یک دفعه معلم وارد شد گفت اقای بشکن بشکن  من ازخجالت  قرمز شدم
پاسخ
داشتم درباره شوهر خانم مدیرمون بد میگفتم وادا شو درمی اوردم که مدیر دید دیگه دیگه
واسه کسی که رفته زانو نزن نماز میت سجده نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
یبار بارون میامد زمین لیز بود...مث چی پخش شدم رو زمین:|||||

افتضاح بود-ـ-
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین اسم بهترین معلم خودتون رو بنویسید
  نتایج پویش دانش‌آموزی مدرسه حماسه اعلام شد_ آبان 1400
  تاپیک کمک رسانی در آزمون آنلاین (آزمون مجازی مدرسه ، کانون زبان ایران و ...)
  وقتی میری مدرسه اولین کاری که میکنی چیه؟؟
  تو مدرسه کودوم بودی؟
  اگه امروز روز اخر مدرسه بود وزنگ اخرم بود چیکارمیکردین
  مدرسه تلوزیونی ایران
  اگه تو مدرسه کلاس رباتیک بزارن ثبت نام میکنید؟
  بدترین اتفاق تو مدرسه!!!
  اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان