امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دايي: از ملوان براي کار بزرگش تشکر مي‌کنم

دايي: از ملوان براي کار بزرگش تشکر مي‌کنم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خيلي شانس آورديم که پنالتي شبهه برانگيز صبا گل نشد.
دايي: از ملوان براي کار بزرگش تشکر مي‌کنم 1

علي دايي پس از پيروزي سه بر يک پرسپوليس مقابل صبا در نشست خبري گفت: فکر کنم تيم ما امروز در نيمه دوم يکي از قشنگ‌ترين بازي‌هايش را انجام داد در نيمه اول کمي مشکل داشتيم و دو موقعيت گلزني را تبديل به گل کرديم. پنالتي صبا هم شبهه برانگيز بود و شانس آورديم گل نشد. اگر گل مي‌شد روند بازي تغيير مي کرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: خدا را شکر مي‌کنم نيمه اول دو بر صفر برنده شديم. نيمه اول 4-4-2 بوديم و نيمه دوم 4-2-3-1 بازي کرديم و صاحب توپ و ميدان بوديم. ناراحتم از گل آخري که خورديم و نبايد آن گل را مي‌خورديم. به همه هواداران تبريک مي‌گويم که از اول بازي ما را حمايت کردند.

علي دايي در مورد اينکه صمد مرفاوي گفته بود ما برتر از پرسپوليس بوديم ولي  اشتباه فردي باعث باخت ما شد گفت: به نظر مرفاوي احترام مي‌گذارم و او از من بزرگ‌تر است. اما اگر يک‌بار ديگر مرور کنيد مي‌‌بينيد که مي‌توانستيم بيشتر گل بزنيم و موقعيت گلزني زيادي خلق کرديم.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: لازم است از تيم‌هايي مثل ملوان تشکر کنم که با وجود اينکه شايد به آسيا نرسند اما براي اثبات خودشان کار بزرگي انجام دادند و جوانمردانه بازي کردند و باعث شدند که سرنوشت قهرماني به روزهاي آخر کشيده شود. از سيروس محجوب هم تشکر مي‌کنم و براي تيم‌هايي که مردانه و جوانمردانه بازي مي‌کنند. اگر تيم‌هايي سهل انگارانه بازي کنند به تيم‌هاي بالا و پايين جدول خيانت مي‌کنند و چهار پنج تيم براي قهرماني و موفقيت مي‌جنگند و چهار پنج تيم هم براي سقوط نکردن مي جنگند.
دايي: از ملوان براي کار بزرگش تشکر مي‌کنم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  طارمی: از تیم حریف تشکر می کنم!
  اعتراف داور انگلیسی به اشتباه بزرگش در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۶
  شکوری: از فدراسیون تشکر می‌کنم که به جوانان میدان داد
  پژمان نوری: اسکوچیچ باید با ملوان توافق کند
  سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان: پایان لیگ را اعلام کنید!
  علی کریمی اینگونه از حامیان خود تشکر کرد
  تشکر اینستاگرامی کاوه رضایی از هواداران استقلال
  تشکر عجیب قرمزها از کاوه رضایی / ممنون که باعث ماندن طارمی شدی!
  واکنش مکانی به اتفاقات بازی با ملوان +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان