امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو بودی دیوونه نمیشدی!

از يه ديوونه ميپرسن چرا ديوونه شدي؟ميگه من زن گرفتم كه يك دختر 18 ساله داشت دختر زنم با بابام ازدواج كرد.پس زن من مادر زن پدر
شوهرش شد.

دختر زن من پسري زاييد,كه داداش من و نوه زنم بود پس نوه ي منم بود پس من پدربزرگ داداشم بودم.زن من پسري زاييد,كه زن پدرم خواهر
ناتني پسرم و مادر بزرگ اون شد پس پسرم داداش مادر بزرگش بود و من خواهرزاده ي پسرم شدم پس پسرم دايي من بود!

تو بودي ديوونه نميشدي؟؟؟؟؟
تو بودی دیوونه نمیشدی! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط 123789654 ، shawkila ، hastiiiiii ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، Mohammad 77 ، mobina bieber ، mahdi.ir ، !!sheatoonak!! ، tan!a ، pegah jb ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، سانا50 ، negin .m ، navid8750 ، HeDyE~×~ ، مهناجون78 ، لاله من ، سیما سارا ، maryamam ، آلوین ، saleh80 ، Asanat ، ღ ツ setareh ツ ღ ، سامینا ، shining ، 1399 ، مارال 2 ، ailreza 2014 ، ayshaaa.1381 ، mobinamahro ، rana m ، ک * ب * ر* ا ، ♥shayanjoon♥ ، ♥Haniyeh♥ ، Cute+Girl ، M.AMIN13 ، sober ، Thyme ، A lover ، βάરãɲ
آگهی
ey babaaUndecidedajaaab
دیر آمدی عزیز!

Heartمن عاشق خیال تو شده ام
...Heart

پاسخ
جالب$$
پاسخ
خودم داده بودم دقيق با همين عكس عوضش كنDodgy
تو بودی دیوونه نمیشدی! 1
پاسخ
جالبSmileSmileبودSmileSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط iljima=matin
دیوان شدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

آخه این کیهExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
پاسخ
آگهی
من  اگه جاي اين مرد بودم خودكشي ميكردم.
پاسخ
ایییییییییییییییی....مخم تا یه هفته هنگه!!!
پاسخ
هنگیدمHuhHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationIdeaIdeaHuh

cryingcryingcryingcryingcryingنفهمیرمcrying
به هرکی دل بستم
گفت
عزیزیم شارژبفرست
پاسخ
25r30
فاصله ات را با آدم ها نگه دار ،آدم ها يک دفعه روي ترمز مي زنند و تو مقصر مي شوي...rding

پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان