امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[®][اردوی کاربران فلش خور][®]

کی من؟Blush
من که چیزی ننوشتم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، negar98 ، Apathetic
آگهی
با من بود علی رضاDodgy
ممنونم سارا ولی من تو این سایت با همه دوستم
HeRe'S tO neVeR gRoWinG Up
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
من با هرکی با من بود بودم؟ مگه تو بامن بودی؟TongueBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
میام میزنمتاDodgy
HeRe'S tO neVeR gRoWinG Up
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
1- قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا؟
سلطون رو نمی خواستم بیارم چون همه غذا ها رو میخوره ولی میارم . همه میان نگران نباشید.

2- کدام کاربر را میخواهید راننده ی اتوبوس باشد و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم؟
پی بوی (داش خلبانمون)

3- البته هر کس که با ما می آید لزوما باید با خود گربه ای را به همراه داشته باشد (منظور از گربه همان مبلغ پول است) که از آن در مصرف خرید خوراکی نوشیدنی و بنزین ماشین و وسایل بیرون رفتن و ... چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد.
سینا(در جست و جوی حقیقت) چون که با هم هم رزم بودیم در دوران بودنمون در افریقا کورسک(ارتش اروین رومل در شمال افریقا) میدونم ادم وفا داری هست.
4- کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند؟
عرفان(1939) چون که می ترسم کسی که بقلم بشینه کودتا بکنه و ریاست کسی که شما رو به اردو میبره رو ازم بگیره در نتیجه یک وفا دار و یک سرباز بقلم می خوام.

5- کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست؟

فرشتهBig Grin

6- زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میکنید که سر ذبیحه را ببرد؟ باید شخصی قوی باشد!

سلطون و aha mamad

7- چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید؟

نازگل و سارا(امیتیس سارا)

8- کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند؟
نازنین چون میگه شیطون هست حتما یک جوری شوخی شوخی دهنمون رو اسفالت میکنه

9- کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟
ali. و صابر و نسیم

10- کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟
نازنین و مرمر
؟11- کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر؟
صابر(دهن صابر اسفالت میشه چون از همه چیز هایی که به ما نگفته سر در میارم صابر راستش ادم گنگی هستش) نازنین(emma) و سینا(دسجتجوی حقیقت) و عرفان (1939)
12- کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود؟
نازنین و سارا

13- کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم؟
هیچکس رو در ذهن ندارم جز صابرBig Grin
14- کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید؟
سینا و عرفان و نسیم و سارا و ماهرخ و اقا ممد

15- کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید؟
خودمBig Grin و پریا و حسین
؟16- کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود؟
به راستی نازنین یکیشون هست و ماهرخ و اقا ممد هم با هم گم میشن و فرشته و سلطون هم با هم شاید گم بشن.

17- کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و ... آورده است؟
فرشته و مرمر و آتنا(برنده)

18- کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند؟
صابر و سروش(008)

19- کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند؟
خودم و صابر و نسیم و اقا محمد و ماهرخ همه با هم:D

20- کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد؟
پویا و نازنینD

21- کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد؟
سلطون و علی رضا و سارا

اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط (nasim) ، frozen✘girl ، ps3000 ، ...Sara SHZ... ، .ali. ، why lie ، cute flower ، pink devil ، ƝeGaЯ
حوصله ندارم این همه جواب بدم منم ندارم
.
پاسخ
آگهی
قربون دسته سارا و دختر خاله مرغونيم من گيجم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingWink
حالا براي هر دو تون دارم Dodgy
روزت رو با سخت ترين كار اغاز كن .كاري كه مي تونه بزرگ ترين تاثير رو بر خودت و حرفه ات بگذاره و تا وقتي تمومش نكردي دست از كار نكش kaffe2
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، ...Sara SHZ... ، Apathetic
چجوري بايد جواب اين بخش رو بديم؟
من قاطي کردمSmile
پاسخ
(24-04-2012، 16:25)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1- قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا؟
سلطون رو نمی خواستم بیارم چون همه غذا ها رو میخوره ولی میارم . همه میان نگران نباشید.

2- کدام کاربر را میخواهید راننده ی اتوبوس باشد و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم؟
پی بوی (داش خلبانمون)

3- البته هر کس که با ما می آید لزوما باید با خود گربه ای را به همراه داشته باشد (منظور از گربه همان مبلغ پول است) که از آن در مصرف خرید خوراکی نوشیدنی و بنزین ماشین و وسایل بیرون رفتن و ... چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد.
سینا(در جست و جوی حقیقت) چون که با هم هم رزم بودیم در دوران بودنمون در افریقا کورسک(ارتش اروین رومل در شمال افریقا) میدونم ادم وفا داری هست.
4- کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند؟
عرفان(1939) چون که می ترسم کسی که بقلم بشینه کودتا بکنه و ریاست کسی که شما رو به اردو میبره رو ازم بگیره در نتیجه یک وفا دار و یک سرباز بقلم می خوام.

5- کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست؟

فرشتهBig Grin

6- زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میکنید که سر ذبیحه را ببرد؟ باید شخصی قوی باشد!

سلطون و aha mamad

7- چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید؟

نازگل و سارا(امیتیس سارا)

8- کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند؟
نازنین چون میگه شیطون هست حتما یک جوری شوخی شوخی دهنمون رو اسفالت میکنه

9- کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟
ali. و صابر و نسیم

10- کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟
نازنین و مرمر
؟11- کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر؟
صابر(دهن صابر اسفالت میشه چون از همه چیز هایی که به ما نگفته سر در میارم صابر راستش ادم گنگی هستش) نازنین(emma) و سینا(دسجتجوی حقیقت) و عرفان (1939)
12- کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود؟
نازنین و سارا

13- کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم؟
هیچکس رو در ذهن ندارم جز صابرBig Grin
14- کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید؟
سینا و عرفان و نسیم و سارا و ماهرخ و اقا ممد

15- کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید؟
خودمBig Grin و پریا و حسین
؟16- کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود؟
به راستی نازنین یکیشون هست و ماهرخ و اقا ممد هم با هم گم میشن و فرشته و سلطون هم با هم شاید گم بشن.

17- کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و ... آورده است؟
فرشته و مرمر و آتنا(برنده)

18- کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند؟
صابر و سروش(008)

19- کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند؟
خودم و صابر و نسیم و اقا محمد و ماهرخ همه با هم:D

20- کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد؟
پویا و نازنینD

21- کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد؟
سلطون و علی رضا و سارا
ایول فرید همشو در باره ی من درست نوشتی
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط cute flower ، FARID.SHOMPET ، فلانی ، why lie
نیوشا برو بزن پاسخ همون بخشی که سولارو پرسیده اضافه هاشو پاک کن بعد مینویسی جلو سوالا همین!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، FARID.SHOMPET ، Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
Star 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
  نام مستعار برای کاربران
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور
  درخواست ساخت بنر LEDبرای کاربران به طور رایگان!با سایز های مختلف بزرگ/متوسط/کوچیک
  ه ک ر ها در انجمن با تبلیغ انجمن خودشان پاسار گاد تک بی بی برای کشاندن کاربران انجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان