امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت کردن باخدا

باسلام به شما دوستان خوبم . میدونم خدا هیچوقت چت نمیکنه ولی ما میتونیم براش پیام بدیم وخدا همیشه همه جا بیننده وبه همه چیز آگاهه

من چون فلش خور وهمه ی بچه های فلش خور رادوست داشتم دلم می خواست اونها رو هم توی این قسمت شریک کنم تا شایدخودم هم ثوابی نصیبم بشه . شما میتونید اینجا باخداحرف بزنید حتی اگه شده دلم میخوادشبها قبل ازخواب یک دقیقه به اینجاسربزنید وباخدا حرف بزنید که اونهم حتما می بینه و جواب میده

اول خودم میگم :

ای خدای مهربان!
ای نور!
ای آنکه پیش ازهمه بوده ای وبعدازهمه خواهی بود!
خداوندا خودت میدانی که چقدردوستت دارم واگر زمانی گناهی میکنم ازسر غفلت است یافریب شیطان رامی خورم . خداوندا گناهانم رابیامرز ومرا درپناه خود حفظ کن که من ناتوانم محتاج کمک توهستم واگرتو کمکم نکنی من هیچ نیستم وتوانایی محافظت ازخودم دربرابرگناهان راندارم . آمین

ممنونم ازاینکه این موضوع رامی خوانید . لیلی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت کردن باخدا 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت کردن باخدا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad66 ، ♥گل یخ ♥ ، AmItiSe ، Ali MuSiC ، KOH ، mohsenniceboy ، Newsha ti ti ، همنفس ، mohammad910 ، Hamidreza jefri HHH ، pink devil ، benyamin ، نیلوفر23 ، سحر. ، سنیتا ، Bahador1 ، best~girl ، امیررضاجی ، ZUSE ، love 2012 ، مسعودپلنگ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، عليرضا1 ، T A R A ، هاناجون ، اتنا 00 ، علی جوکر ، *devil black* ، گل پری ، **R.H** ، ***Z.E*** ، ×ارسلان × ، bi kas ، سایه 72 ، tanha456 ، مارال1392 ، پارمیداnbp ، سایه2 ، ☺helia☺ ، کیان444 ، محمد2000 ، لامیا ، ابراهم ، an idiot ، *aisan* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ ، [ SouL ] ، Mutemit
آگهی
درود خدای مهربون من خیلی حرف دارم اما فکر میکنم چند تا دختر و پسر فوضول ریختن این جا و دارن حرف های منو میخونند پس تا بعد
بدرودHeart
چت کردن باخدا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، parya2 ، Lordlas ، Bahador1 ، benyamin ، Albert wesker ، aCrimoniouSs ، گل پری ، bi kas ، own_95 ، Anahita.N ، an idiot
سلام خدا جونم اگر کاری کردم که کسی از دست من ناراحت شده منو ببخش و همه ی گناهانمو نادیده بگیر خدا جونم عاااااااااااااشقتم خیلی باحالی از طرف ندا:498:
چت کردن باخدا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، AmItiSe ، Bahador1 ، benyamin ، هاناجون ، bi kas
میگفتم خدایا بعضی موقع ها مجبور میشم کاری هاییو بکنم که خودم از اون کارا متنفرم که بعضی از این کارا باعث میشن خیلیا از دستم ناراحت بشن تو منو ببخش به اونا هم بگو منو ببخشن.....
چت کردن باخدا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، Bahador1 ، benyamin ، هاناجون ، bi kas
ای خدا جونم

خیلی دوست دارم

و امیدوارم تو هم من و دوست داشته باشی

اگر تو نمازم غفلت کردم یا دیر خوندم من و ببخش

یا اگه اشتباهی کردم که تو رو ناراحت کرده من و ببخش

و مطمئن باش من دیگه کار اشتباهی نمی کنم که ناراحتت کنه

عاشقتم و خواهم ماند و به خاطر تو نمازم را میخوانم

قربانت ستاره HeartHeart

موضوع خیلی خوبی بود مرسی لیلی جونممممممممممممممممممممم
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، Bahador1 ، benyamin ، bi kas
سلام خدا جون خوبی خانم بچه ها خوبن میخواستم بگم من تا حالا اشتباه های زیادی تو زندگیم کردم ازت میخوام که منو ببخشی ممنون خداحافظ مدیریت فلش خورBig Grin
دوست دارم خدا جونمAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط سنیتا ، پریا2 ، نیلوفر23 ، سحر. ، benyamin ، bi kas
آگهی
خدایا خودت می دونی چی تو دلمه ! قدرت گفتنشو ندارم .
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، mohamad66 ، پریا2 ، benyamin ، bi kas
خدایا من شب و روز به فکر اونم کاری کن که من و اون یا هم آشنا شیم و یکشنبه که رفتم کلاس اون از من خوشش بیاد خدایا خودت میدونی که برای یکشنبه چه قدر مشتاقم خودت میدونی کیه و اسمش رو هم میدونی پس کاری کن که ما با هم رو به رو شیم الهی آمین
سلام لطفا به وبلاگ من سر بزنید و نظر دهید..ممنونم..پشیمون نمیشید
http://www.love39.blogfa.com
من برای شما یک عکس از گلزار هم گذاشتم....لینک زیر را کلیک کنید تا ببینید

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picerz.com/photos/farapix_com_70b94b3222278c1b0147791a607e1718_gatl8666jalyn9qxqf90.jpg [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، benyamin ، bi kas
سلام خداجونم . دوستت دارم .میدونم من بنده ی خوبی برات نبودم وهمیشه شیطنت وبازیهام نذاشته زیاد خوب باشم ولی به جون عزیزترین کسم خودتم میدونی که خیلی دوستت دارم . خدایا گناهان من را ببخش وخودت کمکم کن اونجوری باشم که تومیخوای .ممنونم ازت.آمین

پری جون ممنونم . خیلی کارخوبی کردی اینجا را درست کردی .دوستت دارمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، نیلوفر23 ، benyamin ، bi kas
پروردگارا اگربه خاطربهشت ودوری ازجهنم به سویت امدم پس بگذار دراتش جهنم بسوزم
ولی اگر به خاطر خودت به سویت امدم بگذار همیشه درکنارت بمانم
پروردگارا ببخش مراAngel
سخت است حرفت را نفهمند و
سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند.
حالا می فهمم که خدا چه زجری می کشد وقتی
این همه ادم حرفش را که نفهمیدند هیچ اشتباهی هم فهمیدند...
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، benyamin ، bi kas ، کیان444

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیانات امامان معصوم (ع) درباره مسخره کردن دیگران
  مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره+عکس
  دعا برای احضار کردن روح و...
  آیا فکر کردن به مسائل جنسی و شهوانی گناه است ؟
  اثرات بی نظیر حفظ کردن قرآن
  خطرات بزرگ توجیه کردن گناهان
  آیا مراجعه به افراد برای باطل کردن سحر و جادو اشکال دارد؟
  باطل کردن سحر و چشم زخم – بخت گشایی سریع
  ترک کردن نماز حرام است و نمیدانید سزا های ⇩⇩⇩
  پچ پچه کردن،شمشیرشیطان برای شکستن دلها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان