امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستايش مارادونا از بايرن و گوارديولا

ستايش مارادونا از بايرن و گوارديولا

ديه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتين به ستايش از بايرن و گوارديولا پرداخت.

ستايش مارادونا از بايرن و گوارديولا 1

بايرن‌مونيخ توانست با برتري برابر هرتابرلين، هفت هفته مانده به پايان بوندسليگا قهرماني خودش را در ليگ قطعي کند.

به گزارش ايسنا، مارادونا در مصاحبه با بيلد درباره وضعيت فوتبال آلمان و تيم بايرن مونيخ گفت: "من دوست دارم يک هفته تمرينات گوارديولا را از نزديک ببينيم. مي خواهم از بايرن مونيخ ديدن کنم، چون فکر مي کنم بسيار لذت بخش خواهد بود."

مارادونا درباره تيم ملي آلمان هم گفت: "آلمان مانند هميشه تيمي قوي دارد. در حال حاضر هم چيزي فرق نکرده است و يکي از شانس هاي اصلي قهرماني بشمار مي رود.بازي تيم ملي آلمان با گذشته فرق اساسي کرده است، شما الان بازي هاي جذابي از تيم ملي آلمان مي بينيد. فوتبال در آلمان گام هاي رو به جلو و بلندي برداشته است، جذاب تر شده است و مانند گذشته فقط متکي به توپ هاي بلند و بازي منظم نيست. "

براي مارادونا فيليپ لام بهترين بازيکن آلمان است. اسطوره فوتبال آرژانتين درباره فيليپ لام گفت: "او مي تواند در هر دو سمت و ميانه ميدان بازي کند. او مي تواند به عنوان يک هافبک مخرب و پاسور هم عمل کند. لام در حال حاضر بازيکني تعيين کننده مظهر فوتبال آلمان است البته با وجود گوتسه و لواندفسکي بايرن تبديل به تيمي کامل تر مي شود. "

مارادونا درباره احتمال حضور مسي در بايرن گفت: "اگر تيمي همزمان مسي و لواندوفسکي را داشته باشد، بقيه تيم ها بايد براي دوم شدن رقابت کنند، اگر مسي به بايرن بيايد من دستيار گوارديولا مي شوم.
ستايش مارادونا از بايرن و گوارديولا 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بچه‌های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!
  زنده؛ جهان فوتبال در شوک درگذشت مارادونا
  اعترافات/ دیگو مارادونا
  نظرسنجی عجیب: مارادونا و رونالدینیو بالاتر از مسی!
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  مارادونا: دست خدا باید از کرونا نجاتمان دهد
  حمایت مارادونا از رونالدینیو: او مجرم نیست
  فروش پیراهن مارادونا برای مبارزه با کرونا /عکس
  بوکا تیم مارادونا را برد و قهرمان شد
  پاسخ تند دختر مارادونا به حرف های جنجالی دنی آلوس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان