نظرسنجی: ایا با تفتیک جنسیتی موافق هستید؟
بله موافق هستم
نخیر موافق نیستم
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون راجع به تفتیک جنسیتی چیست؟!

به نظر من تفکیک جنسی مسخره است
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
آگهی
(22-09-2013، 16:24)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 16:13)bieber fan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها اتفاقی ک میوفته اینه که.....امار دخترای ترشیده بالا میرهTongueBig GrinTongue

معلومه بدجوری ترشیدیDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
نخیرم من هنوز17 سالمهpou
پاسخ
(22-09-2013، 17:00)bieber fan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 16:24)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 16:13)bieber fan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها اتفاقی ک میوفته اینه که.....امار دخترای ترشیده بالا میرهTongueBig GrinTongue

معلومه بدجوری ترشیدیDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
نخیرم من هنوز17 سالمهpou
ما ایرانی ها عادت داریم هر موضوعیرو ب مصخره بازی بگیریمAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(18-09-2013، 7:02)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کاملا باتفکیک جنسیتی موافقم شما فرض کنید اینجوری نباشه ببینید چ وضعی پیش میاد همه مردها ب خاطر چشم هیزشون در معابر عمومی و جاهای مختلف لذت میبرند و در خونه ب حلال خودشون ک همسرشون بی میلی نشون میدن و همین طور ب صورت متقابل نسبت  خانوم...

(18-09-2013، 0:39)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2013، 0:11)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موافقم,بعضي از اقايون واقعأ شورشو در اوردن

میشه تو هیچی نگی.همچین میگه آقایون شورشو درآووردن انگار همه ی دخترا فرشتن.اول فکر کن بعد حرف بزن

منم کاملا موافقم ما خانوم ها حتمن ی چیزی از خودمون نشون میدیم ک چشم آقایون هیز میشه...
اینم باز بر میگرده به همون تفکیک جنسیتی که در ایران وجود داره...اگه تفکیک جنسیتی نبود ...هیچ مردی بیرون از خونه نگاه هیزی نسبت به هیچ دختر دیگه ای نداشت ...یعنی این مسئله براش عادی بود ..مثه بقیه کشورا ...
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Łost Đλtλ ، F A R ! N
ایرانی ها یه جوری اند که اگه از چیزی دورشون کنیم به اون چیز علاقه شون زیاد میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتون راجع به تفتیک جنسیتی  چیست؟! 6
پاسخ
(18-09-2013، 13:33)FARID+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: به عقیده من کار درستی نیس اما چون از اول اینطوری بوده دیگه نمیشه کاریش کرد...
مثلا شما فکر کنید دبیرستانیایی که از اول تفکیک بودن(بااین وضع جامعه از لحاظ ارتباطات بین 2جنس) یهو باهم کلاس داشته باشن اون موقع فاجعه ببار میاد...

زمان شاه هم که یهو نریختن دختر و پسر رو کنار هم! Big Grin
یه طرحی بود که از سال نخست دبستان دختر و پسر کنار هم باشن. اون رو ادامه دادن در خیلی از مدارس و نتایج خوبی هم داشت ولی پس از انقلاب کلا اون طرح از میون رفت
مختلط بودن دختر وپسر  برای بچه های دبیرستان در ایران یه کم غیر ممکنه اما میشه برای بچه های ابتدایی و کوچیکتر برنامه ریزی کرد و این مشکل حل بشه ..
پاسخ
آگهی
(26-09-2013، 12:05)azary نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانی ها یه جوری اند که اگه از چیزی دورشون کنیم به اون چیز علاقه شون زیاد میشه

به ایرانی ها چه ربطی داره خصوصیت روحی و روانی مغز انسان اینگونست.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، فرهاد1370 ، F A R ! N ، Łost Đλtλ
چون پسرا جنبه یکجا بودن با دخترا رو ندارن موافقم
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
تفکیک؟؟؟دیگه کار به جایی رسیده که مهدکوک ها از هم جدا شده واقعا مسخرسAngry
آخه مگه یه بچه چی میفهمه به غیر از بازی؟؟؟؟Angry
با تفکیک جنسی نه تنها باعث میشن که ما جنس مخالف را یه جور دیگه فرض کنیم و بشناسیم بلکه موجب میشه بعدها درزندگی مشترک افرادی که تحت تاثیر زیاد قرار گرفتن در نوجوانی و جوانی ،باعث میشه که اون افراد تازه فکر مجردی و جوانی و آزادی بدون مرز بیافتن و درنهایت موجب به هوسرانی های بی مورد و طلاق میشهConfused

مثلا خود من تا کلاس سوم فکر میکردم پسرا فقط به فکر جنگ و دعوا هستن و با دختر خیلی بدن ولی بعد که از دوران جاهلیت در اومدم دیدم جدی این طوری نیس پسراهم مثه ما آدمنBig Grin

(19-10-2013، 18:11)ترنمtdf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون پسرا جنبه یکجا بودن با دخترا رو ندارن موافقم

چه دلیلی برای این حرفت داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟DodgyExclamationخب از بس محدود بودیم اینجوریه دیگهSadاگه محدود نبودیم این یه چیز عادی بود....Undecided
نظرتون راجع به تفتیک جنسیتی  چیست؟! 6

پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، Łost Đλtλ ، FARID.SHOMPET ، Berserk

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان