امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عكس هاي خرم سلطان وهمسر سابقش

خبری جالب از بازیگر نقش خرم سلطان در توییتر!
آیشه آرمان، یکی از نویسنده های روزنامه حریت در ترکیه که در برلین ۲۴ ساعتش را با خرم گذرانده است، این خبر را تایید کرد. آیشه آرمان ضمن ابراز اینکه مریم اوزرلی حامله میباشد، نوشت: "مریم تقریبا ۴ ماهه است. موهایش را کوتاه کرده، هم خوشحال و هم ناراحت است. سعی میکند تا قوی باشد. مریم تصمیم دارد که مادر تنها و بدون همسر باشد. به زودی همه چیز را به طور کامل خواهم نوشت."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عكس هاي خرم سلطان وهمسر سابقش 1

جان آتش که نزدیک به یک سال است با مریم رابطه داشته و سه هفته گذشته از او جدا شده است، پس از شنیدن این خبر گفت: "بله جدا شده ایم ولی در خصوص حاملگی مریم اطلاعی ندارم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته می شد دلیل جدایی این زوج، حاملگی مریم بوده است. ولی جان آتش دراین خصوص امروز یک نوشته منتشر کرده و اینگونه نوشت: "روابطی که تاکنون داشته ام برای من همیشه مهم و با ارزش بوده است. مطمئنا همه، دلایلی منطقی برای خودشان دارند. ولی در طول رابطه همه چیز باید خصوصی باقی بماند. رابطه ای که با مریم داشته ام نیز برای من خاص و زیبا خواهد ماند. در خصوص این رابطه نیز هر آنچه که مسئولیتش بر عهده من باشد، انجام خواهم داد. آرزویم، احترام متقابل و حفظ رفتار مناسبمان در این دوره میباشد."
سیتنا

گردآوری : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروه اینترنتی پرشین وی

[url=http://doctorsinatea.org/چای-لاغری-دکتر-سینا.html][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط neda13 ، محدثه44 ، یاسی@_@
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان